dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

581 438 zł54 m² 10 847,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rabatem - gotowe do odbioru. Miejsce postojowe gratis. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

436 825 zł32 m² 13 732,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w promocji. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

489 000 zł26 m² 18 786 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Smochowice,Poznań

1 090 000 zł223 m² 4 887,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) o powierzchni całkowitej 223 m (powierzchnia użytkowa 158 m ), położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kosińskiego

Wilda,Poznań

2 050 zł27 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka w świetnej lokalizacji, wilda, ul. Kosińskiego 20 *nieruchomość* Znajduje się na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

708 192 zł74 m² 9 596,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowy apartament, zlokalizowany na Poznańskich Jeżycach. Promocyjna cena. Zadzwoń i zapytaj o dostępność. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kościelnej 19 w Poznaniu. To idealna propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Piątkowo,Poznań

595 000 zł35 m² 16 391,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym osiedlu Dobry Początek od renomowanego dewelopera Robyg. To świetna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 7. piętrze w budynku przy ul. Piątkowskiej, w sercu Poznania, w bezpośredniej bliskości Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

726 000 zł65 m² 11 169,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 z garderobą i loggią 6,5m2 , położone w bliskiej odległości od Ronda Żegrze. Wyjątkowa nieruchomość! do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

1 100 000 zł82 m² 13 495,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż zadzwoń i umówmy się na spotkanie. Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

919 000 zł77 m² 11 972,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! bez prowizji! piękne, gotowe mieszkanie do wprowadzenia! bez nakładów finansowych! dwa balkony! miejsce W hali garażowej! Nie czekaj, umów się na spotkanie już dziś , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 27 m2, spółdzielcze własnościowe z kw. Mieszkanie znajduję się na oś. Kosmonautów, w wysokim 12 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

757 000 zł58 m² 13 051,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Cenisz sobie nowoczesny styl, ale jednocześnie twoje serce należy do urokliwych kamieniczek ? Szukasz jasnego i przestronnego mieszkania z łatwym dojazdem do centrum ? Mamy to! Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

428 816 zł39 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem. Miejsce postojowe gratis. Promocja ograniczona czasowo! Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

421 591 zł39 m² 10 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem. Miejsce postojowe w promocji. Promocja ograniczona czasowo! Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

503 000 zł51 m² 9 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla Ciebie!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Kochasz zieleń, naturę a jednocześnie chcesz w kilka minut dostać się do ścisłego centrum? bingo! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

549 000 zł49 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja do 10.05 Idealna lokalizacja! Oferuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji z korzystnym transportem do uczelni wyższych oraz innych ważnych miejsc Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grudzieniec

Sołacz,Poznań

345 000 zł26 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka na Sołaczu - ul. Grudzieniec | 26 m | bezczynszowa | ogródek Na sprzedaż oferuję wyjątkową, klimatyczną kawalerkę o powierzchni 26 m , zlokalizowaną na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na zasadach wyłączności , Biuro Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe ( pokoje niezależne ) , jasna kuchnia , wc z łazienką. Mieszkanie położone na parterze w 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Druskienicka

Podolany,Poznań

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje na Podolanach, poznań Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Poznaniu, w spokojnej i cichej okolicy Podolany, przy ul. Druskienickiej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

730 000 zł79 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy na sprzedaż wyremontowane i niezwykle komfortowe w użytkowaniu mieszkanie 3-pokojowe położone na poznańskich Ratajach. Mieszkanie jest do przejęcia od początku 2025r., aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piątkowo,Poznań

650 000 zł48 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcam do obejrzenia filmu pokazującego nieruchomość! Z przyjemnością prezentuję ofertę świetnie zlokalizowanego mieszkania z fantastycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Stare Miasto,Poznań

2 250 zł52 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne wygodne mieszkanie na ul. Katowickiej w Poznaniu, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie posiada 2 pokoje, oddzielną jasną kuchnię, duży korytarz, łazienkę oraz przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

525 000 zł65 m² 8 089,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie 64,9 m - idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m , położone na ostatnim 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 600 zł27 m² 59,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u mnie! Najemca nie płaci prowizji - wynagrodzenie doradcy pokrywa właściciel! Polecam ofertę kawalerki położonej w Poznaniu, na Winogrady os. Przyjaźni 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strzeszynek,Poznań

2 300 zł50 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2-pokojowe na strzeszynie greckim Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne, jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu na Strzeszynie Greckim. Jest to pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

480 000 zł35 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Anna Pająk tel. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m2 znajdujące się na 6 piętrze przy ul. Głogowskiej. To mieszkanie idealne na start i rozpęd! Łazarz to tętniąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

437 482 zł38 m² 11 485,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem. Miejsce postojowe w obniżonej cenie. Promocja ograniczona czasowo! Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

478 890 zł50 m² 9 577,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

500 000 zł47 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim bloku na os. Armii Krajowej na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 47,20 m2 składają się: - 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łukasiewicza

Łazarz,Poznań

749 000 zł79 m² 9 436,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w kamienicy przy jednej z najbardziej lubianych ulic Łazarza ul. Łukasiewicza. Zaledwie 5 minut spacerem dzieli Cię od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Stare Miasto,Poznań

3 333 zł48 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem, do pierwszego zasiedlenia> nowiutki, komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament położony w zacisznym miejscu poznańskiego centrum, przy ul. Solnej 6, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

598 868 zł49 m² 12 271,90 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna - na starcie oszczędzasz 15 000 zł! Szukasz 3 pokojowego mieszkania w bloku z dwoma nowymi windami? Nie masz czasu na remontowanie starego mieszkania? Chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

440 000 zł48 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 14 piętrze w wysokim 16 piętrowym bloku z dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

700 000 zł66 m² 10 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Klucze gotowe do odbioru! tylko teraz rabat 1000 zł/ m2 od ceny ofertowej - okazja Nie czekaj, promocja ograniczona czasowo! Ustawne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,86 m2 z loggią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

749 000 zł63 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - os. Tysiąclecia, poznań (rataje) Lokalizacja: parter w niskim, ocieplonym bloku na os. Tysiąclecia - w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

680 000 zł54 m² 12 710,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Cenisz sobie bliskość centrum miasta? Bingo! To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mam przyjemność zaoferować Państwu urokliwe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jeżyce,Poznań

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić nieruchomość w wysokim standardzie, zlokalizowaną w nowym budynku przy ul. Bukowska 18, w centrum Poznania. To nowoczesne osiedle z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Podolany,Poznań

549 000 zł55 m² 9 895,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie o pow. 55,48 m2 z dwoma ogrodami (dostępne inne piętra) w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Realne zdjęcia stanu.