dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznań - Sprzedaż i wynajem

672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki z osobnym aneksem sypialnianym, położoną w apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej w Poznaniu, na 3 piętrze. Winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Komandoria,Poznań

690 000 zł51 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki standard Z pełnym pakietem na start! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie - dostępne od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

619 900 zł54 m² 11 503,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

461 879 zł36 m² 12 833,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu. Wyjście na ogródek z salonu i sypialni Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podolany,Poznań

708 787 zł63 m² 11 209,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania z balkonem, antresolom i tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

355 000 zł27 m² 12 956,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczną kawalerkę na poznańskim Grunwaldzie, przy ul Sieradzkiej o powierzchni 27,40 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2000 roku. Jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo odmalowane mieszkanie z dużą ilością szaf i miejsc do przechowywania. Dostępne od zaraz. Oferta prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Smochowice,Poznań

3 200 zł95 m² 33,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczególnie polecamy! Do wynajęcia piętro domu przy ulicy Myśliborskiej (smochowice). *bardzo ładne mieszkanie 3pokojowe ze sporym balkonem, *2 sypialnie, salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 319 600 zł86 m² 15 403,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

580 000 zł50 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja znakomita inwestycja W nieruchomość mieszkalną! stopa zwrotu ok 10% W stosunku rocznym! Na sprzedaż kameralne, aż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zwycięstwa,Poznań

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

463 200 zł41 m² 11 322,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Winiary,Poznań

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super oferta! 3 oddzielne pokoje - bardzo dobra lokalizacja! św. Leonarda W poznaniu/ Winiary Miejsce postojowe w cenie. Oferta skierowana do osób pracujących bez dzieci, studentów. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górki

Grunwald,Poznań

1 199 000 zł73 m² 16 424,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam ładnie urządzone mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami, z dwoma miejscami postojowymi w hali garażowej. Pierwszy właściciel. Księga wieczysta nieruchomości nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

718 060 zł60 m² 12 043,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Układ mieszkania: otwarta kuchnia - 6,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Strzeszyn,Poznań

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jedyne takie mieszkanie w Poznaniu. Oferujemy atrakcyjne, nowocześnie wykończone mieszkanie położone na Strzeszynie - jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji inwestycyjnych Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miśnieńska

Junikowo,Poznań

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*Please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w inwestycji junique na Grunwaldzie. Blisko tramwaju, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

999 000 zł101 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

*Please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Szukasz dużego, komfortowego mieszkania dla Twojej rodziny. Takich ofert jak ta na Piątkowie nie ma wiele! opis nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

419 442 zł29 m² 14 599,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Promocja Wielkanocna Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

355 000 zł29 m² 12 199,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jeżyce,Poznań

349 000 zł33 m² 10 543,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Świetna kawalerka Z widokiem na park Z miejscem parkingowym ul szptalna, obok ogród botaniczny Jasne i ustawne mieszkanie (33,10 mkw), salon, kuchnia, łazienka, korytarz, 3 piętro, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Górczyn,Poznań

1 400 zł40 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - obniżka ceny Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 1. piętrze, zlokalizowane przy ul. Andrzejewskiego na Górczynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł72 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie na wynajem w sercu Poznania, w malowniczej dzielnicy Stare Miasto, przy ulicy Wielka 8. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Winogrady,Poznań

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

389 000 zł30 m² 13 186,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5m2 zlokalizowane na IV piętrze kamienicy przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Na powierzchnię 29,5 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Stare Miasto,Poznań

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Perełka w centrum Poznania* 2-pokoje przy ul.Piaskowej 3a Serdecznie polecamy 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta - ul. Piaskowa 3a, poznań. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podolany,Poznań

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na poznańskich Podolanach przy ul. Raczyńskiego w spokojnej, zielonej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

580 000 zł57 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Rezerwacja chcesz zarabiać ponad 9,3% W skali roku? ta inwestycja daje takie możliwości. Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w znakomitej lokalizacji na Starym Grunwaldzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

760 000 zł53 m² 14 315,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*więcej zdjęć na życzenie Nowe (2021 rok), ustawne, ciepłe, gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone, dobrze doświetlone światłem naturalnym, wyjątkowo funkcjonalne, ponadto posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Górczyn,Poznań

1 400 zł40 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - nowa, niższa cena Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , usytuowane na 1. piętrze w budynku przy ul. Andrzejewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę położoną na os. Batorego na IV piętrze, w 5-cio piętrowym bloku z 2010r z windą na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 30m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

446 121 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

429 000 zł35 m² 12 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojową kawalerkę z dużą loggią położoną na os. Batorego na II piętrze, w 4-piętrowym bloku z cegły z 2002 roku na poznańskim Piątkowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winiary,Poznań

425 000 zł38 m² 11 243,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt - tel. NA sprzedaż mieszkanie 2 pok. Obok uniwersytetu przyrodniczego 2-pok. Mieszkanie O pow. 37,8 mkw w poznaniu, winiary, ul.LAZUROWA: układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł63 m² 8 728,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wygodne mieszkanie, piękny widok, 3 pokoje, os. Rusa, rataje, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, które będzie idealnym miejsce do życia przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

414 900 zł34 m² 12 092,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starołęcka

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie nad Wartą , na poznańskim Nowym Mieście , przy ul. Starołęckiej o powierzchni 38.20 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - blisko rynku wildeckiego! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 49 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1905r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Strzeszyn,Poznań

809 000 zł76 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ciepłe i harmonijnie urządzone mieszkanie z trzema balkonami oraz miejscem postojowym, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2007 r. Wnętrze.