dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Poznań - Oferty wynajmu i sprzedaży

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne dla młodej pary, rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie w trakcie remontu. Zdjęcia poglądowe. Standard zbliżony brak prowizji! * Jasne, przestronne w świetnej lokalizacji * Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

454 000 zł63 m² 7 206 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Jugosłowiańskiej w Poznaniu. Lokal o powierzchni 63 m2 znajduje się na 6 piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rataje,Poznań

365 000 zł38 m² 9 725,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu unikalne, bardzo zadbane, przytulne mieszkanie, znajdujące się w budynku wielorodzinnym na Os. Rzeczypospolitej w Poznaniu (w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

450 000 zł65 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie os. Pod Lipami pow.65m2, 4pok. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w niskim budynku na 2 piętrze (4 kondygnacje). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

417 945 zł56 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wygodne, słoneczne i atrakcyjnie położone mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie (osiedle Mikołaja Kopernika ul. Newtona; 5/10piętro; budynek po termomodernizacji). Lokalizacja osiedla i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

419 000 zł47 m² 8 858 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku. Mieszkanie jest położone na osiedlu Wichrowe Wzgórze, w niskim budynku na 2 piętrze. Blok ocieplony, po remoncie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

369 000 zł54 m² 6 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja *** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze o metrażu 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Os. Przyjaźni,Poznań

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m2 , na ostatnim! 12 piętrze z niesamowitym widokiem na panoramę osiedla i okolic , dodatkowy atut - brak sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

529 000 zł74 m² 7 158,32 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie - os. Bolesława Chrobrego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

479 000 zł65 m² 7 369,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na jednym z najlepszych Ratajskich osiedli może być Twoje. W pobliżu tak topowych miejsc w Poznaniu, jak jezioro Maltańskie czy galeria handlowa Posnania. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

395 000 zł54 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam , posiadam na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 54m2 znajdującego się na Poznańskim Piątkowie - os. Stefana Batorego. W skład mieszkania wchodzą : -2 osobne pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

419 000 zł44 m² 9 588,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 43.7 m2 w niskim bloku na Osiedlu Piastowskim w Poznaniu bezpośrednio od właściciela. Do mieszkania przynależy: -sypialnia z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

409 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania. Lokal znajduje się na Oś. Wichrowe Wzgórze, w wysokim bloku z przepięknym widokiem na 14 piętrze. W budynku znajdują się dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

417 945 zł56 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

489 000 zł70 m² 6 975,75 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 1 piętrze bloku na Os. Orła Białego Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Założona Księgę Wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

410 000 zł65 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży oferuję piękne, duże w stanie deweloperskim - mieszkanie położone przy Os. Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Budynek: blok z lat 80-tych XX wieku, 10 piętrowy, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

260 000 zł27 m² 9 630 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zaciszna przytulna kawalerka do remontu na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Kawalerka znajduję się na parterze w 4 piętrowym budynku. Kawalerka składa się z pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę jasnego dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Lokal znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Rataje,Poznań

269 000 zł30 m² 8 937 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja1 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokoi, zlokalizowanej na os. Rusa (rataje). Mieszkanie położone jest na 10 piętrze w wysokim budynku z windą, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

359 000 zł36 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Poznaniu na Os. Powstań Narodowych. Mieszkanie o pow. 36m2 położone na 4 piętrze w niskim czteropiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od ręki, zlokalizowane na os. Zwycięstwa (winogrady), na parterze niskiego, dodatkowo docieplonego bloku z wielkiej płyty. Układ funkcjonalny: - 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania w bloku na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu mieszkanie > powierzchnia użytkowa - 53m2 >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 700 zł53 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na os. Śmiałego na poznańskim Piątkowie, wraz z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

279 000 zł32 m² 8 719 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji - oferta zarezerwowana do 29.03 - Polecam do sprzedaży komfortową kawalerkę położoną na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie os. Czecha rataje! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Rataje. Idealna propozycja pod inwestycję, bądź dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie: - pow. 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

599 000 zł83 m² 7 217 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego, przestronnego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni łącznej 83 m2. Lokal położony jest w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

599 000 zł83 m² 7 217 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

417 945 zł56 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

557 000 zł78 m² 7 141,03 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis mieszkania Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na os. Piastowskim 40 niedaleko Ronda Rataje. Ze względu na swoje położenie komunikacyjne idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego (38m2) z balkonem na os. Przyjaźni w Poznaniu ( Winogrady). Mieszkanie znajduje się w niskim 4-piętrowym bloku na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

504 000 zł70 m² 7 189,73 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przyjaźni,Poznań

469 000 zł65 m² 7 171,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego, trzypokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji i niskim bloku ta oferta jest dla Ciebie! Jest to idealna inwestycja dla rodzin lub pod wynajem. Brak dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

430 000 zł50 m² 8 605,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, znajdującą się na Osiedlu Polan u zbiegu górnego i dolnego tarasu poznańskich Rataj. Na lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

599 000 zł83 m² 7 217 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego, przestronnego, 4 pokojowego mieszkania o powierzchni łącznej 83 m2. Lokal położony jest w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

350 000 zł50 m² 7 042 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piątkowo - os. Śmiałego 2 pokoje w niskim bloku. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania położonego na poznańskim Piątkowie na os. Bolesława Śmiałego. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

714 500 zł97 m² 7 396,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! oferta dostępna tylko U nas! Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 96,60 m2, którego powierzchnia powstała po połączeniu dwóch trzypokojowych mieszkań. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam dwa pokoje na Ratajach. Super lokalizacja.   Mariusz Zarzycki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

379 000 zł36 m² 10 527,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

378 000 zł54 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Rycerskiej o metrażu 54.2 m2 w NISKIM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

319 000 zł27 m² 11 815 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 26,5 m2 po generalnym remoncie położonego w Poznaniu na os. Przyjaźni. To dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

360 000 zł48 m² 7 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w mieszczące się na Osiedlu Hetmańskim w Poznaniu, w wygodnej lokalizacji miasta, blisko najważniejszych ciągów komunikacyjnych.