dowolna

Mieszkania Poznań ul. Polna

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na 1piętrze przy ulicy Polnej.Mieszkanie w budynku z 2006 roku,jest winda.Układ mieszkania niezależny,2 pokoje,duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 550 zł45 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu, piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni około 45 m2, położne na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku przy ulicy Polnej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku (z 2008 roku) z windą, przy ulicy Polnej. Budynek stanowi zamknięty kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

535 000 zł142 m² 3 767,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjne mieszkanie przy ul. Polnej Mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy na trzecim piętrze składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam do sprzedaży piękne mieszkanie położone na 1 piętrze w nowym budynku na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły i komfort jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, zlokalizowane w Poznaniu na Jeżycach w pobliżu ulicy Polnej. Lokal mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia komfortową kawalerkę o powierzchni 33 m2 znajdującą się na 1 piętrze w nowym budynku przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

248 000 zł48 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku z cegły lata 50te. Mieszkanie na III piętrze. Wszystkie pomieszczenia samodzielne. Duży pokój ok 20m2, mniejszy ok.12m2, kuchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w pięknie odrestaurowanej przedwojennej kamienicy w centrummpoznania. W pobliżu stary jeżycki rynek oraz bliskość komuńikacji miejskiej tramwajowej. Mieszkańie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Adres : Polna 19 Kuchnia w pelni wyposarzona plyta elektryczna, piekarnik, lodowka. Lazenka z kabina prysznicowa. Podlogi panele. W przedpokoju szafa zabudowana. Do wynajecia kawalerka zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kuchnia umeblowana , piekarnik, plyta, lodowka. Szafa w przedpokoju. Podloga panele. Kuchnia i lazienka plytki. Okna od poludnia. Wynajem min 1 rok z pelna platnoscia za 1 rok. 850 pln / 12 =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

248 125 zł48 m² 5 169,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Jeżyc, a mianowicie przy ulicy Polnej. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w zadbanej secesyjnej kamienicy. Ma ono 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Grunwald,Poznań

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone przy ulicy Polnej, mieszkanie posiada osobną kuchnią i znajduje się w bloku z lat 60-tych. Na mieszkanie składa się: -duży pokój ok 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Bardzo ładne, zadbane 28-metrowe mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Polnej. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 700 zł78 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne, zadbane i przestronne 78- metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze w dwupiętrowym domu wielorodzinnym niedaleko skrzyżowania ulic polna/bukowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Grunwald,Poznań

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 340zł. Mieszkanie po modernizacji. Jasna kuchnia z meblami 15m-płytki , pokój 18m-parkiet dębowy , okna pcv , wc i łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Opis mieszkania: mieszkanie 60m2 na ul Polnej, usytuowane na 1 piętrze: - ogrzewanie gazowe, indywidualnie założone, piec dwufunkcyjny - w kamienicy cieplik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

250 000 zł43 m² 5 813 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam stylowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. Lokalizacja - centrum/jeżyce. Niski blok z cegły, 43 m2. 2 pokoje, kuchnia wyposażona (zabudowana zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

880 zł25 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

wynajmę pokój 2 osobowy w mieszkaniu 3 pokojowym o podwyższonym standardzie. mieszkanie około 96m2. nowa kuchnia, jadalnia, łazienka w kafelkach z wanną i prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Grunwald,Poznań

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam atrakcyjne 4-pokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 86m2, z kw położone przy ul. Polnej. Mieskanie składa się z dwóch poziomów i mieści się na III piętrze.