dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

545 000 zł74 m² 7 364,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadamdo sprzedaży mieszkanie położone na Starym Mieście, na Piątkowie,na os. Bolesława Chrobrego. 7 piętro w desce, winda. Powierzchniamieszkania 74m2 + korytarzyk przed mieszkaniem ok. 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

505 440 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie, 4 pokoje, 56,16 m2, rataje, poznań. Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie w nowym, świeżo oddanym do użytku bloku wybudowanym przez dewelopera Murapol w inwestycji - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

394 000 zł53 m² 7 462,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam na imię i jestem Expertem ds. nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom transakcji pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

469 849 zł59 m² 7 941 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. 2 miejsca postojowe w hali garażowej gratis Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowska

Winiary,Poznań

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winiarach, przy ul. Michałowskiej. Trzy pokoje w niskim bloku na 4 piętrze z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź sprzedaży domu lub mieszkania! Dziś mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

496 000 zł56 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż piękne mieszkanie zaprojektowane przez architekta - 3 pokoje 56 m2 I piętro, loggia, os. Stefana Batorego. .Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym ( 21,8 m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Rataje,Poznań

449 000 zł53 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kupując to mieszkanie poczujesz komfort i wygodę, a wysoki standard wykończenia, niskie opłaty i lokalizacja zapewnią poczucie bezpieczeństwa! mieszkanie na ratajach Z garażem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się na 8 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu znajdującym się na osiedlu Mikołaja Kopernika w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piątkowska

Piątkowo,Poznań

650 000 zł99 m² 6 552,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie na ul. Piątkowskiej 125. Mieszkanie składa się z 4 sypialni z największego pokoju jest wyjście na balkon, osobnej kuchni a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

549 000 zł65 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 5-pokojowe inwestycyjne mieszkanie w niskim bloku na Os. Wichrowe Wzgórza na poznańskich Winogradach. Lokal o powierzchnia prawie 65 mkw składa się z 5 niezależnych pokoi (6,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

478 926 zł58 m² 8 220,49 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 4-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Inwestycja gotowa - klucze 2022 r. Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Jana III Sobieskiego,Poznań

480 000 zł50 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie na os. Jana III Sobieskiego tuż przy pętli pestki. Dlaczego warto rozważyć zakupu tego mieszkania? 1) Bliski dostęp do zajezdni szybkiego tramwaju czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żegrze

Rataje,Poznań

465 363 zł55 m² 8 395,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! pomoc W uzyskaniu kredytu! gotowe do dobioru! największe rabaty W poznaniu! zadzwoń I zapytaj! idealy układ pod wynajem I do zamieszknia! tramwaj 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Naramowice

Naramowice,Poznań

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3pok/56m2 z balkonem, naramowice, poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego nowego bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - jasny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polanka

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na ul. Polanka w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone jest w II piętrowym bloku na paterze. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Winogrady,Poznań

355 000 zł56 m² 6 373,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnie spędzających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

349 000 zł45 m² 7 688,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokoje na sprzedaż, spokojna okolica, poznań. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie. Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

373 624 zł38 m² 9 879 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania. Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żegrze

Rataje,Poznań

380 154 zł39 m² 9 797,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! pomoc W uzyskaniu kredytu! gotowe do dobioru! największe rabaty W poznaniu! zadzwoń I zapytaj! możliwośc dwóch oddzielnych pokoi! idealy układ pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czecha

Rataje,Poznań

410 000 zł53 m² 7 736 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kupując to mieszkanie poczujesz komfort i wygodę, a wysoki standard wykończenia, niskie opłaty i lokalizacja zapewnią poczucie bezpieczeństwa! mieszkanie na ratajach Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

288 225 zł29 m² 9 901 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Promocja na wybrane mieszkania - zadzwoń - zapytaj! Kawalerka od developera - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyperska

Garbary,Poznań

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania (ul.Szyperska), na wysokim parterze bloku zbudowanego w 2005 roku. W zaledwie kilka minut można dojść do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

336 364 zł41 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe+ skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Malta,Poznań

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla max. 2 osób! tylko najem okazjonalny (notarialny) możliwość zamiany kanapy na łożko (w mniejszym pokoju) Polecam serdecznie nowe, świetnie urządzone i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

399 000 zł53 m² 7 485,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dziś mam przyjemność zaoferować mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze niskiego bloku znajdującego się na Os. Lecha. Są to 3 niezależne pokoje, umeblowane (oprócz stołu z krzesłami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Rataje,Poznań

340 000 zł35 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dziś mam przyjemność zaoferować mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku znajdującego się na Os. Bohaterów II wojny światowej, tuż obok Selgrosa oraz ronda Starołęka. Rzadko spotykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

434 364 zł52 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy etap już W sprzedaży! *nowa inwestycja na ul. Wagrowskiej, rataje *brak prowizji *atrakcyjna oferta wykończenia pod klucz Doskonałe miejsce na inwestycje (bliskość Politechniki, awfu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

545 677 zł48 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu Jeziora Strzeszyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

430 000 zł49 m² 8 734,51 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzy pokojowego mieszkania na poznańskiej Wildzie. Jest to klimatyczna dzielnica Poznania, z historią a także różnorodnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smoluchowskiego

Junikowo,Poznań

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Obniżka kaucji! Przytulna, słoneczna i przestronna kawalerka na Grunwaldzie, bardzo duża 36 metrów, rewelacyjnie cicha i spokojna okolica blok jest dosłownie tuż przy lesie (lasek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

566 130 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 4-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. Ostatnie mieszkania w sprzedaży. Inwestycja gotowa! Zakup bez pcc i prowizji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

276 000 zł32 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwowana! Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskich Winogradach na os. Zwycięstwa. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze w wysokim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

330 000 zł32 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka 32,10m2 na sprzedaż (bez pośredników) dostępne natychmiast. Poznań Piątkowo os. B. Chrobrego W skład mieszkania wychodzi: pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie miejskie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

496 000 zł56 m² 8 904,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości. Sprzedam piękne, ciche, i ciepłe mieszkanie po generalnym remoncie zaprojektowanym przez architekta (jego własność), o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Malta,Poznań

324 000 zł32 m² 9 969,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

nowe 2 pokoje | 2 pokoje Poznań | 2 pokoje Malta | 2 pokoje inwestycyjnie | Promocja! Cena dla umowy podpisanej do 12.12.2022r. Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

369 000 zł50 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego, położonego na poznańskim Górczynie przy ul. Górczyńskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolina

Wilda,Poznań

340 000 zł33 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecamy znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie na poznańskiej Wildzie, blisko ścisłego centrum miasta! Mieszkanie położone jest w niepowtarzalnej lokalizacji w środku cichego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

477 204 zł57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Malta,Poznań

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla max. 2 osób! Polecam serdecznie niemal nowe, przepięknie urządzone mieszkanie o podwyższonym standardzie w nowym budownictwie przy ul. Lwowskiej, z widokiem na jezioro Malta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska