dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

369 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 149 340 zł68 m² 16 835,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 300 000 zł74 m² 17 574,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z 4-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się na rogu skrzyżowania ul. Podgórnej I z al. Marcinkowskiego 13b. Nieruchomość znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

677 000 zł34 m² 19 994,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

1 149 000 zł82 m² 13 961,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednym z najlepszych adresów w mieście. Codziennie rano będziesz budzić się z widokiem na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

899 000 zł109 m² 8 232,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Zapraszam do zapoznania się z 4-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Półwiejskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze, pięciopiętrowego budynku (bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Prądzyńskiego

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ulicy Prądzyńskiego 51. Nieruchomość: powierzchnia 19 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: lokalizacja jest bardzo wygodna w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz nietuzinkowej oferty mieszkania na wynajem w doskonałej lokalizacji? Pragniesz zamieszkać na spokojnym osiedlu ? Ta oferta jest do Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drużbackiej

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe oraz kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

1 479 000 zł74 m² 20 021,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartamentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w pięknie zrewitalizowanej kamienicy. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam Wam do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe, położone na poznańskim Piątkowie przy ul. Królewskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stary Rynek,Poznań

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Garbary,Poznań

780 000 zł39 m² 19 903 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe w sercu Poznania 300 m od Starego Rynku Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego apartamentu o powierzchni 80 m , położonego na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Atanera z 2008 roku. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Stare Miasto,Poznań

1 390 000 zł128 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, starannie wykończonego lokalu położonego na pierwszym piętrze pięknej kamienicy z początku XX wieku, po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stary Rynek,Poznań

1 000 990 zł45 m² 22 219,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartmentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości abak poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Naramowickiej 47b tuż przy Serbskiej ( inwestycja Ataner ). Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Komfortowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Na Miasteczku

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł34 m² 63,88 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu przytulnej kawalerki o powierzchni 34,44 m , usytuowanej w doskonałej lokalizacji - Tarasy Warty. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

559 000 zł65 m² 8 613,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,9m2, przy os.Zwycięstwa (WINOGRADY) położone na 3 z 4 piętrze w zadbanym bloku z końca lat 70. Pierwotnie lokal składał się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

580 700 zł37 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy II kwartał 2025 roku. Dzień dobry, nazywam się i jestem specjalistką ds. sprzedaży nieruchomości. Bardzo chętnie pomogę Państwu w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

749 000 zł70 m² 10 761,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Grobla 6 - 3 pokoje, 69,6 m Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ul. Grobla 6 w Poznaniu. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

701 603 zł42 m² 16 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Harmonogram płatności 20/80 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu z ekspozycją północno - wschodnią w samym centrum Poznania. Tutaj połączysz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

695 000 zł34 m² 20 525,70 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

1 460 360 zł70 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

0% prowizji od kupującego Komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze 5-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

795 000 zł66 m² 12 027,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum | 66,10 m2 | 3 niezależne pokoje + piwnica ptak nieruchomości - 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą musisz spojrzeć! Centrum | ul. Za Bramką | Plac Kolegiacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

999 000 zł62 m² 16 159,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa lokalizacja. Starannie zaprojektowane wnętrza. Luksus bez kompromisów. Witaj w Piekary Residence - prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy, gdzie historia spotyka współczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

559 800 zł37 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aktualnie mieszkanie ma rezerwację, ale są inne w tej samej inwestycji. Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną w zrewitalizowanej, luksusowej kamienicy. To miejsce, gdzie historyczna dusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

1 779 000 zł80 m² 22 237,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Metraż; 80 m2 Piętro: 5 Dostępność: od zaraz, gotowy do wprowadzenia Miejsce postojowe w hali garażowej: dodatkowo płatne 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łazienna

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

1 025 946 zł63 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Rynek,Poznań

819 000 zł56 m² 14 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z funkcjonalna kuchnią o powierzchni 56,21m2 w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 13. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Poznań

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w kamienicy "żelazko", która otrzymała tytuł najpiękniejszego budynku w Poznaniu. Żelazko zachwyca oryginalną kubaturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

1 262 920 zł74 m² 17 091,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Harmonogram płatności 20/80 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu z ekspozycją wschodnio - południowo - zachodnią w samym centrum Poznania. Tutaj połączysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł38 m² 60,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 38,2 m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w ścisłym centrum Poznania (róg Kwiatowej i Półwiejskiej). Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

3 390 000 zł106 m² 31 981,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

For English scroll below. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i ekskluzywnie wyposażony apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Towarowa 37 jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

398 000 zł30 m² 13 491,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położona na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Strzałowej w samym Centrum Poznania. Na powierzchnię 29,5m2 składają się: - pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

405 000 zł30 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spychalskiego

Stary Rynek,Poznań

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu nowoczesne i bardzo przytulne mieszkanie z balkonem w nowym budynku z windą przy ul. Spychalskiego w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 40m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Kontakt: szanowni Państwo, chciałbym się dzisiaj podzielić z Wami moją nową ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania do wynajęcia, położonego w pięknej kamienicy przy ul. Rybaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Garbary,Poznań

1 000 990 zł45 m² 22 219,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł21 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni ok. 21 m , zlokalizowana na wysokim parterze w zrewitalizowanej w 2023 roku kamienicy w samym centrum Poznania - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

1 459 436 zł83 m² 17 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026