dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

434 000 zł38 m² 11 421 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda Żegrze. 0% prowizji! Bez pcc Bezpieczny zakup u dewelopera Planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

469 463 zł43 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie takie mieszkanie W loftach matejki! Szukasz wyjątkowego mieszkania na poddaszu, które łączy klimat loftów z funkcjonalnością nowoczesnego wnętrza? M28 w Loftach Matejki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

789 000 zł50 m² 15 840,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym 2-pokojowym apartamentem w prestiżowej lokalizacji jaką jest ul. Zwierzyniecka. Mieszkanie o powierzchni 49,81 m2, usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brneńska

Rataje,Poznań

690 000 zł47 m² 14 575,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Top 2 Pokoje z Ogródkiem! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Ratajach przy ulicy Brneńskiej 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Naramowice,Poznań

578 017 zł53 m² 10 906 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,12 m z balkonem 4,50 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w spokojnej dzielnicy Naramowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

465 000 zł38 m² 12 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bloku zlokalizowanym przy ul. Strzałkowskiego 22, na poznańskich Jeżycach. Lokal mieszkalny o powierzchni ok 38m2 położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

711 894 zł61 m² 11 730 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# jeżyce # centrum # kompletne mieszkanie # okna na południe # duży balkon 7,6m2 - wejście z 2 pokoi # możliwość zamknięcia kuchni ścianą # dużo miejsca na przechowywanie # zamiast wc może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sofoklesa

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł42 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz gotowego do wejścia, jasnego mieszkania w sercu Suchego Lasu ta nieruchomość jest dla Ciebie! Kameralne osiedle Szafirowe zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

399 910 zł38 m² 10 610,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości przy na os. Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,69m. Zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

405 000 zł30 m² 13 586 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Poznania, przy ul. Mostowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 600 zł43 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Esencja przy ul. Garbary. Esencja znajduje się pobliżu Warty, w sąsiedztwie największego poznańskiego parku Cytadela oraz rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Winiary,Poznań

647 698 zł53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament M38 w Rezydencji Rejtana 4 to idealna przestrzeń dla rodzin, które cenią sobie komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. Zlokalizowany w dzielnicy, która wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Żegrze,Poznań

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie prywatne pośrednikom dziękuję, zapraszam wyłącznie z klientami. Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rataje

Rataje,Poznań

1 075 000 zł80 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 4 pokojowy położony w bliskiej odległości od Ronda Żegrze, - 5 min do Ronda Rataje. Nowoczesny budynek w przyjaznej mieszkańcom części Poznania - z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Kochasz zieleń, naturę a jednocześnie chcesz w kilka minut dostać się do ścisłego centrum? bingo! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

381 999 zł28 m² 13 890,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru - maksymalnie Kwiecień 2026 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dostępne od zaraz - przestronne Z balkonem Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 51 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 2010r., na 3 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

624 008 zł59 m² 10 530 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 59,26 m2 na 6 piętrze, na Winogradach. Idealna propozycja na zakup inwestycyjny oraz mieszkaniowy, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

499 000 zł53 m² 9 362 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy! Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe na poznańskich Ratajach - na osiedlu Lecha. Mieszkanie położone jest w niskim bloku na III piętrze. Proponowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Łazarz,Poznań

559 240 zł36 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spiesz się! - to ostatnie mieszkania w tej elitarnej lokalizacji - Bezpośrednio od dewelopera Komfort i Wygoda - Nowoczesne Udogodnienia - Prestiżowy Projekt Parter - 3 pokoje - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Marzysz o idealnym połączeniu komfortu, stylu i świetnej lokalizacji ? Szukasz mieszkania, które spełni twoje oczekiwania i jest gotowe do zamieszkania od zaraz ? to właśnie to miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

692 057 zł51 m² 13 575,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Świetny widok na dzielnicę! # loggia 4.34m # wysokość 278cm # wszystkie okna na południe # realizacja kwiecień 2026 # Jeżyce # centrum # kompletne mieszkanie # miejsce na szafę przy wejściu # prosto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

882 568 zł75 m² 11 731,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Paczkomat na osiedlu. Stacje ładowania e-samochodów. Twój smartfon otworzy bramę garażu, przywoła windę i wpuści do mieszkania rodzinę, która zapomniała kluczy. # realizacja grudzień 2025 #.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wilda,Poznań

598 000 zł53 m² 11 263,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wysokim bloku z windą przy ul. Głogowskiej (niedaleko skrzyżowania z Hetmańskż) na poznańskim Łazarzu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowe Miasto,Poznań

444 715 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz kawalerki do wynajęcia? Chcesz od razu się wprowadzić? Mam przyjemność zaprezentować piękną i funkcjonalną kawalerkę w kamienicy przy ul. Głogowskiej na poznańskim Górczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 30m tarasem w prestiżowej inwestycji Ziębicka o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Piastowskie,Poznań

435 000 zł43 m² 10 046,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim 102 w Poznaniu. Bardzo jasne, ustawne, z dużym pokojem z wejściem do kuchni oraz sypialnią z balkonem typu loggia- powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

680 000 zł50 m² 13 668,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne - 3pak, w centrum poznańskich Jeżyc, w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Polnej 31 (róg z ul. Jackowskiego). Co niezwykle istotne jest to pracujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

569 000 zł59 m² 9 676,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronność, wygoda, dobra lokalizacja, inwestycja w swoją przyszłość. Brzmi zachęcająco ? Bo takie jest! Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Mateckiego 4 w Poznaniu! Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

890 000 zł123 m² 7 235,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Śniadeckich 9 w Poznaniu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

479 000 zł47 m² 10 126,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

477 000 zł44 m² 10 963 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz podatku pcc! Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie położone na poznańskim Łazarzu w kamienicy z windą. Świetna lokalizacja, tuż obok rynku Łazarskiego, w otoczeniu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

899 000 zł69 m² 13 108,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w otoczeniu zieleni - Poznań, grunwald Powierzchnia: 66,26 m | 3 pokoje | Balkon 10,52 m | Komórka lokatorska | Opcjonalne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

500 740 zł39 m² 12 680,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jako pierwsze mieszkanie albo na wynajem! # balkon 4.3m # duże okna # realizacja kwiecień 2026 # 1 pokój lub 2, po wstawieniu ścianki # Jeżyce # centrum # kompletne mieszkanie # miejsce na szafę przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszawskie

Malta,Poznań

650 000 zł50 m² 13 060,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy blisko Centrum! To wyjątkowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, w pobliżu jeziora Maltańskiego, term Maltańskich, stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

520 000 zł69 m² 7 536,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie zarządzane przez Wspólnotę mieszkaniową,do której wpłacany jest czynsz-media oraz fundusz remontowy.Mieszkanie z układem dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

603 338 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Ziębicka o wysokim standardzie wykończenia - idealne dla pary, inwestycyjnie lub singla Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania na ulokowanie swoich środków, idealnego pod inwestycję? I do tego cenisz sobie bliskość terenów zielonych oraz urzekających parków? bingo! lokalizacja: polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

297 000 zł30 m² 9 996,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Kawalerka o łącznej powierzchni 29,71 m2 położona na drugim piętrze we frontowej części narożnej kamienicy przy ulicy Polnej 25. Mieszkanie do generalnego remontu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

2 499 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe, klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe z przestronnym tarasem. Czytelny układ - pokój dzienny częściowo oddzielony od aneksu kuchennego, sypialnia , łazienka z wc.