dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

668 000 zł52 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne oraz dobrze zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, znajdujące się na bezpiecznym osiedlu przy ul. Bułgarskiej 59a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

1 783 zł59 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w samym sercu Poznania | wilda To idealne miejsce dla osób ceniących komfort i funkcjonalność, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

460 176 zł37 m² 12 562,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

355 000 zł34 m² 10 534,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję bezpośrednio przytulne, ciepłe mieszkanie (spółdzielczo -własnościowe, możliwość założenia Ksiegi Wieczystej dla Nabywcy w umowie końcowej u Notariusza, cena do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

2 300 zł42 m² 54,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! Mieszkanie nie jest adresowane do studentów/studentek! Przedmiotem najmu jest bardzo ładne, nigdy nie zamieszkałe, 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim, nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

549 000 zł53 m² 10 319,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego miejsca w mieście, jak i dla inwestorów. Mieszkanie świetnie sprawdzi się pod wynajem zarówno długoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

759 000 zł58 m² 13 081,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem | ul. Jasielska 14, poznań (podolany). Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,02 m z przestronnym balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czecha

Rataje,Poznań

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 8. piętrze w zadbanym, wysokim bloku z windą, na zielonym i spokojnym osiedlu Rataje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

795 890 zł65 m² 12 244,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

472 958 zł38 m² 12 562 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

450 000 zł40 m² 11 138,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku z 2004 roku przy ul. Sieradzkiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 40.4m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Ogrody,Poznań

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

! nowa cena! 525 000 zł! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej spokojnych części Poznania - w dzielnicy Ogrody , przy ulicy Nowy Świat. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

610 000 zł74 m² 8 288,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja 4 pokoje na Chrobrego 33 73 m Balkon, piwnica, osobna kuchnia - do remontu! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzeszyn,Poznań

583 800 zł55 m² 10 618,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, wysokim standardem wykończenia części wspólnych oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Gen. Stanisława Maczka na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 60 m2 składają się: - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

3 300 zł49 m² 67,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3pokojowego mieszkania do wynajęcia o powierzchni 49,13m , położonego w nowym bloku w doskonałej lokalizacji w Poznaniu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

526 000 zł44 m² 11 973,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzeszyn,Poznań

735 564 zł72 m² 10 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

440 000 zł37 m² 11 847,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego