dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację, limitowane oferty w biurze sprzedaży. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

480 000 zł48 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w wysokim 16 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 48,4 m2 składają się: - salon ok 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

1 035 000 zł101 m² 10 288,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

! **oferta na wyłączność!** Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe **3-pokojowe mieszkanie** w dzielnicy Naramowice (ul. ul. Błażeja) w Poznaniu zrealizowane przez dewelopera trust.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

479 131 zł41 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera okazja - tylko teraz - 50 000 zł taniej (stara cena- 528 739 zł) Kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w sąsiedztwie lasku Marcelińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

872 755 zł72 m² 12 167,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas najtańsza baza mieszkań - zadzwoń i dowiedz się o ofercie rabatowej i dogodnych warunkach zakupu. To nowoczesne miejsce z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

513 500 zł43 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w nowo oddanym niskim bloku z 2025 roku z windą przy ul. Jeleniogórskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Matejki

Św. Łazarz,Poznań

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz przytulnej, słonecznej kawalerki, blisko Uniwersytetu Medycznego? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem mieszkania w doskonałym punkcie komunikacyjnym, zaledwie 5 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilda,Poznań

2 850 zł48 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Poznaniu, przy Drodze Dębińskiej, na ulicy Bielniki (dzielnica Wilda). Super lokalizacja - blisko centrum, a jednocześnie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

476 046 zł40 m² 11 853,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

663 834 zł50 m² 13 205,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2062

Ogłoszenie sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

426 358 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

450 200 zł41 m² 11 005 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

518 000 zł61 m² 8 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne mieszkanie z potencjałem na 4 pokoje Rataje, os. Armii Krajowej Szukasz mieszkania w funkcjonalnym układzie, w którym możesz dostosować przestrzeń do swoich potrzeb? Cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

634 000 zł58 m² 10 987,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - rzuty na ostatnim zdjęciu Główne cechy nieruchomości Powierzchnia mieszkania: 57,70 m Liczba pokoi: 3 pokoje Piętro: 2 Balkon: 4,58 m Stan: deweloperski Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

531 997 zł48 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych Klientów! realne zdjęcia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

675 000 zł63 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Potrzebujesz mieszkania od zaraz, ze świetnym dojazdem do centrum? Cenisz sobie zieloną i spokojną okolicę, z dostępem do ścieżek rowerowych i tras rekreacyjnych? bingo! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

499 999 zł40 m² 12 512,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze 2 pokoje w całej inwestycji 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 39,96 m z balkonem gotowe do kupienia! Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

335 946 zł28 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia