dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 700 000 zł108 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super apartament obecnie w stanie deweloperskim ( i 3 miejsca postojowe w cenie ) w nowowybudowanym budynku Eiffage Immobilare przy Marcelińskiej 18. Lokal na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Główna

Zawady,Poznań

349 000 zł29 m² 11 899,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki z balkonem o powierzchni 29,33 m , położonej przy ul. Głównej na poznańskich Zawadach, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

389 400 zł29 m² 13 427,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

780 890 zł65 m² 12 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Stare Winogrady,Poznań

443 000 zł39 m² 11 359 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Odbiór już w czerwcu! Mieszkania bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

298 300 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Stare Winogrady,Poznań

623 024 zł77 m² 8 091,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + ODBIERZ MIESZKANIE JUZ W CZERWCU Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

450 000 zł30 m² 15 085,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Rybaki,Poznań

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe 2 pokoje W sercu poznania - ul. Strzałowa Stare Miasto | Doskonała komunikacja | Prestiżowa lokalizacja | Gotowe do wprowadzenia ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, kilkuletniego budynku w inwestycji Red Park przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 32a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 319 600 zł86 m² 15 403,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

767 273 zł83 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami i tarasem w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

580 000 zł50 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja znakomita inwestycja W nieruchomość mieszkalną! stopa zwrotu ok 10% W stosunku rocznym! Na sprzedaż kameralne, aż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 750 zł42 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:13/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, pięknie wykończone mieszkanie w inwestycji Famma, ul. Dąbrowskiego 89. Budynek reprezentacyjny, świetnie zlokalizowany, inwestycja dewelopera Spravia ( dawniej Budimex ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

457 700 zł38 m² 12 102,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

497 900 zł41 m² 12 090,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Totalny rabat- promocja ograniczona czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemena

Rataje,Poznań

2 600 zł42 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem nowy, komfortowy apartament 2 pokojowy usytuowany na 2 piętrze nowego budynku w bardzo dobrej lokalizacji, na poznańskich Ratajach, tuż przy galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

470 000 zł29 m² 16 376,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż kawalerka w samym centrum Poznania, przy ul. Garbary w samym Centrum Starego Miasta. Idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

938 000 zł60 m² 15 654,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, dużym tarasem i garderobą w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 790 zł22 m² 81,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - ul. Św. Marcin 77, poznań - widok na ck Zamek Do wynajęcia przytulna kawalerka w samym sercu Poznania, przy ul. Św. Marcin 77 , wyjątkowe miejsce tuz przy Centrum Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 850 zł34 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

450 000 zł30 m² 15 085,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

701 812 zł60 m² 11 732,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zwycięstwa,Poznań

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

463 200 zł41 m² 11 322,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

399 900 zł30 m² 13 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Teren ogrodzony, wspólnota mieszkaniowa nowo założona. Czynsz 420 zł, w kwocie czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Winiary,Poznań

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super oferta! 3 oddzielne pokoje - bardzo dobra lokalizacja! św. Leonarda W poznaniu/ Winiary Miejsce postojowe w cenie. Oferta skierowana do osób pracujących bez dzieci, studentów. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

430 000 zł48 m² 8 995,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwu- pokojowe przy ul. Górczyńskiej. Ładny funkcjonalny układ pomieszczeń - oba pokoje i kuchnia - niezależne wejścia. Mieszkanie do remontu. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wichrowe Wzgórze,Poznań

618 450 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Oferta Sprzedaży Mieszkania Inwestycyjnego na Poznańskich Winogradach - 5 Pokoi, 66,5 m Poznań, osiedle Wichrowe Wzgórze 2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

790 147 zł65 m² 12 193 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

649 000 zł64 m² 10 062 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Możliwość 3 pokoi | Poznań, ul. Sieradzka Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lotnictwa Polskiego

Wola,Poznań

819 000 zł79 m² 10 367,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce wg. rankingu otodom Lider jakości pro. Dwupoziomowy apartament na Woli w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

1 779 000 zł80 m² 22 237,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Metraż; 80 m2 Piętro: 5 Dostępność: od zaraz, gotowy do wprowadzenia Miejsce postojowe w hali garażowej: dodatkowo płatne 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

633 101 zł56 m² 11 372,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

718 060 zł60 m² 12 043,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Układ mieszkania: otwarta kuchnia - 6,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł69 m² 7 238,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie pod siebie - bez kompromisów i cudzych decyzji? A może inwestycji, gdzie liczby mają sens już na wejściu? M10 przy Dąbrowskiego 65 to 101,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

781 000 zł65 m² 12 015,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-