dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Świerczewo

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 420zł.[4osoby] Jasna kuchnia-nowe płytki , pokoje 16m , 9m , 6m- parkiet , przedpokój-parkiet , wc i łazienka-płytki , nowe piony wodne i kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnosciowe , czynsz 400zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 10m-parkiet , wc i łazienka-nowsze płytki , nowa instalacja wodna, kanalizacyjna , przedpokój-parkiet ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Dębiec,Poznań

387 000 zł86 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wspólnoa mieszkaniowa , księga wieczysta , opłata 400zł. Jasna samodzielna kuchnia-płytki , pokoje 26m , 16m , 10m- deski sosnowe , 20m-panele , balkon z wyjściem na ogród , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 230zł. Ciemna kuchnia z meblami-płytki , pokój 20m-parkiet , brak balkonu , wc i łazienka-wykładzina , okna pcv , wolne luty. kontakt: przedsiębiorstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 320zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 18m i 11m-panele , szafa komandor , wc i łazienka-płytki , okna pcv , balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 430zł. Ciemna kuchnia otwarta na pokój-płytki , pokoje 19m i17m- panele , wc i łazienka-płytki , przedpokój-płytki , nowa instalacja wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

187 000 zł33 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie dwupokojowe na Dębcu na sprzedaż. Opis: przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku z cegły. Mieszkanie wyremontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

139 000 zł27 m² 5 148,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 220zł. Ciemna kuchnia z meblami otwarta na pokój-płytki , pokój 16m- parkiet przykryty wykładziną , wc i łazienka-płytki , brak balkonu , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

220 000 zł55 m² 3 984,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 514zł. Blok cegła z 1966 roku. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 18m , 14m , 9m-parkiet , wc i łazienka- lastriko , okna drewniane , balkon , wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 43 m2. Mieszkanie jest czyste, zadbane i ciche, nowa instalacja elektryczna i wodnokanalizacyjna. Całe mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, 2 pokoje, jasna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie do wynajęcia 43m2. Całe mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, 2 pokoje, jasna oddzielna umeblowana kuchnia, łazienka, korytarz (wszystko jest wymienione, nowe agd, wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Dębiec,Poznań

1 600 zł75 m² 21,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis mieszkania: bardzo ładne mieszkanie w domu wielorodzinnym, dwupoziomowe, 75m2. Pierwszy poziom: przedpokój z jadalną ( 8m2), kuchnia obok jadalni( 6m2)-nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkania na spokojnym osiedlu Świerczewo w Poznaniu. Dojazd do centrum Poznania trwa 5min. Do przestanku autobusowego 3min. Mieszkania są nowe. Każde z mieszkań posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbane mieszkanie z balkonem 45m2, 2 niezależne pokoje, 7p/10 Polecam mieszkanie na 7 piętrze w wysokim bloku, na Dębcu przy ul. Dębina, 2 duże ustawne pokoje, kuchnia jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

190 000 zł38 m² 5 066,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*************mieszkanie zarezerwowane************************** oferta zawiera bezpośredni kontakt do właściciela! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5m, mieszkanie własnościowe spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Społdz.własn.czynsz 330zł. Jasna kuchnia 10m-wykładzina , pokój 22m-parkiet , wc i łazienka-płytki , okna nowe pcv , balkon , wolne od zaraz. Kontakt: przedsiębiorstwo Inwestycji i Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanko 2 pokojowe, idealne dla dwojga. Przytulne i jasne, na I piętrze. Wyposażone i umeblowane. W pobliżu przedszkole, przystanek autobusowy, sklepy , duży market,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

160 000 zł27 m² 5 843,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 240zł. Ciemna kuchnia-płytki , pokój 16m- parkiet , wc i łazienka-nowe płytki , okna drewniane , brak balkonu , piwnica , wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

146 000 zł23 m² 6 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż. Opis mieszkania: zadbane i czyste mieszkanie w bloku w okolicach ulicy Łozowej. Mieszkanie usytuowane jest na 3-piętrze w 3-piętrowym bloku. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie Poznan Debiec 38m2 2 pokoje kuchnia lazienka balkon 1 pietro do remontu cena 195 tys zl do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

240 000 zł43 m² 5 569,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta ,opłaty 380zł.Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 20m i 12m-panele , wc i łazienka-płytki , szafa senator , okna PCV , balkon , bojler ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Dębiec,Poznań

245 000 zł44 m² 5 530,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 350zł.Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 11m-panele, wc i lazienka-płytki , okna PCV , brak balkonu , piwnica, nowy junkers ,wolne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczysta , czynsz 500zł.[4osoby] Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 18m i 16m-parkiet , wc i łazienka-wykładzina, okna drewniane , brak balkonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

178 000 zł38 m² 4 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 350zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 24m-parkiet, wc i łazienka-nowe płytki , nowa instalacja wodna i kanalizacyjna , okna pcv , piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Dębiec,Poznań

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i przytulne 2 pokojowe mieszkanko na I piętrze. Jest umeblowane i wyposażone. Jest też kablówka i internet. W pobliżu sklepy, apteka, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 43m2 w bloku o niskiej zabudowie (3 piętra), po całkowitym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, wodnokanalizacyjna, nowe okna. Mieszkanie mieści się na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 450zł.[5osób i kablówką] Ciemna kuchnia- płytki , pokoje 16m i 10m-parkiet przykryty wykładziną , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

250 000 zł45 m² 5 518,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 300zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 18m i 12m-wykładzina , wc i łazienka-płytki, nowe piony wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Azaliowa

Dębiec,Poznań

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 340zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 22m-parkiet , wc i łazienka-płytki , przedpokój-parkiet , okna pcv , brak balkonu ,ciepła woda junkers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

155 000 zł28 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż. Opis mieszkania: mieszkanie na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku w Poznaniu - dzielnica Dębiec, o powierzchni 28,00m kw. Dwa oddzielne pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

255 000 zł60 m² 4 232,37 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 280zł. Jasna kuchnia-lentex , pokoje 18m , 11m , 9m-mozaika parkietowa , wc-płytki , łazienka- płytki , okna drewniane , loggia , wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełna własność z gruntem, księga wieczysta , czynsz 790zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 18m , 13,38m , 10,33m-wykładzina , wc-lastriko , łazienka-lastriko , nowe drzwi wejściowe , loggia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł44 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 44 m2. Dwa pokoje niezależne, jeden z balkonem, umeblowanie do uzgodnienia. Kuchnia zabudowana, w pełni wyposażona, lodówka, kuchenka gazowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

265 000 zł64 m² 4 140,62 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na os. Dębina. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 64m2 składa się z dużego, jasnego pokoju (19m2) z wyjściem na duży balkon (4,5m2)od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 260zł.[z kablówka ] Ciemna niezależna kuchnia-płytki , pokój 18m-wykładzina , przedpokój-wykładzina , wc i łazienka-płytki , brak balkonu , szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie w 10 piętrowym bloku na Dębcu.Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze z 10.Na całość składają się 3- niezależne pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

296 000 zł65 m² 4 553,85 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję? Chcesz mieszkać z rodziną wygodnie i spokojnie? Cenisz sobie bliskość punktów usługowo handlowych? polecam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

265 000 zł66 m² 4 045,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 480zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 18,5m , 13,2m ,10,2m- panele , wc-płytki , łazienka-płytki , okna pcv , loggia, wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Polecam! Bardzo ładne mieszkanie na Dębcu, okolice Jaworowej, klonowej, niezwykle ciche otoczone zielenią. Bardzo blisko do sklepów, komunikacji miejskiej i terenów rekreacyjnych(dębina). Naprawde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Azaliowa

Dębiec,Poznań

188 000 zł38 m² 4 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna 38 metrowa nie wymagająca remontu kawalerka na 2 piętrze w niskim odnowionym i ocieplonym bloku na Dębcu w Poznaniu. Z dużymi nowymi oknami. Przestronna jasna przestrzeń.