dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winiary,Poznań

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

R e Z E R W A C J A! Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu na Starym Mieście na Winiarach, przy ul. Piątkowskiej. Małe kameralne osiedle wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

599 000 zł60 m² 10 040,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Mam zaszczyt zaprezentować,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

2 500 zł45 m² 56,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Chcesz zamieszkać na obrzeżach miasta z jednoczesnym dobrym dojazdem do centrum? Cenisz sobie bliskość terenów zielonych? Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Zawady,Poznań

1 091 800 zł103 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc i prowizji. 4pak inwestycyjny Kameralna inwestycja blisko do Ronda Śródka. Budynek wielorodzinny składający się z 47 mieszkań. Budynek w nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

533 250 zł43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc i prowizji. Kolejny etap nowoczesnej inwestycji od sprawdzonego dewelopera. Inwestycja w świetnej lokalizacji na Winogradach. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

416 456 zł33 m² 12 465 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla pośrednika! Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. ok. 35 m , zlokalizowanego na zielonym Sołaczu przy ul. Nad Potokiem. W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Rataje,Poznań

354 227 zł28 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

8Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

2 100 zł44 m² 47,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na wynajem na Grunwaldzie Szukasz mieszkania na wynajem w dzielnicy Grunwald? W pełni umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z oknami na zachód czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

338 733 zł27 m² 12 555 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne kawalerki W stanie deweloperskim! Przestronna kawalerka z balkonem, o powierzchni 26,98 m2, usytuowana w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

415 200 zł34 m² 12 116 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę (opcjonalnie 2 pokoje z balkonem) w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, blisko Politechniki Poznańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

340 680 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronna kawalerka z balkonem! Inwestycja położona w doskonałym miejscu Poznania z doskonałym dojazdem do centrum, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie po generalnym remoncie. Jest w stanie deweloperskim tzn. wymieniona została instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Rataje,Poznań

341 289 zł27 m² 12 645 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowy etap inwestycji. Zadzwoń - zapytaj o szczegóły. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

599 000 zł58 m² 10 417,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! na mieszkanie Hala garażowa ciągle dostępna do sprzedaży. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Grunwald przy ulicy Pogodnej. Mieszkanie składa się z (3 pokoi) -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

418 575 zł33 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

387 563 zł32 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie z balkonem! Świetna Lokata kapitału! Zamieszkaj w malowniczej części poznania blisko terenów zielonych oraz doliny warty! Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

669 000 zł60 m² 11 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

449 000 zł49 m² 9 200,82 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Malta,Poznań

831 945 zł75 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy 3- pokojowy apartament z garderobą nad jeziorem Malta gotowy do odbioru już w listopadzie! Zakup bez podatku pcc i prowizji. Możliwość pomocy w uzyskaniu kredytu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

319 000 zł31 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Jawornickiej w Poznaniu (os. Kopernika, grunwald). Atrakcyjna lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Nowe Miasto,Poznań

1 850 zł37 m² 49,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w nowym budynku z 2021 roku, o funkcjonalnym rozkładzie, położone na 2 piętrze, przy ul. Mariackiej 8 (zawady). Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

490 000 zł50 m² 9 863,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2 pokoje z tarasem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, blisko Politechniki Poznańskiej, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w dzielnicy Wilda? Chciałbyś mieszkać w centrum a jednocześnie mieć park za oknem? Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi a także studentów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

414 952 zł33 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 33,41 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, wynajmę nowe przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy T. Mateckiego 20D w Poznaniu na Piątkowie. Mieszkanie jest na I piętrze, powierzchnia to 45m2 + balkon 3,19m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

389 000 zł32 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

619 000 zł49 m² 12 666,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Położone przy ulicy Serbskiej 10 a. Wokół pełna infrastruktura. Do przystanku autobusowego ok 3 minuty, a do tramwaju ok 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

479 000 zł58 m² 8 244,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,10m2, położonego przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

769 999 zł86 m² 8 995,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja - 8995zł.mkw!Polecam na sprzedaż klimatyczne i bardzo funkcjonalne , 2 poziomowe mieszkanie z "duszą". Lokal znajduje się na spokojnym i cichym osiedlu przy ul. Mateckiego 24. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magnacka

Piątkowo,Poznań

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Marzysz o stylowym, w pełni wyposażonym, mieszkaniu? A może poszukujesz gotowca inwestycyjnego na ulokowanie swoich oszczędności w spokojnej okolicy z doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłuszyńska

Górczyn,Poznań

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

389 900 zł29 m² 13 444,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokal mieści się na poznańskiej Wildzie, przy ul. Fabrycznej w kamienicy, która jest obecnie rewitalizowana. Trwają prace wewnątrz i na zewnątrz zespołu budynków. To jeden z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam, bez pośredników, bardzo ładnie urządzone mieszkanie z balkonem przy ul. Karpia 25. Stan idealny. 50m2 plus 8m2 balkon. W pełni wyposażone. Pierwsze piętro, jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

682 000 zł69 m² 9 835,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w gotowym bloku. Zakup bez pcc i prowizji! Atuty: - przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, - industrialny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodna i przestronna kawalerka na os. Przyjaźni, winogrady - tuż przy szybkiej trasie tramwajowej (pst). : o mieszkaniu : - powierzchnia 27m2 - pokój (kanapa rozkładana, szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

2 750 zł65 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry, jeśli szukacie czegoś fajnego do najmu to zatrzymajcie się na 2 minuty. 65 m2, 3 pokoje, wieżowiec - 7 piętro. Do tego komórka lokatorska na półpietrze oraz piwnica. Wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Starołęka,Poznań

385 532 zł34 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 33,58 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacza

Górczyn,Poznań

2 490 zł52 m² 47,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl! Oferta bez prowizji! Dostępne od Zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania trzypokojowego (52m2) + balkon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

698 000 zł69 m² 10 066 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

629 000 zł74 m² 8 546,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Witam, mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne, ładne i funkcjonalne 5 pokojowe mieszkanie na os. Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Idealna oferta pod inwestycję lub własne potrzeby.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij