dowolna

Mieszkania Poznań ul. Dmowskiego

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

252 005 zł31 m² 8 129,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Osiedle Dmowskiego to nowoczesne, kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane w samym sercu Poznania niedaleko ul. Głogowskiej. W okolicy znajduje się bogata infrastruktura w skład, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stablewskiego

Grunwald,Poznań

349 000 zł56 m² 6 232 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Stablewskiego w wysokim budynku z nowoczesnymi windami. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

360 315 zł53 m² 6 798,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

312 052 zł46 m² 6 783,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

! rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Łazarzu - ul. Romana Dmowskiego. Pomieszczenia w układzie niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

252 005 zł31 m² 8 129,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

339 000 zł56 m² 6 054 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Stablewskiego w wysokim budynku z nowoczesnymi windami. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

286 101 zł41 m² 6 897,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe osiedle na grunwaldzie W poznaniu! bez prowizji od kupującego! bez pcc! Nowoczesne osiedle zlokalizowane w samym sercu Poznania. W pierwszym etapie inwestycji powstają dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

240 773 zł31 m² 7 766,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

360 315 zł53 m² 6 798,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

312 052 zł46 m² 6 783,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

356 765 zł52 m² 6 798 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Dmowskiego. Zalety - dobra komunikacja z centrum miasta i innymi dzielnicami - blisko przystanek tramwajowy, autobusowy - kameralne, nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

243 320 zł31 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,80 m2 wraz z balkonem 5 m2 w Poznaniu przy ulicy Dmowskiego. Ostatnie dostępne mieszkanie W I etapie! atrakcyjna cena! zalety - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

298 317 zł44 m² 6 849,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,55 m2 wraz z balkonem 7 m2 w Poznaniu przy ulicy Dmowskiego. Atrakcyjna cena! zalety - dobra komunikacja z centrum miasta i innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwa uwadze bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe. Lokal znajduje się w budynku z windą położonym przy ulicy Dmowskiego. Nieruchomość położona jest na IX piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

299 000 zł48 m² 6 268,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O funkcjonalnym rozkładzie, dla rodziny lub pod wynajem, doskonała komunikacja. Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w mieszczące się na Osiedlu Hetmańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

356 765 zł52 m² 6 795,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuje mieszkanie w nowym bloku na ul. Dmowskiego. Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 znajduje się na piętrze nr 2. Istnieje możliwość wykończeia mieszkaia pod klucz w cenie około 900zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

404 000 zł52 m² 7 695,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuje mieszkanie w nowym bloku na ul. Dmowskiego. Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 znajduje się na piętrze nr 2. Podana cena jest cena W standardzie wykończenia pod klucz. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

349 000 zł46 m² 7 670,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuje mieszkanie w nowym bloku na ul. Dmowskiego. Mieszkanie o powierzchni 45m znajduje się na parterze. Podana cena jest cena W standardzie wykończenia pod klucz. Cena w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

356 765 zł52 m² 6 795,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

281 997 zł43 m² 6 614,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na nowoczesnym, kameralnym, zamkniętym osiedlu, zlokalizowanym w samym sercu Poznania. W okolicy znajduje się bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

308 000 zł46 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuje mieszkanie w nowym bloku na ul. Dmowskiego. Mieszkanie o powierzchni 45m znajduje się na parterze. Możliwość wykończenia pod klucz w cenie około 900zł za m2. Odbiór mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

356 765 zł52 m² 6 795,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

356 765 zł52 m² 6 795,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

308 000 zł46 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

2 100 zł82 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Grunwald, róg ulic Dmowskiego i Klaudyny Potockiej. 3 piętro w 4 piętrowym bloku. 3 duże niezależne pokoje w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Poznań

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe, na wysokim parterze 10-piętrowego bloku przy ul.Romana Dmowskiego obok Rynku Łazarskiego. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie o pow. 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

274 000 zł43 m² 6 372,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Górczyn. Blisko Centrum.Budynek wielorodzinny , trzypiętrowy z podziemną halą garażową , wybudowany w 2017 roku. Nieruchomość o charakterze kameralnym została ogrodzona. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Salon Nieruchomości Iron House zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania czteropokojowego 66 m2, znajdującego się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Dmowskiego. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie w układzie niezależnym o powierzchni 40m2 położone przy ul. Dmowskiego na Grunwaldzie. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

210 000 zł39 m² 5 340,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przy ul. Dmowskiego na poznańskim Łazarzu w bardzo okazyjnej cenie! Nieruchomość mieści się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Poznań

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe , na wysokim parterze 10-piętrowego bloku przy ul. Romana Dmowskiego obok Rynku Łazarskiego. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

245 000 zł38 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2 usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym z windą w pobliżu ul. Dmowskiego/hetmańskiej. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

1 399 zł53 m² 26,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53mk usytuowane na II piętrze w niskim nowym budownictwie z 2001 r w pobliżu ul. Dmowskiego na Górczynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Dmowskiego. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego położonego przy ul. Dmowskiego, hetmańska, na Grunwaldzie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku ocieplonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

1 390 zł42 m² 33,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w apartamentowcu w pobliżu ul. Dmowskiego na poznańskim Górczynie. Zadbany budynek na zamkniętej posesji, lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Ogrody,Poznań

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Grunwald-Łazarz Łączna powierzchnia nieruchomości 50m2 - Trzy niezależne pokoje - jasna kuchnia z oknem - przestronna łazienka - balkon - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Wilda,Poznań

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do kupna piękne mieszkanie, zlokalizowane na 1 piętrze w niskim, ocieplonym w tym roku budynku, przy spokojnej ulicy Dmowskiego w dzielnicy Łazarz. Na pełen metraż składają się.