dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

569 000 zł53 m² 10 655 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,4 m, położone na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku na osiedlu Stefana Batorego w Poznaniu. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gruchmanowej

Strzeszyn,Poznań

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealne pierwsze mieszkanie | nowa kawalerka z ogródkiem | Strzeszyn Jeśli szukasz swojego pierwszego mieszkania, które jest nowe, gotowe do wprowadzenia i bez ryzyka remontów, ta oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

419 000 zł38 m² 10 997,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokoje na poznańskich Winogradach, osiedle Przyjaźni. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub jako mieszkanie na start. Doskonała lokalizacja z bardzo dobrą komunikacją. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucha

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł32 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia bardzo wygodne mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2020r. (z windą) składające się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, - oddzielnej sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

380 000 zł37 m² 10 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M i E S Z K A N I E Zdjęcia pochodzą z bliźniaczego, już wykończonego lokalu. Gdybyś chciał wyremontować tak swoje - projekt wnętrza otrzymasz w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilska

Warszawskie,Poznań

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu przytulne mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w willi miejskiej z 2010r. przy ul. Pilskiej w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 37m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawady

Zawady,Poznań

1 090 000 zł96 m² 11 408,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 95,54 m2, położone na Zawadach w Poznaniu. Na powierzchnię składają się: - salon z otwartą i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

357 000 zł24 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka gotowa do wprowadzenia - łazarz, ul. Lodowa - idealna na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,5 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Ostatnie dostępne mieszkania - inwestycja na końcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

538 878 zł41 m² 13 153 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni 40,97m2, usytuowane na 6 piętrze. Mieszkanie spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smolna

Zawady,Poznań

679 000 zł50 m² 13 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

399 000 zł38 m² 10 472,40 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

669 000 zł45 m² 14 923 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta prytwatna. 0 % prowizji dla kupującego. Kupujący zwolniony z 2 % pcc. Wystawiam fakturę vat. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,85 m zlokalizowane na najwyższym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Naramowice,Poznań

355 263 zł28 m² 12 478,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% pcc Zero prowizji Top lokalizacja na aktualnej mapie Poznania- naramowice. Blok usytuowany w świetnie skomunikowanej z resztą miasta lokalizacji. Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łazarz,Poznań

3 250 zł72 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję przestronne, starannie utrzymane mieszkanie położone na spokojnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Ułańskiej. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Stare Miasto,Poznań

500 890 zł39 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | balkon 4,5 m | 39,44 m | miejsce W hali W cenie | rabat grudniowy Odbiór wkrótce - idealne pod wynajem lub na start! Kupujący nie płaci pcc i prowizji! Grudniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

341 550 zł29 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

442 000 zł44 m² 10 114,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 43,7 m - os. Powstań Narodowych 36, poznań (rataje) Ciche mieszkanie o powierzchni 43,7 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

445 060 zł38 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem na winogradach. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

479 900 zł50 m² 9 598 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 49,5 m na zielonym Osiedlu Sobieskiego w Poznaniu. Na powierzchnię mieszkania składa się: duży salon (ok. 22 m ) ze sporej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

588 000 zł46 m² 12 782,60 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! oferta limitowana - ostatnie wolne mieszkania dwupokojowe! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

438 968 zł38 m² 11 497,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulne mieszkanie 1 pokojowe świetnie skomunikowane Z resztą miasta Szukasz czegoś większego? Również zapraszam- mieszkania 2 i 3 pokojowe również u mnie. Przytulna, spora kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

421 409 zł31 m² 13 463,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

466 333 zł38 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Zapraszam do kontaktu codziennie od 10:00 do 22:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

733 100 zł67 m² 10 941,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

677 946 zł74 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie o pow. 73,77 m2 z dwoma balkonami w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Klucze gotowe do odbioru! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Główna,Poznań

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chętnie sprzedam komfortową kawalerkę na nowo powstałej inwestycji Osiedle Bliskie Zawady. Idealna propozycja na start - dla singla/singielki, mieszkanie pracownicze ( blisko Volkswagen Group Polska) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Naramowice,Poznań

645 922 zł56 m² 11 590,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! wyjątkowe mieszkanie Z dwoma balkonami! Zakup od dewelopera bez prowizji, mieszkanie nowe w nowym bloku. Inne mieszkania w tym bloku również w mojej ofercie- jeśli szukasz czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

499 000 zł39 m² 12 957,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Winogrady ul.Ziarnista/Hawelańska/Naramowicka Doskonała lokalizacja! BRAK podatku PCC BEZ PROWIZJI MIESZKANIE 2 pokojowe - 38,5 m2, 1 piętro, blok z windą CENA : 499.000 zł - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przemysława

Chartowo,Poznań

588 000 zł59 m² 9 898,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na os. Przemysława (nowe Miasto, malta).w Poznaniu. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

619 000 zł74 m² 8 342,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 74,2 m , usytuowanego na osiedlu Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

620 000 zł53 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m z piwnicą 2,2m2, usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Mylnej - idealne zarówno na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwicka

Ławica,Poznań

685 000 zł54 m² 12 803,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrym układem na popularnym osiedlu Bajkowym w Poznaniu. Idealna propozycja na start - dla młodych par, singli lub rodzin z dzieckiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

429 000 zł46 m² 9 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Poznań Wilda, ul. Wierzbięcice 38 46 m | 2 pokoje | 3. piętro | winda | balkon | 429 000 zł Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osinowa

Wilda,Poznań

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Dzień dobry, mam na imię i zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą wynajmu. Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Dzień dobry, nazywam się i z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Górki w Poznaniu. Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Starołęka,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się, z ofertą praktycznie nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 Mieszkanie, znajduję się na 6 piętrze w 8-mio piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

582 000 zł53 m² 10 989,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji promocyjna cena- ostatnie lokale + rabaty na miejsca postojowe Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Południowa ekspozycja. Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

606 000 zł54 m² 11 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

479 000 zł47 m² 10 235 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agent prowadzący ofertę. Polecam do sprzedaży mieszkanie na Piątkowie, os. Chrobrego. Mieszaknie po remoncie, dwa niezależne pokoje o pow. 22 i 10m2, na podłodze panele, ściany wygipsowane,.