dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Świerczewo

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperska

Dębiec,Poznań

432 000 zł72 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do oglądania i kupna bardzo ładnego mieszkania, położonego na nowszym bloku (2006r.) na strzeżonym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Saperskiej. Jest to słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

286 000 zł65 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż pięknie położone, przeznaczone do remontu lub odnowienia mieszkanie 3-pokojowe na Dębcu. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na sporą loggię, skąd rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Dębiec,Poznań

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż pół domu- jedno piętro- samodzielne mieszkanie ok 90m2- wraz własnym ogrodem/działką o pow. ok. 305m2, garaż, piwnica i strych, w okolicach Panoramy Góreckiej. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Poznań

Dębiec,Poznań

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezczynszowa kawalerka Z ogródkiem tylko U nas! Dla studenta, pary, singla lub pracownika. Polecam do wynajęcia przytulną kawalerkę, usytuowaną w willi miejskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarowa

Dębiec,Poznań

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dębiec 2 pokoje, 33 mkw, niski blok Polecam do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku na 4 piętrze. Niewielka powierzchnia doskonale zagospodarowana. Pokój dzienny z tzw. Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka po całkowitym remoncie - cicha - parter - świetna oferta Polecam do wynajęcia urokliwą kawalerkę o pow. 27 M2 położona w czteropiętrowym bloku na parterze przy ulicy Żurawinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowa

Dębiec,Poznań

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechosłowacka

Dębiec,Poznań

249 000 zł45 m² 5 533 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta zarezerwowana! dębiec, ulica czechosłowacka - klimatyczne, komfortowe, urocze 2 pokojowe mieszkanie na poddaszu niewielkiej zadbanej kamieniczki, z dużą piwnicą. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bojanowska

Świerczewo,Poznań

990 000 zł148 m² 6 689,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament z wyjątkowym tarasem 36m2 Przedmiotem oferty apartament o powierzchni użytkowej ok. 132m2 z tarasem 36m2 plus dodatkowym balkonem 11m2. W budynku jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Dębiec,Poznań

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji biura! Polecam na wynajem przytulne mieszkanie w super lokalizacji! Idealne dla 1 osoby lub pary! Świetna komunikacja z Centrum miasta! Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

550 zł16 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dębiec. Ulica Łozowa. Zapraszam do najmu samodzielnego pokoju o powierzchni 16m2 w mieszkaniu 2 pokojowym ,50m2. Pokój z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

289 000 zł46 m² 6 330,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 46,65m2, na Dębcu - ul. Jaworowa. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. * pięknie i nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Dębiec,Poznań

339 000 zł67 m² 5 059,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Poznaniu przy ul.Nizinnej ( ok.Czechosłowackiej). Możliwość przerobienia na trzypokojowe. Pow. 67m2, II piętro, budynek z cegły z 2000r.Obiekt zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe i komfortowe mieszkanie na Dębcu już niebawem może być Twoje. Jeśli tylko chcesz zamieszkać wśród zieleni i na spokojnym osiedlu, zależy Ci na wygodnej komunikacji z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

299 000 zł45 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bukowej na poznańskim Dębcu. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 45 mkw. Mieszkanie usytuowane jest III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Dębiec,Poznań

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Poznaniu przy ul.Nizinnej ( ok.Czechosłowackiej). Pow. 67m2, II piętro, budynek z cegły z 2000r.Obiekt zamknięty, brama na pilota. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Dębiec,Poznań

739 000 zł182 m² 4 060,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja dębiec Polecam do sprzedaży atrakcyjną willę miejską składającą się z dwóch oddzielnych mieszkań o pow. 90,73m2 i 91,28m2. Mieszkania znajdują się znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Dębiec,Poznań

356 000 zł91 m² 3 923,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja dębiec Polecam do sprzedaży atrakcyjne piętro domu w willi miejskiej. Mieszkanie o pow. 90,73m2 znajduje się na 1 piętrze. Budynek z lat 1936-1938 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Dębiec,Poznań

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nizinna

Dębiec,Poznań

400 000 zł82 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy! polecamy! Do oglądania i sprzedaży atrakcyjne i zadbane mieszkanie , usytuowane przy ulicy Nizinnej , w prestiżowej dzielnicy willowej ; Górczyn , Świerczewo ; w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nizinna

Świerczewo,Poznań

400 000 zł82 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

900 zł34 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty najmu jest kawalerka położona przy ul. Kasztanowej w Poznaniu. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 34 m2kw Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2pok. 48 m2 - Dębiec cena: 245 000 zł - pełna własność - 2p./ kondygnacje 4 - czynsz 470 zł ( z ogrzewaniem i wodą ) - balkon pd.- zach. - piwnica 6m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czeremchowa

Dębiec,Poznań

409 000 zł60 m² 6 873,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego apartamentu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nizinna

Świerczewo,Poznań

399 000 zł91 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Willowa dzielnica ; Górczyn , Świerczewo ;liczne domy wolnostojące z ogrodami. Spokojna okolica wyposażona w pełną infrastrukturę. Zapraszamy do oglądania i zakupu eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

287 000 zł48 m² 5 954,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Dębiec. Trzy pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzace na północ, południe; widok na inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Azaliowa

Dębiec,Poznań

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Dębcu przy ulicy Azaliowej. Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na wygodnym 2 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uprzejmie przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki na poznańskim osiedlu Dębiec na ul. Jaworowej. Mieszkanie mieści się na 1. piętrze w bloku. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

299 000 zł49 m² 6 162,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na poznańskim Dębcu na osiedlu Dębina. Mieszkanie po generalnym remoncie, mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, 2-pokojowego mieszkania na poznańskim Dębcu w okolicach ulicy Czechosłowackiej. Mieszkanie położone jest na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

259 000 zł38 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na poznańskim Dębcu w okolicach ulicy Czechosłowackiej. Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Dębiec,Poznań

169 000 zł25 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe, ciche mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Dębiec. Dwa pokoje, okna wychodzące na południe, wschód; widok na inne budynki. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czeremchowa

Dębiec,Poznań

158 000 zł23 m² 6 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam ciche mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Dębiec. Jeden pokój, widok na inne budynki. Standard wykończenia: ściany - tynk strukturalny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu bardzo ładne, stylowe i nowocześnie urządzone mieszkanie 2 pokojowe w małej kamienicy na ul. 28 czerwca 1956 r. Mieszkanie wyremontowane, będzie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Westerplatte

Świerczewo,Poznań

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Okolica dzielnic: górczyn, świerczewo, dębiec. Zapraszamy na prezentację mieszkania o powierzchni 60 m2 , charakteryzującego się wysokim standardem wykończenia , usytuowanym na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Dębiec,Poznań

365 000 zł67 m² 5 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

233 000 zł44 m² 5 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dębiec. Wilda. W pobliżu parku Dębina. Zapraszamy na prezentację miłego, przytulnego mieszkania , dwupokojowego o powierzchni 44m2 , usytuowanego na drugim piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

148 000 zł34 m² 4 296,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, o powierzchni ok. 34,45 m2 przy ulicy Łozowej na Dębcu. Mieszkanie położone jest na parterze w 1-piętrowym budynku z cegły. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Dębiec,Poznań

368 000 zł67 m² 5 492,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Opolska

Dębiec,Poznań

176 000 zł25 m² 7 040 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Opolska

Dębiec,Poznań

177 000 zł26 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

olecam jasne mieszkanie na drugim pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Wilda. Jeden pokój, okna wychodzące na zachód; widok na panoramę miasta. Standard wykończenia: ściany.