dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznań - Sprzedaż i wynajem

673 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

673 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż atrakcyjne i przestronne mieszkanie położone na os. Kopernika. W skład mieszkania wchodzi duży pokój o wymiarach ok 22m z loggią z której rozpościera się widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

299 000 zł53 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe, zadbane, mieszkanie o pow. ok. 53 m2 , z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji na os. Piastowskim, w niskim bloku na wysokim parterze. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3 pokojowe własnościowe mieszkanie położone na ul. Św Marcin. Mieszkanie w samym centrum Poznania na ul. Św. Marcin. Powierzchnia to 44,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Polecamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 64m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z lat 70' przy ulicy Jesiennej w dzielnicy Grunwald. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni w świetnej lokalizacji! Mieszkanie składa się z trzech niezależnych i ustawnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, osobnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Antoninek,Poznań

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bardzo zadbane i eleganckie mieszkanie dwupokojowe na ul. Ziemowita w Poznaniu-Antoninek o powierzchni 45m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim 3 piętrowym bloku z 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecamy Państwu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 64m2. Lokal mieści się na 3 i 4 piętrze w nowej plombie wybudowanej w 1999 roku przy ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

285 000 zł74 m² 3 851,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 3 pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Jana Keplera o powierzchni 74m2 przy czym jego część stanowi zaadaptowana część korytarza. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

153 216 zł27 m² 5 892,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecamy Państwu komfortowe, przestronne kawalerki o powierzchni ok. 30m2. Na sprzedaż oferujemy 8 kawalerek na 1, 2 i 3 piętrze (5700zł brutto za m2) oraz 3 na poddaszu (4999zł brutto za m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Stare Miasto,Poznań

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ulicy Wierzbięcice. Wystawa okien na podwórze- wejście z oficyny. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

288 000 zł47 m² 6 127 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż: poznań, piątkowo, osiedle Batorego, 46.6m2, pierwsze piętro, balkon. Rok budowy: 2000. Uwaga: kupujący zwolniony z prowizji, biuro zapewnia obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Piątkowo,Poznań

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż bardzo przytulne i pomysłowo urządzone mieszkanie na ul. Królewskiej na Piątkowie. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 44m2, składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Grunwald,Poznań

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone przy ulicy Polnej, mieszkanie posiada osobną kuchnią i znajduje się w bloku z lat 60-tych. Na mieszkanie składa się: -duży pokój ok 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Polecam na sprzedaż ciche i przytulne mieszkanie 4-pokojowe w niskim bloku na ul. Sarmackiej na Naramowicach. Mieszkanie o powierzchni 64m2 składające się z 4 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Piątkowo,Poznań

287 000 zł55 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2000 nowsze Piątkowo, bardzo ładne, zadbane mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe z balkonem na Piątkowie w Poznaniu przy ul. Znanieckiego 12, os. Bolesława Śmiałego, poznań. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

1 550 zł45 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na rzekę, 5 minut do lasu, teren chroniony, klimatyzatory w mieszkaniu, duża loggia (można latem wykorzystywać jako dodatkową powierzchnię mieszkalną), umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Grunwaldzie przy ulicy Palacza. Mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 62 m kw usytuowane na II i III piętrze w ocieplonym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

193 000 zł30 m² 6 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka Poznań na sprzedaż, bamberski Dwór. Mieszkanie jednopokojowe Poznań dostępne od 1 czerwca 2012. Jednopokojowe mieszkanie w Poznaniu o metrażu 30,9 m2 bardzo dobrej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 200 zł78 m² 15,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia o podwyższonym standardzie. Blok cegła z 2002 roku .Opłaty do SM z ogrzewaniem i wodą 760zł. Aneks kuchenny z meblami na wymiar 9m- płytki , pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja Polecamy Państwu piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie o łącznej powierzchni 57m2. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Turkusowa

Winiary,Poznań

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: pokój dwuosobowy z balkonem, od południowo-wschodniej strony w bloku na pierwszym piętrze na Boninie (ul. Turkusowa) o powierzchni ok. 20 m2. Pokój jest umeblowany, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne mieszkanie trzy pokojowe w niskim bloku na osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej. Blok ocieplony z nową elewacją oraz po wymianie wszystkich pionów (2010). W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ustawne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ulicy Brzask. Blok wybudowany w 2004. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje o wymiarach ok 20m2, 13,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

439 000 zł74 m² 5 932,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie o powierzchni 74m2 położone w w kamienicy z 1916 roku przy ulicy Głogowskiej. W kamienicy prężnie działając wspólnota mieszkaniowa. Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krańcowa

Nowe Miasto,Poznań

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przestronna kawalerka usytuowana na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ulicy Krańcowej (os. Warszawskie). Powierzchnia kawalerki to 30m2. Drzwi antywłamaniowe ,wymieniono okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie, pokoje nieprzechodnie, doskonała lokalizacja - centrum, ul. Jeżycka; w bliskim sąsiedztwie główne centra komunikacyjne, dworce pkp, pks, uczelnie; idealne dla studentów; cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Wojskowej z 2003 roku W skład mieszkania wchodzi otwarty salon ok 20m2, gabinet 8m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

267 500 zł47 m² 5 691,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Naramowickiej o powierzchni 47m2. Znajduje się ono na 3 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku z 2003r. Stan mieszkania jest bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolina

Wilda,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 33 mkw. Wilda ul. Dolina, 3 piętro w bloku, 2 pokoje, oddzielna, widna i umeblowana kuchnia, łazienka z pralką, garderoba, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

272 000 zł45 m² 6 044,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, oddzielnej sypialni z wbudowaną garderobą oraz dużego pokoju z aneksem kuchennym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chociszewskiego

Łazarz,Poznań

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu komfortową kawalerkę o łącznej powierzchni 35m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat 60' znajdującej się przy ulicy Chociszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowym bloku. Mieszkanie w pełni wyposażone, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

204 000 zł30 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 30 m2 położona przy ulicy Sieradzkiej na parterze z ogródkiem (ok 25m2) W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Rataje,Poznań

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie składające się z dużego pokoju (18m), odrębnej kuchni (9m) sypialni(11) oraz łazienki (5m). Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym oddzieleniem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 3 pokojowe, przestronne mieszkanie na 8 piętrze w dzielnicy grunwald/łazarz o łącznej powierzchni 51m2. Lokal znajduje się w 10 piętrowym budynku ( jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

300 000 zł52 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Błażeja w Poznaniu. Uwaga: mieszkanie jest na jednej księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowa, niższa cena! Mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach położone na I piętrze w bloku wybudowanym w 2001r. Mieszkanie odznacza się bardzo wygodnym układem pomieszczeń, dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 położone przy ulicy Katowckiej w budynku Atanera z 2005 roku. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny 18,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

194 000 zł37 m² 5 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,99m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ulicy Płomiennej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (17m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

171 000 zł30 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012