dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na poznańskich winogradach! największa promocja! cena niższa O 115 tyś! dodatkowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

480 000 zł170 m² 2 827,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

350 000 zł41 m² 8 599,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie 2 - pokojowe o łącznej powierzchni 40,70m2 położone na parterze (okna wychodzą na podwórze) przy ulicy Polnej 25. Składa się z: - pokój 1 ok. 17m2 - pokój 2 ok. 13,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

679 999 zł65 m² 10 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już dostępne - prace budowlane zakończone! - odbierz klucze! Zapraszam na prezentację, mieszkania oddane do użytkowania! taras na 17 pietrze Z widokime na panoramę poznania do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

549 999 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa nieruchomość! taras na 17 pietrze Z widokime na panoramę poznania do dyspozycji mieszkańców! nowoczesny budynek w przyjaznej mieszkańcom części Poznania - z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł44 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego i nowocześnie wykończonego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

601 979 zł60 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Budynek 5 pięter, winda, domofon, plac zabaw, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skryta

Łazarz,Poznań

699 999 zł64 m² 10 994,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w kamienicy przy ul. Skrytej, blisko skrzyżowania ulic Matejki i Grunwaldzkiej. Bardzo dobra lokalizacja. Grunwald - oś. Św. Łazarz, na styku trzech dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

914 201 zł72 m² 12 623,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Mieszkanie dostępne od zaraz! Klucze już do odbioru! promocyjna cena - 50% rabatu na miejsca postojowe dodatkowo - poddasze przynależna do mieszkania - dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

389 000 zł28 m² 13 697,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapytaj o promocję bez prowizji! bez podatku pcc 2%! zakup od Dewelopera! Turkiewiczbiuro 1 pokój - 28,4 salon z aneksem i wyjściem na balkon Doskonała kawalerka na Jeżycach w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

560 000 zł61 m² 9 180,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Grunwaldzie- ul. Swoboda 54. Mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej 61 m2 znajduje się na ostatnim (4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

697 714 zł61 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem gwarantujące inwestycyjny sukces. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

579 999 zł39 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w samym centrum starego miasta. Bezpieczny zakup u dewelopera! Bez pcc! Bez prowizji! Prestiżowa, zrewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Jeżyce,Poznań

867 000 zł73 m² 11 876,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

355 000 zł37 m² 9 659,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, tuż przy ulicy Poznańskiej, 200m od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

200 000 zł20 m² 8 465,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu znajdującego się w kamienicy przy ul. Zgoda w Poznaniu. Lokal ten jest doskonałą propozycją zarówno na inwestycję, wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Malta,Poznań

862 410 zł75 m² 11 503,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dostępne od zaraz! bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna. Dostępne są jeszcze w tej lokalizacji mieszkania o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

2 150 zł51 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: szanowni Państwo, gorąco polecam uwadze. W naszej ofercie nowa pozycja - dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. ul. Międzyborska, niski, kolorowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

603 338 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

665 900 zł65 m² 10 185,10 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,38 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych Klientów do 20.12 Posiadam w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

785 292 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz inwestycji, która zapewni stabilny i pewny dochód? Lofty Matejki prezentują wyjątkowy apartament M20 - przestronne, 4-pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem, które dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichrowe wzgórze, 47m2, 2pokoje ( jeden pokój połączony z kuchnia, jest możliwość przywrócenia stanu poprzedniego), balkon, piwnica. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

862 080 zł54 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 600 zł36 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie czeka na najemcę. Może to właśnie Ty poczujesz się tutaj jak w Domu? Układ (łącznie 35,5m2): - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

850 000 zł74 m² 11 498,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis: polecam do zakupu niezwykle eleganckie i wygodne mieszkanie znajdujące się na ul. Górczyńskiej 46 w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 73,92 m2 mieści się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

719 999 zł58 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z garderobą o powierzchni 58 m , położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

469 999 zł48 m² 9 894,72 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Największa promocja! cena niższa O 120 tyś! dodatkowo rabat -50% na miejsce postojowe! 0% prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! termin odbioru - czerwiec 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

425 000 zł47 m² 8 985,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok, 4 piętro, rewelacyjna lokalizacja! Os. Kosmonautów, 47,3m2, 3pokoje, balkon, piwnica Układ niezależny, mieszkanie dwustronne! Bardzo blisko przystanku tramwajowego i autobusowego! Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

460 300 zł31 m² 14 631,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z tarasem, w butikowej kamienicy - gwarantuje inwestycyjny sukces. Nie czekaj - umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

368 000 zł29 m² 12 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 25 tysięcy) Opowiem Ci na wszystkie pytania odnośnie wszystkich mieszkań i całej inwestycji! Razem wybierzemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rataje,Poznań

561 999 zł45 m² 12 419,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio rataje dla studenta - blisko Politechnika Pod własne cele mieszkaniowe, jak i na doskonały najem. Stan mieszkania: do wykończenia 2 pokoje z pięknym widokiem w cenie :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Rataje,Poznań

761 460 zł69 m² 11 022,90 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio rataje blisko uczelnie! Promocja 11k za metr! Pod własne cele mieszkaniowe, jak i na doskonały najem. 3 pokojowe z ogromną loggią Wybierz mieszkanie, które trafi w Twój.