dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Polecamy do wynajęcia piękne mieszkanie położone w nowym kompleksie, na poznańskich Winiarach, przy ulicy piątkowskiej 84. Budynek wybudowany w 2007 roku przez firmę Ataner;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbięcice

Stare Miasto,Poznań

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41m2 mieszczącą się na ul.Wierzbięcice. Lokal znajduje się na 1 pietrze kamienicy. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Stare Miasto,Poznań

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu - Stare Miasto (winogrady) Powierzchnia 39m2. Cena 220.000zł. Mieszkanie stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dla studentów/absolwentów/osób pracujących Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z windą. Budownictwo z 2009 roku. Powierzchnia - 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie 2 pokojowe + garaż (w cenie), między Cytadelą i Starym Rynkiem, ataner, indywidualnie zaprojektowane, idealne dla osób ceniących komfort, prestiż oraz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeżycka

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia/4-room apartment to let oferta dla studentów/dla osób pracujących/offer for students or workers Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Stare Miasto,Poznań

339 000 zł73 m² 4 643,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na piątym piętrze kamienicy, która przeszła rewitalizację. W budynku jest winda. Lokalizacja: centrum Poznania (ul. Bukowska - pierwszy odcinek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta przeznaczona jest dla studentów Do wynajęcia dwa pokoje w mieszkaniu pięciopokojowym, na pierwszym piętrze kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie (ocieplony, okna po wymianie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

258 000 zł52 m² 4 914,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznań centrum ul. Ratajczaka/św. Marcin, bezpośrednio sprzedaje właściciel. Ciche i słoneczne mieszkanie o Pu=52,50 m2 na III piętrze w stylowej kamienicy z IV piętrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Stare Miasto,Poznań

339 000 zł73 m² 4 643,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w bloku przy ul. Kochanowskiego 28 w Poznaniu. 52 mkw. W pokojach znajdują się szafy, łóżka, kanapa, biurko. Aneks kuchenny. Została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

29 999 zł41 m² 738,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie za odstępne. Przytulne, jasne i ciepłe mieszkanie z zasobów tbs. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Naramowickiej 211.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Stare Miasto,Poznań

329 000 zł56 m² 5 839,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo - numer licencji 6054. Polecam na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ŚW. Marcin, 2 pokoje, ścisłe centrum! Mieszkanie w samym centrum Poznania, na ul. Św. Marcin, vis a vis Sphinxa. Mieszkanie o powierzchni 44m2, znajdujące się na 4 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ratajskiego

Stare Miasto,Poznań

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1953

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m2 przy Placu Cyryla Ratajskiego w budynku z cegły na 5.piętrze. Trzy niezależne pokoje pokoje kuchnia z oknem ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Kochanowskiego 28 w Poznaniu. 52 mkw. W pokojach znajdują się szafy, łóżka, kanapa, biurko. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta przeznaczona jest dla studentów Do wynajęcia pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 100 mkw położone na pierwszym piętrze kamienicy, która jest w dobrym stanie. Lokalizacja: blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

687 700 zł106 m² 6 487,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze nowego apartamentowca. Oferta dedykowana jest osobom poszukującym wysokiego standardu, pełnej infrastruktury oraz ciszy, którą zapewnia jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zwolniona Z prowizji od najemcy Zapraszam do najmu mieszkania położonego na pograniczu Centrum Poznania i Jeżyc, przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie położone jest na 4. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu ,po remoncie mieszkanie o pow. 40 m2 dwupokojowe położone w ścisłym Centrum przy ulicy Libelta w Poznaniu , 200 m od Placu Cyryla Ratajskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Stare Miasto,Poznań

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Głogowskiej. Do dyspozycji są salon połączony z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, korytarz, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

402 000 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z windą, o podwyższonym standardzie. Zamknięte, chronione osiedle z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z windą. Nowsze budownictwo. Powierzchnia - 70 mkw: pokój dzienny połączony z dużym balkonem, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

731 250 zł113 m² 6 471,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone na czwartym i piątym piętrze nowego apartamentowca. Oferta dedykowana jest osobom poszukującym wysokiego standardu, pełnej infrastruktury oraz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

257 000 zł47 m² 5 468,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

BT - Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem Polecam na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie (powierzchnia 47m2) położone na osiedlu Przyjaźni, na Winogradach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Para studentów 4 i 5 roku poszukuje kawalerki na piątkowie/winogradach. Zależy nam na mieszkaniu z balkonem, w którym łącznie z opłatami zamkniemy się w kwocie 1200 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

248 999 zł50 m² 4 979,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Polecam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2 usytuowanego przy ulicy Królowej Jadwigi - 5 minut piechotą od Starego Browaru, 5 minut od awf! Jest w układzie niezależnym i do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

640 000 zł100 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Poznania o powierzchni 100 mkw. Kamienica przeszła gruntowany remont, została wyposażona w windę. Mieszkanie oddano do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na szóstym piętrze w bloku oddanym do użytku w 1999 roku. Zamknięte osiedle z bramą otwieraną/zamykaną na pilot lub poprzez domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone w centrum Poznania, o powierzchni 108 mkw, w zrewitalizowanej kamienicy z windą. Mieszkanie oddano do użytku w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

365 000 zł64 m² 5 703,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 mkw. Salon - 16,6 mkw; sypialnia - 13,1 mkw, sypialnia - 10 mkw, kuchnia - 8,4 mkw, łazienka - 4,3 mkw, toaleta - 1,9 mkw i hall - 9,7.