dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

3 600 zł88 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję na wynajem wyjątkowe, 3- pokojowe mieszkanie z garderobą zaaranżowane w stylu loftowym. Lokalizacja przy ulicy Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

929 839 zł72 m² 12 959,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz apartamentu, który zapewni Ci poczucie luksusu i pozwoli na wygodne życie rodzinne? Jeśli tak, to ten apartament premium jest stworzony do Twoich potrzeb: - 3 przestronne pokoje, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

339 820 zł21 m² 16 236 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjna kawalerka w samym centrum Poznania z widokiem na dziedziniec. Idealna nieruchomość na wynajem krótko- i długoterminowy, która może zacząć na Ciebie zarabiać już w te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki z osobnym aneksem sypialnianym, położoną w apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej w Poznaniu, na 3 piętrze. Winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

7 900 zł108 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia komfortowy i unikalny pod względem lokalizacji i urządzenia, apartament położony w luksusowym apartamentowcu na Starym Mieście przy ulicy Wenecjańskiej 8. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

349 578 zł34 m² 10 233,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy w centrum Poznania, z którego studenci mają blisko do uczelni, turyści do atrakcji miasta, a zwykli ludzie blisko do miejsc rozrywki i punktów komunikacyjnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

919 000 zł60 m² 15 362,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapewnij sobie prestiżowe miejsce do życia. Postaw na dwupokojowy apartament w luksusowej kamienicy, w której codziennie będzie witał Cię profesjonalny concierge. Apartament w Piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

324 561 zł18 m² 17 803,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz miejsca, które idealnie sprawdzi się na działalność gospodarczą? Co powiesz na: - samo centrum Poznania, - prestiżową kamienicę z concierge w klatce głównej, - duże okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

395 304 zł38 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz pewnej inwestycji, która pomoże Ci ochronić kapitał? Mamy coś, co zdecydowanie powinno przypaść Ci do gustu. - prestiżowa lokalizacja przy najpopularniejszej ulicy Poznania - świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

460 000 zł60 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj w przestronnym 4-pokojowym mieszkaniu w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi! Nie martw się o miejsca parkingowe! Ciesz się świetnym dostępem do pełnej infrastruktury! Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Różana

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł31 m² 64,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie ( apartament) - 2 pokoje 31 m2 3 piętro z windą Różana. Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi ( ), oddzielnej kuchni i łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

599 688 zł58 m² 10 268,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

429 158 zł36 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznaj luksus w dobrej cenie. Ostatni apartament dwupokojowy w kondygnacji budynku z windą! Stwórz sobie luksusowe miejsce do życia w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy.Zachwycająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

340 365 zł21 m² 16 587 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

349 910 zł36 m² 9 760,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na start, które za przystępną cenę zapewni Ci najwyższy komfort życia? W takim razie możesz zakończyć swoje poszukiwania, bo nasza oferta jest dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

350 000 zł29 m² 12 144,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe przy Starym Mieście w Poznaniu ul. Garbary, w budynku "good Mood Kamienica". Mieszkanie o powierzchni 28,82 m2. 2-pokojowe mieszkanie mieści się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł44 m² 8 763,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentowane mieszkanie na sprzedaż, to bardzo przyjemna propozycja dla inwestorów szukających nieruchomości inwestycyjnych pod wynajem krótko bądź długo terminowy oraz osób ceniących życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

285 000 zł24 m² 11 959,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Jeśli szukasz inwestycji pod najem krótkoterminowy albo klimatycznego mieszkania na start, ta oferta jest dla Ciebie! Lokal położony jest tuż przy Starym Rynku na ul. Garbary 43, na 5tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! Najemca nie płaci prowizji! Polecam apartament w centrum miasta położony przy ul. Wenecjanskiej 8 Budynek wybudowany z wysokiej jakości materiałów wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Garbary,Poznań

3 300 zł81 m² 41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego w samym Centrum Poznania przy ul. Garbary. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w kamienicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

212 094 zł22 m² 9 791,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w centrum Poznania? Zadzwoń - umów się na spotkanie. Zapraszam na prezentację lokali pokazowych. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

460 000 zł60 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kantaka

Święty Marcin,Poznań

895 560 zł132 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 131,7 m2 usytuowanego na piętrze III w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Kantaka w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

460 000 zł60 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

339 900 zł58 m² 5 873,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży udziału ze wskazaniem w kamienicy, która znajduje się w samym centrum Poznania. Mieszkanie Na dany udział przypada mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Stare Miasto,Poznań

359 598 zł22 m² 16 601,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali w tej inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Chwaliszewo,Poznań

455 000 zł31 m² 14 869,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

*** rezerwacja *** Dzień dobry, jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca. To ważny moment w życiu, który wymaga wymiany informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wolności

Stare Miasto,Poznań

445 920 zł33 m² 13 549,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

495 000 zł59 m² 8 375,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio polecam Państwu świetnie umiejscowione mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku na ul. Wilczak 13 w Poznaniu. Lokal znajduje się na II piętrze i posiada wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

876 000 zł73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Z przyjemnością prezentuje mieszkanie 4 pokojowe, znajdujące się na 1 pietrze w apartamentowcu przy ul. Bóżniczej. Na metraż mieszkania składają się: - salon z aneksem kuchennym ( 26m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

560 000 zł64 m² 8 709,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie z ogromnym potencjałem w samym centrum Poznania! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu w samym Centrum- al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Poznań

469 000 zł53 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie - os. Władysława Jagiełły. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2008 roku na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Stare Miasto,Poznań

510 000 zł55 m² 9 306,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Prezentuje mieszkanie w kompleksie budynków przy ul. Strzeleckiej/krakowskiej. Okna wychodzą w kierunku południowym i północnym. Nieruchomość jest świetnie doświetlona. Posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Stare Miasto,Poznań

284 412 zł22 m² 13 173,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w prestiżowym budynku Ataner w centrum miasta ul. Piekary / ul. Ogrodowa Mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze i składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

211 409 zł22 m² 9 791,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Dlaczego warto inwestować w nasze lokale? - Nieruchomość w centrum = stabilny wzrost wartości = dobrze ulokowany kapitał -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł56 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie Z pięknym widokiem W doskonałej lokalizacji Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w tętniącym życiem centrum Poznania. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

215 036 zł22 m² 9 959,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

227 246 zł22 m² 10 477 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Chwaliszewo,Poznań

2 275 000 zł120 m² 18 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, dziś zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 120 m2 w nieruchomości wybudowanej przez renomowanego dewelopera firmę atal. Rezydencja Chwaliszewo,.