dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

614 800 zł34 m² 17 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja do 31.08.2024 Nowe, wykończone mieszkanie z księgą wieczystą. Bez prowizji i bez podatku pcc. To mieszkanie jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących nowoczesnego, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

661 049 zł60 m² 10 964,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie na poznańskich Winogradach na os. Przyjaźni 4. Niski blok położony jest przy spokojnej osiedlowej uliczce. W pobliżu sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

484 000 zł53 m² 9 080,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Sobieskiego 29. *I piętro, niski blok po termomodernizacji, *budynek pięknie położony wśród zieleni, mieszkanie intymne, dużo przestrzeni w stosunku do kolejnych zabudowań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu na ulicy Marcelińskiej w Poznaniu. Mieszkanie wolne od 1 czerwca! opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

435 000 zł55 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dodatkowe informacje: blok z cegły Komórka w piwnicy: około 5m Brak miejsca parkingowego Lokalizacja: przystanek autobusowy przy bloku Przystanek tramwajowy 5 minut od bloku Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winiary

Winiary,Poznań

1 300 zł41 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania 2 pokojowego, położonego na poznańskich Winogradach na os. Winiary. Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel. Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

849 000 zł53 m² 15 958,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz urządzonego, nowoczesnego mieszkaniu w topowej lokalizacji? A może zależy Ci na klimatycznej lokalizacji z rozwiniętą komunikacją miejską? bingo! Polecam stylowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bonin,Poznań

429 000 zł40 m² 10 830,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na Boninie przy ul. Lazurowej. Nieruchomość zachwyca nie tylko doskonałą lokalizacją, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwa

Rataje,Poznań

615 000 zł43 m² 14 402,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 42,7 m2 znajdującą się na os. Zodiak przy ul. Lwa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

545 876 zł51 m² 10 711,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomickiego

Śródka,Poznań

1 700 zł51 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, umeblowane, o funkcjonalnym rozkładzie, w niskim bloku, przy ul. Tomickiego 21. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rzeczypospolitej,Poznań

519 000 zł38 m² 13 690,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę gustownie urządzonego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Poznania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

547 340 zł44 m² 12 504,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnej inwestycji na Naramowicach - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% Nasze wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

471 644 zł41 m² 11 585,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

358 000 zł38 m² 9 546,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Bułgarskiej 128 na Grunwaldzie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Naramowice,Poznań

619 359 zł60 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

585 047 zł50 m² 11 719,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Ogrody,Poznań

808 350 zł108 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszka mogła się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Rataje,Poznań

629 178 zł61 m² 10 279 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

326 900 zł29 m² 11 141,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Do mojej oferty ponownie trafiła kawalerka położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

570 495 zł55 m² 10 374,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winiary

Jeżyce,Poznań

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezposrednio mieszkanie na 4 pietrze. Kupione i calkowicie wyremontowane w 2007 roku. Stan mieszkania dobry, do lekkiego odswiezenia. Z mebli na zdjeciach nie zostanie biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

479 000 zł43 m² 11 139,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się nieruchomość położona w zielonej, malowniczej okolicy, ale z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? bingo! Serdecznie polecam na wynajem lokal gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

395 000 zł38 m² 10 394,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu na Starym Mieście na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. Małe kameralne osiedle wśród zieleni z rozwinięta infrastrukturą: przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy 2 pokojowe mieszkanie oddane do użytku, na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł30 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane w niskim bloku, w nowszej części os. Batorego na poznańskim Piątkowie. Lokal o powierzchni użytkowej 30,5 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saperska

Wilda,Poznań

850 000 zł69 m² 12 247,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 4 pokojowe na ul. Saperskiej, 3 balkony! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,4 m2, położone na 3 piętrze 6-piętrowego bloku z windą, w kompleksie budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

538 565 zł52 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 51,97 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

354 000 zł26 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka, grunwald, 26,4 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki zlokalizowanej przy ul. Jutrzenka na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

482 529 zł43 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 43,16 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

2 250 zł37 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 sierpnia! nowocześnie umeblowane 2-pokojowe mieszkanie! po kapitalnym remoncie! W pobliżu komunikacji miejskiej! Na wynajem nowocześnie umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne mieszkanie 56,4 m Bez kosztów pośrednika! Duża piwnica! Idealna lokalizacja pod inwestycję! Szukasz mieszkania w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

943 800 zł72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim wybudowane przez firmę "ataner" W 2023, istnieje możliwość wbudowania czwartego pokoju. DO mieszkania przynależy duże (24,17m2) miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

429 800 zł26 m² 16 360,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu nowoczesnej kawalerki z ogródkiem o powierzchni 26,27 m2, która znajduje się w budynku wybudowanym z 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Śródka,Poznań

592 713 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3- pokojowe 5 min od rondo śródka - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% Mieszkanie o pow. 59,87mkw jest bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesława Chrobrego,Poznań

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży duże 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

355 000 zł31 m² 11 451,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Kawalerkę w Poznaniu przy ulicy Galileusza 12 (osiedle Kopernika) Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 3m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju,łazienki z wc ,pokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

326 900 zł29 m² 11 141,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966