dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

656 000 zł50 m² 12 990,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Mylnej - idealne zarówno na własne cele mieszkaniowe, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

464 300 zł43 m² 10 911,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z rynku pierwotnego. Oferta To 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dużą łazienką i balkonem znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembertowska

Grunwald Południe,Poznań

752 652 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie Nie czekaj - umów się już dziś na prezentację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

410 897 zł32 m² 12 840,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Polecam do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnym, 5-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

652 353 zł53 m² 12 285,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z tarasem i oghrodem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

355 000 zł34 m² 10 407,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 35 m, położone na styku dzielnic Golęcina i Sołacza, w rejonie skrzyżowania ulic Witosa i Wojska Polskiego, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

399 000 zł35 m² 11 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zakup odo dewelopera wyjątkowa okazja- rabat 30 000 zł! nowa cena Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach! Blisko Uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 500 zł34 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka położona przy ulicy Grochowskiej 133 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie wyposażone i urządzone w dobrym standardzie, umeblowane. Opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bliźniąt

Rataje,Poznań

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący ofertę. Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie położone w budynku przy ul. Bliźniąt. Jest to kawalerka przerobiona na pokój z aneksem kuchennym i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

554 796 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne 2 pokoje z balkonem na Winogradach, idealne na start lub pod wynajem Szukasz pierwszego mieszkania w spokojnej, zielonej części Poznania? Albo szukasz pewnej inwestycji pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

545 009 zł56 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

472 812 zł38 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem i ogródkiem w stanie deweloperskim Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

478 557 zł44 m² 10 861,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie od dewelopera Murapol na Osiedlu Verde w Poznaniu! Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania od Murapol na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Junikowo,Poznań

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 48 m z ogródkiem i garażem | Poznań, grunwald, ul. Smoluchowskiego 3C | Inwestycja z 2022 roku Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

449 000 zł50 m² 9 070,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie tuż przy Starym Browarze. Powierzchnia 49,5 m2, 2 pokoje nieprzejściowe, osobna kuchnia, łazienka, balkon. IV piętro Możliwość parkowania na podwórku - wjazd za szlabanem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

589 638 zł55 m² 10 736,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

604 000 zł55 m² 10 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie dwustronne, idealne dla rodziny lub jako inwestycja Szukasz jasnego, funkcjonalnego mieszkania w rozwijającej się i świetnie skomunikowanej części Poznania?. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górki

Górczyn,Poznań

770 000 zł52 m² 14 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejścia? Ten nowoczesny 3 pokojowy apartament o powierzchni 51,3m2 w odrestaurowanej willi miejskiej to idealne połączenie designu, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

629 000 zł40 m² 15 924 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj wyjątkową ofertę mieszkania na prestiżowym poznańskim Grunwaldzie - idealne połączenie nowoczesności, komfortu i doskonałej lokalizacji! Ta stylowo wykończona, w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

509 870 zł41 m² 12 435,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

969 000 zł92 m² 10 532,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Chcesz mieszkać w jednej z lepszych lokalizacji w Poznaniu ? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

523 587 zł40 m² 13 089,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

580 000 zł50 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Znakomita inwestycja W nieruchomość mieszkalną! stopa zwrotu ok 10% W stosunku rocznym! Na sprzedaż kameralne, aż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

580 000 zł57 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Chcesz zarabiać ponad 9,3% W skali roku? ta inwestycja daje takie możliwości. Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w znakomitej lokalizacji na Starym Grunwaldzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

785 791 zł64 m² 12 347,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierska

Grunwald,Poznań

426 250 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze niskiego, zadbanego bloku przy ul. Kosynierskiej. Lokal jest po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

656 000 zł50 m² 12 990,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego