dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Poznań - Oferty wynajmu i sprzedaży

164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Chartowo,Poznań

629 000 zł60 m² 10 500,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Top Lokalizacja! Bez Prowizji! 3 Pokoje!oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

649 000 zł66 m² 9 888,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na poznańskim Dębcu. Mieszkanie usytuowane na 8. piętrze w wysokim bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dębina. Lokal przeszedł częściowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Poznań

538 000 zł64 m² 8 367,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Orła Białego 78. W pełni wyposażone. Niezależna kuchnia z oknem, łazienka + oddzielne wc, balkon z pięknym widokiem (7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świt

Świt,Poznań

570 000 zł48 m² 11 801,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,3 m , położonego na spokojnym osiedlu przy ul. Świt 4a w Poznaniu. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Engeströma

Ogrody,Poznań

520 000 zł50 m² 10 418,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji z funkcjonalnym i niezależnym układem? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 4 pokojowe, znajdujące się na osiedlu Wichrowe Wzgórze o powierzchni 64,9m2. - piętro IV w niskim bloku - brak windy Mieszkanie posiada: - kuchnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

2 000 zł64 m² 31,35 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 63,8 m2, położony na Osiedlu Orła Białego w Poznaniu. Lokal znajduje się na ósmym piętrze w wysokim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

616 550 zł65 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: ustawne 4-pokojowe mieszkanie na Os. Zwycięstwa w Poznaniu - doskonała lokalizacja! Powierzchnia: 64,9 m Piętro: 4. Czynsz: około 1200 zł / 4 os Lokalizacja: os. Zwycięstwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

730 000 zł77 m² 9 480,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 3. piętrze bloku z windą na Osiedlu Stare Zegrze w Poznaniu. Nieruchomość została przearanżowana na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piątkowo,Poznań

445 000 zł32 m² 13 862,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta Premium na sprzedaż: nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka z wydzieloną sypialnią | Poznań, piątkowo, os. Bolesława Chrobrego | 32 m | Blisko pst Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wichrowe Wzgórze,Poznań

429 000 zł38 m² 11 259,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokoje na poznańskich Winogradach, osiedle pod Lipami. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub jako mieszkanie na start. Doskonała lokalizacja z bardzo dobrą komunikacją. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Górczynek,Poznań

620 000 zł56 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wyjątkowa oferta! Jasne i przestronne mieszkanie na poznańskim Górczynie idealne dla rodziny z dziećmi! Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

435 000 zł38 m² 11 417,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 11 piętrze w wysokim 12 piętrowym bloku z windą na os. Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,10m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polan

Polan,Poznań

1 899 zł50 m² 37,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne, bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie dwupokojowe, położone w cichej i spokojnej okolicy na zielonych Ratajach - os.Polan -przy terenach zielonych parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

490 000 zł48 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane na ostatnim, czwartym piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Pod Lipami (klatka 5w).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Łokietka

Naramowice,Poznań

599 000 zł60 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Jeśli marzysz o przytulnym, jasnym mieszkaniu z widokiem na zieleń, w spokojnej okolicy, ale jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum właśnie znalazłeś swoje miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

2 000 zł54 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko najem okazjonalny Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego lokalu mieszkalnego z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji na os. Czecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

440 000 zł51 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dobra lokalizacja, 2 pokoje, os. Tysiąclecia, rataje, poznań. Wgn Poznań Krauthofera zachęca do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Ratajach. To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

507 000 zł48 m² 10 673,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Marzysz o lokalu wolnym od zaraz? bingo! lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń o metrażu 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

427 000 zł38 m² 11 356,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,6 m2 składają się: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzysz o dużym funkcjonalnym mieszkaniu? A może szukasz dobrego rozwiązania na ulokowanie zaoszczędzonych środków i uzyskanie pokaźnej stopy zwrotu? Bingo! lokalizacja: serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, przedstawiam nową ofertę mieszkania do wynajęcia! Bardzo fajna lokalizacja. Rataje - os. Armii Krajowej. Niski, ocieplony blok. Zadbana klatka schodowa Zgrabne 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

515 000 zł48 m² 10 640,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 48,4 m - z klimatyzacją, piwnicą i świetną lokalizacją! Poznań - funkcjonalne mieszkanie na 1. piętrze, gotowe do zamieszkania O mieszkaniu: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

549 000 zł63 m² 8 742,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku z windą na os. Rusa na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 62,80 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

847 000 zł77 m² 10 964,40 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 77,25 m , położone w znakomitej lokalizacji idealne dla rodziny, pary lub każdego, kto szuka wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

489 900 zł64 m² 7 702,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje | balkon | widok na zieleń | do remontu | os. Sobieskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m - negocjuj cenę na spotkaniu! położone na cenionym osiedlu Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

565 000 zł62 m² 9 186,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Piątkowie - idealne dla rodziny lub inwestora! Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 46 m2 2 pokoje - Os. Wichrowe Wzgórze. Lokal sklada się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki z wanną i przedpokoju. Pokoje bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

525 000 zł65 m² 8 089,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcielibyście zamieszkać dobrze zlokalizowanym, niskim i komfortowym budynku? A może szukacie dobrej inwestycji, która uchroni Wasze oszczędności, pozwoli zarabiać i nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarochowskiego

Górczyn,Poznań

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz 4 niezależnych pokoi z osobną kuchnią z widokiem na piękną panoramę Grunwaldu i Górczyna to znalazłeś właściwą ofertę! Poznań ul. Jarochowskiego 105. 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku na 2 piętrze na os. Jana III Sobieskiego na Piątkowie. W pobliżu znajdują się wydziały Uniwersytetu Adama Mickiewicza, pętla tramwajowa, galeria handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na os. Sobieskiego o powierzchni 41,2m2, położone na 11. piętrze w bloku z lat 80-tych. Z okien rozpościera się szeroka panorama miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

550 000 zł66 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w wysokim bloku z windą z 1985r. na os. Stare Żegrze na poznańskich Ratajach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

469 000 zł38 m² 12 506,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

0% prowizji Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Osiedlu Hetmańskim - ul. Hetmańska 58a. Lokal znajduje się w bloku z 1973 roku. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarochowskiego

Górczyn,Poznań

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz 2 pokojowego mieszkania w lokalu z 4 niezależnymi pokojami z osobną kuchnią z widokiem na piękną panoramę Grunwaldu i Górczyna to znalazłeś właściwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Orła Białego,Poznań

669 000 zł82 m² 8 168,49 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecam funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z bardzo dobrym układem w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Poznaniu - Os. Orła Białego na poznańskim Ratajach (chartowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Rataje,Poznań

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, przedstawiam nową ofertę mieszkania do wynajęcia! Bardzo fajna lokalizacja. Rataje - os. Lecha Niski, ocieplony blok. Zadbana klatka schodowa (po remoncie) Zgrabne 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

409 000 zł47 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rataje,Poznań

538 000 zł64 m² 8 367,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

biura! Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Orła Białego 78. W pełni wyposażone. Niezależna kuchnia z oknem, łazienka + oddzielne wc, balkon z pięknym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij