dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

1 850 zł34 m² 54,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blokada Kawalerka idealna! Super lokalizacja! Nowoczesny kompleks budynków! Osobna, w pełni wyposażona kuchnia! Przestronny, umeblowany pokój! Duży balkon! Miejsce postojowe zewnętrzne! Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Majakowskiego

Kobylepole,Poznań

1 080 000 zł73 m² 14 882 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność- tylko U nas. Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura. Polecam Państwu wspaniały apartament w wyjątkowej inwestycji, jaką jest poznańska Warzelnia kompleks luxusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

1 290 zł30 m² 43,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna ,budżetowa kawalerka 29m2 Poznań,Dębiec, do wynajęcia. Niezależne mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się: - z jasnego dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

329 000 zł30 m² 10 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie aktualnie w układzie jedno pokojowym z dużą oddzielną kuchnią, możliwość aranżacji salonu razem z aneksem kuchennym oraz wydzieloną osobną sypialnią! Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

329 000 zł30 m² 10 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz gotowego, urządzonego mieszkania? Zależy Ci na klimatycznej lokalizacji z rozwiniętą komunikacją miejską? A może chcesz ulokować swoje środki i uzyskać wysoką stopę zwrotu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielska

Grunwald,Poznań

347 000 zł37 m² 9 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 37 m2 z kw, górczyn Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej kawalerki zlokalizowanej przy ul. Sielskiej, na poznańskim Górczynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

397 584 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 45,18 m2 na drugim piętrze z balkonem na Piątkowie. Powierzchnia pomieszczeń: hol 4,76 m2 Łazienka 4,85 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

229 900 zł46 m² 4 947,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne dostępne mieszkania w tej inwestycji. Każdy inwestor chciałby kupić tanio inwestycję, która będzie gwarantować pewny przychód. Ciężko jest znaleźć takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

360 000 zł31 m² 11 665,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house poleca na sprzedaż kompleksowo wykończone mieszkanie - kawalerka 30,86 m2 z ogródkiem! Mieszkanie znajduję się przy ulicy Czarnucha na Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

416 500 zł47 m² 8 918,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, mam na imię i pomogę Państwu w szybkim i bezpiecznym zakupie nieruchomości. Dzięki mnie nie muszą się Państwo martwić o formalności, wszystkim zajmę się ja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

397 408 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 45,16 m2 na drugim piętrze z balkonem. Powierzchnia pomieszczeń: hol 4,76 m2 Łazienka 4,85 m2 Salon z aneksem kuchennym 23,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

424 230 zł39 m² 10 923 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania. Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

418 304 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 48,64 m2 na drugim piętrze z balkonem. Powierzchnia pomieszczeń: hol 9,51 m2 Łazienka 4,81 m2 Salon z aneksem kuchennym 25,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

339 000 zł58 m² 5 876,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy mieszkania do remontu, które znajduje się w kamienicy przy ul. Piekary. Jest to dwupokojowe mieszkanie o wysokości 3,5 metra i powierzchni 57,87 m2. Układ mieszkania daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

446 776 zł51 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe+ skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Poznań,wielkopolskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez pośredników. Polecam do najmu dwupokojowy apartament znajdujący się w ścisłym centrum Poznania, niedaleko Starego Browaru przy ulicy Różanej 19, w budynku Atanera z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

388 376 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

1 299 000 zł106 m² 12 254,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kompleksie ataner z 2009 r. na ostatniej kondygnacji z tarasem o powierzchni ponad 30 m2 # lokalizacja # Poznań / Winogrady / ul. Naramowicka 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania nowocześnie urządzonego i w pełni wyposażonego? Osobny układ pomieszczeń jest dla Ciebie bardzo ważny? bingo! Na wynajem od zaraz, przepiękne, słoneczne, 2 pokoje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łazarz,Poznań

760 000 zł64 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartament 3 pokoje na łazarzu. Zapoznaj się z ofertą mieszkania na sprzedaż w wysokim standardzie wykoczeńczenia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł31 m² 12 678,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam okazję inwestycyjną w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Poznania przy ul. Św. Marcin. Dwupokojowy apartament o powierzchni 31,47 mkw znajdujący się w kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez 2% pcc! Lokalizacja: szczepankowo Ostatni lokal w sprzedaży! Gotowy do odbioru! Nowoczesna, niepowtarzalna architektura! Przestronne, przeszklone wnętrza! Wysoka jakość materiałów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

416 000 zł46 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz kompaktowego i komfortowego mieszkania dwupokojowego ? W spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum ? Rzut beretem do naszej poznańskiej Malty ? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie - osiedle wichrowe wzgórze 13 -mieszkanie jest umeblowane i odświeżone -podłączenie do cieplika miejskiego -komórka lokatorska Wolne od zaraz. Lokal: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Sielawy - do wynajęcia nowa kawalerka z miejscem w hali garażowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granatowa

Umultowo,Poznań

799 000 zł81 m² 9 831,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 82 m2, zlokalizowane przy ul.Granatowej w Poznaniu. Mieszkanie jest częścią nowoczesnej inwestycji szeregowców. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

699 000 zł52 m² 13 319,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Marzysz o wysokich pomieszczeniach, sztukaterii i odrestaurowanej kamienicy, w której od frontu czuć powiew niesamowitej historii? Szukasz niezwykłego mieszkaniu w loftowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

335 000 zł38 m² 8 792,65 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania 2 pokojowego w cichej okolicy? Lubisz dużą przestrzeń za niewielkie pieniądze? Dobrze trafiłeś! Serdecznie polecam na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

274 000 zł26 m² 10 482 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź sprzedaży domu lub mieszkania! Dziś mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rusa

Rataje,Poznań

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwa uwadze w opcji najmu, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i niezależną kuchnią położone na os. Rusa w Poznaniu. Salonik 21 m2 z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

1 800 zł49 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania urządzonego do wprowadzenia od zaraz? Zależy Ci na lokalizacji bogatej w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na wyciągnięcie ręki? bingo! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! Obszerna, jasna kawalerka o wielkości 32 m2, położona na 9 piętrze w wysokim bloku na os. Wichrowe Wzgórze. Lokal posiada balkon oraz piwnicę. Bardzo ciepłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

329 000 zł30 m² 10 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

2 800 zł55 m² 50,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

339 000 zł38 m² 8 897,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szydłowska

Sołacz,Poznań

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam do zakupu wyjątkową przestronną kawalerkę o powierzchni 37,20m2 w pobliżu Parku Sołackiego w Poznaniu (5 min spacerem do parku). Mieszkanie sprzedawane jest jako inwestycyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

479 000 zł64 m² 7 472,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania ustawnego i gotowego do wejścia? Z pięknym widokiem oraz duża ilością zieleni ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

397 584 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 45,18 m2 na pierwszym piętrze z balkonem na Piątkowie. Powierzchnia pomieszczeń: hol 4,76 m2 Łazienka 4,85 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Przepiórcza

Junikowo,Poznań

299 000 zł32 m² 9 370,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z loggią w cenie kawalerki! Nowoczesny kompleks mieszkaniowy ataner, ul. Brzask. Dobrze skomunikowane, przestronne mieszkanie do najmu na Grunwaldzie. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

339 554 zł20 m² 16 693,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjna kawalerka w samym centrum Poznania z widokiem na dziedziniec. Idealna nieruchomość na wynajem krótko- i długoterminowy, która może zacząć na Ciebie zarabiać już w te.