dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Poznań - Oferty wynajmu i sprzedaży

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

619 999 zł63 m² 9 779,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż klimatyczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, w najbardziej poszukiwanym, niezależnym układzie 3 pokoi, położone w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu mieszkanie o powierzchni 35 m2 na os. Rzeczypospolitej w Poznaniu. Mieszkanie na 4. piętrze niskiego bloku, po generalnym remoncie. Do Państwa dyspozycji są dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raszkowska

Junikowo,Poznań

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bez pośredników! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu, w cichej okolicy na Grunwaldzie (ok. 56 m 2). Mieszkanie ma ogromny potencjał w aranżacji wnętrza. Metraż salonu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

465 000 zł49 m² 9 528,69 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szanowni Państwo Zapewne szukacie Państwo mieszkania dla siebie lub pod inwestycję skoro trafiliście na to ogłoszenie, wobec powyższego zapraszam do zapoznania się poniższą ofertą. Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

479 000 zł47 m² 10 235 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46.8 m2 w układzie całkowicie niezależnym z wielkim potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym! Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

490 000 zł49 m² 9 939,15 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gwarantujemy bezpieczną transakcję Z pośrednikiem! Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

595 000 zł59 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

469 900 zł46 m² 10 215,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej przy na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, po remoncie, ustawnego oraz niezależnym układem ? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

483 000 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

550 000 zł53 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się na osiedlu Czecha w Poznaniu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze niskiego bloku (bez windy). Klatki schodowe są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Poznań

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego mieszkania o powierzchni 53m2, położonego na 10. piętrze wysokiego bloku, skąd rozpościera się malowniczy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

499 999 zł49 m² 10 288 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! r E Z E R W A C J A! Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, położone na 2 pietrze niskiego bloku. Na prawie 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 750 zł49 m² 35,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie, w niskim bloku na os. Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 49,30 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu bezpośrednio od właściciela Lokalizacja: os. Bolesława Chrobrego 9 (piątkowo) W pobliżu centrum handlowe, tenis, kościół, plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

365 000 zł32 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 1 - pokojowego z balkonem, znajdującego się na os. Wichrowe Wzgórze (winogrady), mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

2 050 zł58 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na os. Zygmunta Starego, o łącznej powierzchni 58,3 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim bloku. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

528 000 zł53 m² 9 996,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry, na sprzedaż oferta mieszkania 3 pokojowego na ulicy Raszyńskiej w Poznaniu. Brak prowizji od strony kupującej nieruchomość! Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Parku Jasińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

442 000 zł42 m² 10 473,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rzeczypospolitej,Poznań

545 000 zł48 m² 11 260,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe bardzo ciche, jasne i słoneczne mieszkanie o układzie niezależnym. Lokalizacja Poznań os. Rzeczypospolitej piętro 15 w bloku 16 piętrowym, dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

629 000 zł63 m² 9 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie świetne do mieszkania lub pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie (dzielnica Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

654 000 zł64 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Warszawy

Winogrady,Poznań

525 000 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokoje, 49 m2 z loggią - Os. Powstańców Warszawy. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi ( 25 , 12 m2), oddzielnej kuchni z oknem ( 4 m2), łazienki z wanną (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

459 000 zł47 m² 9 745,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 47 m2, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, zadbanego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Dmowskiego na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 500 zł31 m² 49 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winiary

Winiary,Poznań

650 000 zł78 m² 8 376 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok! Możliwość zakupu na kredyt 2% Polecam bardzo ładne, przestronne, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie o podwyższonym wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 300 zł36 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia ul. Naramowicka. Najem okazjonalny koszty pokrywa wynajmujący. Mieszkanie znajduje się w niski bloku na 1 piętrze w 5 kondygnacyjnym bloku o powierzchni 36 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

2 500 zł63 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane na Os. Kopernika, ul. Galileusza. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 63 m2 i składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

409 000 zł47 m² 8 702 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane w dzielnicy Winogrady. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze niskiego bloku na os. Kosmonautów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

449 900 zł46 m² 9 780,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Dębiec,Poznań

310 000 zł32 m² 9 688 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oferty sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego przy ul. Klonowej, dębiec, w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone jest na 4 piętrze w niskim bloku. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Warszawy

Winiary,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na os. Powstańców Warszawy na 2 piętrze z dużą loggią. Metraż mieszkania 50 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymagające żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rataje,Poznań

2 200 zł47 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach, na osiedlu Piastowskim - tzw. "3-cia deska". Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze. Jest w pełni umeblowane i gotowe na przyjęcie nowych najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z dużą loggią o pow. 50 m , zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Bolesława Chrobrego 41, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na os. Pod Lipami o powierzchni 47 m2, położone na 1 piętrze niskiego bloku (4 kondygnacje) na poznańskich Winogradach. Lokal jest po remoncie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Władysława Łokietka,Poznań

630 000 zł59 m² 10 660 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Władysława Łokietka Pragniesz zamieszkać w kameralnym, zielonym otoczeniu z bezpośrednim sąsiedztwem rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

479 000 zł44 m² 10 886,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w cichej okolicy, świetnie skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie klasyczny styl z w otoczeniu zieleni oraz poszukujesz nieruchomości dla siebie lub pod inwestycję?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

525 000 zł63 m² 8 346,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pomagamy również w uzyskaniu kredytu od A do Z Szukasz mieszkania z układem niezależnym i do własnej aranżacji ? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję kawalerkę (32 m2) z balkonem mieszczącą się na 3 piętrze w wieżowcu na Osiedlu Zwycięstwa. Mieszkanie na wynajem z całym wyposażeniem, jak na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

790 000 zł77 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania o powierzchni 76,9 m , usytuowanego na 11. piętrze bloku w sercu poznańskiej dzielnicy Rataje, na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstań Narodowych

Nowe Miasto,Poznań

950 000 zł77 m² 12 305,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wygodne, duże, 3 pokoje, rataje, poznań Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w bloku na poznańskich Ratajach. Prezentowany lokal zaspokoi potrzeby mieszkaniowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij