dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródka

Ostrów Tumski,Poznań

401 472 zł63 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

206 856 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Oferta z rynku pierwotnego. Dostępne mieszkania w metrażach od 28 m2 do 77 m2. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łazarz,Poznań

354 900 zł67 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie W centrum poznania (ul. Kasprzaka) Polecam na sprzedaż nietuzinkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67,2 m 2 znajdujące się na III piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródka

Ostrów Tumski,Poznań

401 472 zł63 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

251 850 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

245 305 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Oferta z rynku pierwotnego. Dostępne mieszkania w metrażach od 28 m2 do 77 m2. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Rataje,Poznań

344 457 zł68 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! kupujący zwolniony Z 2% pcc! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Oferta z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Rataje,Poznań

344 457 zł68 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podolany

Podolany,Poznań

368 568 zł68 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W poznaniu na Podolanach powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

595 000 zł136 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2014

Cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 136 m2 (powierzchnia użytkowa 130 m2). Cena sprzedaży wynosi 595 000 zł. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródka

Ostrów Tumski,Poznań

300 562 zł45 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł38 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnią w nowo wybudowanym apartamentowcu na ulicy Abpa. W.Dymka. Powierzchnia mieszkania 38 m2 z przestronnym balkonem 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Rataje,Poznań

351 475 zł68 m² 5 184 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Majakowskiego

Malta,Poznań

2 650 zł58 m² 45,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań / Majakowskiego / Warzelnia Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie dwupokojowe o pow. 58m2 ( parter z ogródkiem) położone w prestiżowej lokalizacji w Poznaniu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

253 612 zł36 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

1 000 zł32 m² 31,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerkę położoną przy ul. Bukowskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum miasta, co na pewno docenią osoby pracujące oraz studenci. Zaletą lokalizacji jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

206 856 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krańcowa

Rataje,Poznań

1 950 zł46 m² 42 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bądź pierwszym lokatorem! W cenie miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 46 m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

747 000 zł83 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 83 m2. Cena sprzedaży wynosi 747 000 zł. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2007r., na 7 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Grunwald,Poznań

325 000 zł51 m² 6 387,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem na 1 piętrze W niskim budynku Z cegły Z ogródkiem - grunwald, ulica belwederska W poznaniu cena wyjściowa: 325.000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

284 400 zł32 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 położone w centrum Poznania. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Ogromną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Rataje,Poznań

357 358 zł64 m² 5 562 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Rataje,Poznań

277 200 zł55 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

253 612 zł35 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

245 305 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podolany

Podolany,Poznań

278 047 zł50 m² 5 590,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

206 856 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

251 850 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Rataje,Poznań

357 358 zł64 m² 5 562 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

354 000 zł71 m² 4 986 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie developerskie bezczynszowe na Smochowicach Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 71 m2 (powierzchnia użytkowa 69 m2). Cena sprzedaży wynosi 354 000 zł. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

253 612 zł35 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

459 000 zł86 m² 5 331,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4 pokojowe dwupoziomowe po remoncie w 2017roku położone w willi miejskiej z roku 1969 wraz z udziałem w gruncie. Parter to duży salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Rataje,Poznań

277 200 zł55 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

488 004 zł74 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rataje

Rataje,Poznań

1 900 zł74 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poleca: 3 niezlaeżne pokoje, duża kuchnia Z aneksem jadalnym, loggia - osiedle stare żegrze Polecam uwadze 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, pow. 74m2 , II piętro niski blok na Osiedlu Stare Żegrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródka

Ostrów Tumski,Poznań

383 196 zł58 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładna ,odświeżona kawalerka (28m2)z dużym tarasem w Poznaniu blisko Hali Areny i Parku Kasprowicza do wynajęcia. Duży jasna kawalerka z umeblowanym aneksem kuchennym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działowa

Stare Miasto,Poznań

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne mieszkanie na trzecim pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Stare Miasto. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na park. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podgórze

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowy klimat! Mieszkanie przy ulicy Podgórze, przy Wzgórzu św. Wojciecha inwestycja Adalberto. Niewielki, harmonijnie wkomponowany budynek w otoczenie, kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Rataje,Poznań

351 475 zł68 m² 5 184 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródka

Ostrów Tumski,Poznań

383 196 zł58 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018