dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

380 000 zł56 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się na Ul. Głuszyna na drugim piętrzę w 3-piętrowym bloku (ocieplony, wymienione piony wodno-kanalizacyjne, elewacja, opierzenie dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

639 828 zł51 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Właśnie znalazłeś ofertę idealną dla rodziny. Dwustronny, 3-pokojowy loft na kameralnym, luksusowym osiedlu przy ul. Matejki 63 i 63a. Uwaga: kupujesz bezpośrednio od inwestora realizującego ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

690 000 zł70 m² 9 815,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, wygodne i jasne mieszkanie położone na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Powierzchnia mieszkania to 70,3 m2, na którą składają się 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Poznań

457 815 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w spokojnym zakątku Poznania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% Mieszkanie o pow. 39,81mkw jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Marzysz o mieszkaniu gotowym do wprowadzenia w znakomitej lokalizacji? A może szukasz dobrego rozwiązania na ulokowanie zaoszczędzonych środków i uzyskać pokaźną stopę zwrotu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

488 000 zł44 m² 10 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z inwestycyjnym i mieszkalnym potencjałem bez zbędnych remontów? Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, a przy tym dobrze skomunikowanego? Jeżeli tak, to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

727 959 zł74 m² 9 854,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Miejsce postojowe w hali garażowej gratis. Budynek gotowy koniec lipca 2024 r. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

598 200 zł51 m² 11 685,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

466 000 zł47 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok, 2 piętro, rewelacyjna lokalizacja! Os. Kosmonautów, 47,3m2, 3pokoje, balkon, piwnica Układ niezależny, mieszkanie dwustronne! Bardzo blisko przystanku tramwajowego i autobusowego! Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

628 950 zł89 m² 7 066,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj 3-pokojowy loft z dodatkowym poddaszem w kameralnej inwestycji "lofty Matejki" - tylko dwa budynki 1-piętrowe z prywatnym parkingiem obok Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chartowo,Poznań

649 000 zł79 m² 8 204,80 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na osiedlu Lecha. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, ze świetnym układem pomieszczeń i niesamowitymi widokami. 0% prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Literacka

Strzeszynek,Poznań

1 250 000 zł146 m² 8 583 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego znajdującego się na Strzeszynie przy ulicy Literackiej. Budynek, w którym mieści się przedmiotowy lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

821 835 zł83 m² 9 901,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 4 pokoje z dwoma tarasami, ogródkiem i garderobą. Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Mieszkanie w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Inwestycja gotowa, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

411 767 zł37 m² 11 183 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Doskonała lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

610 000 zł63 m² 9 621,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Promocja - tylko w sierpniu cena 610.000zł! Cena ostateczna Mieszkanie świetne do mieszkania lub pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Zamieszkaj na Piątkowie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

530 895 zł50 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

965 000 zł70 m² 13 758,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Budynek nowy, oddany do użytkowania. Lokal częściowo wykończony m.in. podłogi i ściany. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Nowe Miasto,Poznań

547 000 zł46 m² 11 940,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! nowa, niższa cena! Mam zaszczyt zaproponować Państwu piękne, nietuzinkowe mieszkanie w bloku z 2010 roku na ul. Gnieźnieńskiej w Poznaniu. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

487 257 zł44 m² 11 004 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,28m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

619 900 zł65 m² 9 551,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia -> oszczędność rzędu 20tysięcy :) Oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Poznaniu na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

533 448 zł43 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne mieszkania w tej inwestycji. Doświadcz komfortu mieszkania na kameralnym osiedlu tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poznaj Lofty Matejki - kamienicę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

1 032 300 zł67 m² 15 495,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tutaj poczujesz, że żyjesz. Prywatny, zielony azyl i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż nowy, przestronny apartament w Poznaniu, z prywatnym ogrodem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

548 750 zł52 m² 10 552,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poznaj Lofty Matejki - nową, wyjątkową inwestycję w świetlej lokalizacji. Oferta dotyczy 3-pokojowego loftu, do którego przynależy dodatkowe pomieszczenie z osobnym wejściem. Możesz je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

1 955 zł44 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na ul. Junackiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku na spokojniej, zielonej, cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

963 410 zł95 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania w kameralnej inwestycji deweloperskiej, na Podolanach! ja_sielska to nowoczesne, zamknięte osiedle składające się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków. Ostatni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raczyńskiego

Podolany,Poznań

575 000 zł53 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zależy Ci na przestronnym mieszkaniu o niezależnym układzie pomieszczeń? A może szukasz mieszkania pod bezpieczną inwestycje? bingo! Z radością prezentuję jasne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Malta,Poznań

772 528 zł73 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,88m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

505 200 zł43 m² 11 873,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

330 000 zł31 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się na Os. Starym Żegrzu na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku (ocieplony, wymienione piony wodno-kanalizacyjne, elewacja, opierzenie dachu, odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

544 578 zł55 m² 9 934 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja - miejsce postojowe w okazyjnej cenie! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Nowe Miasto,Poznań

2 400 zł47 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,8m2, położonego na 8. piętrze wysokiego bloku z windą, znajdującego się na os. Orła Białego w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Malta,Poznań

2 500 zł39 m² 64,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dominanta Nieruchomości telefon kontaktowy Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie czeka na pierwszego najemcę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

389 000 zł38 m² 10 210 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie świetne pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach, os. Kosmonautów 2. Budynek, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży słonecznego, dwupokojowego mieszkania przy ul. Promienistej w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni ok. 35m2 jest zlokalizowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Warszawskie,Poznań

480 000 zł46 m² 10 367,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie, które znajduje się przy ul. Krańcowej na osiedlu Warszawskim w Poznaniu. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

265 000 zł19 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Bezpośrednio sprzedam kawalerkę na Ogrodach w Poznaniu. Mieszkanie ustawne, słoneczne, w bardzo dobrej lokalizacji, do centrum 10 min, na uam na ul. Szamarzewskiego 5 min. spacerem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielerzewskiej

Rataje,Poznań

471 962 zł43 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

929 000 zł68 m² 13 758,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Inwestycja Grunwaldzka 240 znajduje się komfortowej części poznańskiego Grunwaldu, z bardzo dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Starołęka

Rataje,Poznań

563 000 zł46 m² 12 349,20 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc bezpośrednio rataje dla studenta - blisko Politechnika Pod własne cele mieszkaniowe, jak i na doskonały najem. 2 pokoje z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

445 322 zł39 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Mieszkania dostępne już od września 2024 r. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

415 302 zł37 m² 11 279 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wakacyjna promocja Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Doskonała lokata kapitału. Zakup bez pcc.