dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

600 000 zł30 m² 19 900,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 30 m2 z widokiem na Stary Browar w budynku z windą. Najlepsza lokalizacja w Poznaniu. Budynek wybudowany w 2015 r. o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Stare Miasto,Poznań

293 178 zł22 m² 13 516,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa lokalizacja apartamentowca w samym sercu Miasta Poznania. Kawalerki z możliwością wykończenia pod klucza lub w stanie deweloperskim. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stablewskiego

Stare Miasto,Poznań

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2, z balkonem , znajdujące się na Łazarzu przy ul. Stablewskiego. W skład mieszkania wchodzą : przechodni salon, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

679 000 zł90 m² 7 544,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Witam, mam na imię i jestem tu dla Państwa, by pomóc w zakupie wymarzonej nieruchomości - szybko i bezpiecznie. Podczas współpracy ze mną dokładam wszelkich starań, aby wyszukać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

299 894 zł28 m² 10 873,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadajesz sobie pytanie: w jakie mieszkanie na wynajem najlepiej zainwestować swoje oszczędności? Odpowiedzią jest możliwie jak najmniejsze mieszkanie dwupokojowe! Absolutny unikat na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Stare Miasto,Poznań

2 599 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe położone w ścisłym centrum Poznania, tuż obok Placu Cyryla Ratajskiego. Mieszkanie mieści się w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Poznań

3 400 zł84 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament zlokalizowany w zrewitalizowanej kamienicy w pobliżu Starego Rynku. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej, w otoczeniu sklepy, restauracje, katedra oraz rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Stare Miasto,Poznań

236 725 zł22 m² 10 964,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny miniapartament inwestycyjny w centrum Poznania z możliwością wykończenia pod klucz oraz obsługą operatora Lokal przeznaczony pod inwestycję - wynajem krótko oraz średnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, mam na imię. Pomogę Państwu bezpiecznie kupić nieruchomości. Działam na rynku kilka lat, zamknęłam wiele transakcji i dzięki temu dobrze Wam doradzę :) Mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wielkopolski

Stare Miasto,Poznań

870 000 zł73 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Witam, mam na imię. Działam na rynku nieruchomości z dużym powodzeniem od kilku lat. Pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie nieruchomości. Prezentuje mieszkanie 4 pokojowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

369 578 zł34 m² 10 819 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Stare Miasto,Poznań

215 036 zł22 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Stare Miasto,Poznań

313 659 zł22 m² 14 461 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny miniapartament inwestycyjny w centrum Poznania wykończony pod klucz oraz obsługą operatora Lokal przeznaczony pod inwestycję - wynajem krótko oraz średnio okresowy. Zapewniony przychód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

260 033 zł22 m² 12 044,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

312 000 zł30 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentowana mieszkanie na sprzedaż, to bardzo przyjemna propozycja dla inwestorów szukających nieruchomości inwestycyjnych pod wynajem krótko bądź długo terminowy oraz osób ceniących życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Wierzbowej. Świetna lokalizacja: ścisłe centrum, ale w spokojnej okolicy- niecałe 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

260 033 zł22 m² 12 044,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Nie chcesz zajmować się remontem czy najmem? Chcesz gotowca inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem w cenie od 208.625 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Stare Miasto,Poznań

255 007 zł22 m² 11 756,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Grochowe Łąki w zrewitalizowanej, klimatycznej kamienicy. Na powierzchnię 45 składa się: - aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

314 202 zł21 m² 15 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej lokaty kapitału? Chcesz uciec przed inflacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

644 000 zł42 m² 15 267,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 42 m2 w centrum Poznania Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w samym centrum Poznania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

9 800 zł112 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia komfortowy i unikalny pod względem lokalizacji i urządzenia, apartament położony w luksusowym apartamentowcu na Starym Mieście przy ulicy Wenecjańskiej 8. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przestrzeń, elegancja, klasa, spójność wykończenia to wszystko znajdziesz w już zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego 20 w Poznaniu. Mieszkanie jest gotowe do zakupu czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

395 304 zł38 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka z możliwością zrobienia antresoli w pięknej kamienicy po renowacji! Ścisłe centrum! Twoja gwarancja ochrony kapitału i stabilnego najmu! Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

699 000 zł52 m² 13 365 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie zostało podzielone na dwie całkowicie niezależne kawalerki z osobnymi wejściami z dwóch różnych klatek schodowych. Jest gotowe do zakupu i wprowadzenia zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

4 800 zł80 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na dziesiątym piętrze znajdującym się przy ul. Kutrzeby w bloku wybudowanym przez dewelopera ataner w 2008 roku. Mieszkanie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

599 688 zł58 m² 10 268,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkać w centrum i mieć ciszę? Podziwiać zabytkowy budynek i korzystać z nowoczesnych rozwiązań? Tak, to możliwe - sprawdź jak! Pełna własność z kw. Brak prowizji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

559 000 zł56 m² 9 982 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja - zadzwoń, mamy podobne oferty W sprzedaży! Przestrzeń, elegancja, klasa, spójność wykończenia to wszystko znajdziesz w już zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Stare Miasto,Poznań

252 279 zł22 m² 11 685 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

321 406 zł20 m² 16 086,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Co jest ważne dla dzisiejszego Najemcy? Niewielka lecz prywatna przestrzeń, wysoki standard budynku i mieszkania oraz lokalizacja, która gwarantuje maksymalną wygodę! Jeżeli uważasz podobnie - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

766 000 zł70 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zostały ostatnie wolne lokale - Z przyjemnością zapraszam Cię do poznania najnowszej kameralnej inwestycji Dwupoziomowych Apartamentów w samym sercu Poznania przy ulicy Za Bramką 7. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 23 Lutego

Stare Miasto,Poznań

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie - 32 m2 w Centrum Poznania. Mieszkanie składa się z dużego pomieszczenia z małym kącikiem kuchem oraz łazienką. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

399 844 zł24 m² 16 461,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Prestiżowa nieruchomość, pożądana lokalizacja, kompleksowa modernizacja z dbałością o detale czynią Piekary Residence bardzo dobrą lokatą kapitału inwestycyjnego! Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

699 000 zł54 m² 12 993 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł32 m² 79,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w bloku przy ul. Libelta (obok Placu Cyryla Ratajskiego). Mieszkanie jest na 3 piętrze, blok z windą. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

330 221 zł20 m² 16 243 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz funkcjonalnej kawalerki w prestiżowej, kompleksowo wyremontowanej kamienicy? Chcesz zabezpieczyć swoje oszczędności przed inflacją? Jeżeli tak - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

599 488 zł40 m² 15 039,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz inwestycji, która ma wiele zastosowań? Uważasz, że najlepiej kupić apartament, który możesz wynająć długo lub krótkoterminowo? Taki, który znakomicie sprawdzi się również jako miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

260 876 zł22 m² 12 044,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum miasta = atrakcyjność i prestiż, - opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Poznań

297 000 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Nowa cena - kawalerka Z windą cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 30 m2. Cena sprzedaży wynosi 297,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

260 033 zł22 m² 12 044,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Nie chcesz zajmować się remontem czy najmem? Chcesz gotowca inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

445 000 zł48 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pok.47,6 m2 z dużą piwnicą w sercu Poznania, Stare Miasto. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 kondygnacyjnej kamienicy blisko Starego Rynku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij