dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznań - Sprzedaż i wynajem

673 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

673 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Poznań

539 000 zł46 m² 11 846,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferta prywatna - na starcie oszczędzasz 15 000 zł! Szukasz 2 pokojowego mieszkania w bloku nową windą i osobną kuchnią? Nie masz czasu na remontowanie starego mieszkania? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

535 000 zł54 m² 9 841,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Świetna lokalizacja, ulica Spychalskiego 7. Doskonała oferta dla osoby szukającej do zakupu inwestycyjnego mieszkania z przeznaczeniem pod wynajem (umeblowane i wyposażone pod wynajmowanie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ogrody,Poznań

1 058 000 zł80 m² 13 155,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowy lokal mieszkalny, znajdujący się na 3 piętrze budynku z 2020 roku, stanowiącego część inwestycji Nowe Ogrody przy ul. Janusza Meissnera w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Wilda

Stare Miasto,Poznań

459 000 zł44 m² 10 338 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż znakomicie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe w odległości ok 400m od Starego Browaru położone przy ul. Górna Wilda. Lokal mieści się bardzo blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

730 000 zł79 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy na sprzedaż wyremontowane i niezwykle komfortowe w użytkowaniu mieszkanie 3-pokojowe położone na poznańskich Ratajach. Mieszkanie jest do przejęcia od początku 2025r., aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

499 000 zł53 m² 9 362 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy! Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe na poznańskich Ratajach - na osiedlu Lecha. Mieszkanie położone jest w niskim bloku na III piętrze. Proponowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

730 000 zł61 m² 12 038 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji tuż przy lesie Żurawiniec na Naramowicach! Mieszkanie o powierzchni niecałych 61 m2 położone jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boranta

Naramowice,Poznań

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia komfortową kawalerkę w spokojnej lokalizacji na poznańskich Naramowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

579 000 zł79 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż znakomicie zlokalizowany lokal mieszkalny położony na os. Orła Białego na Ratajach w Poznaniu. Mieszkanie w perspektywie przeznaczone jest do remontu. Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

495 000 zł48 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjnie zlokalizowanym mieszkaniem na Winogradach w Poznaniu. Lokal o powierzchni niecałych 48 m2 - położony na IV piętrze niskiego bloku - składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 050 zł43 m² 47,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na na III piętrze w niskim 4-piętrowym bloku z 2001 roku na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 43m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rataje,Poznań

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie do wynajęcia - ul. Aleksandry Belerzewskiej 2a, poznań Powierzchnia: ok. 40 m Piętro: 3 (winda w budynku) Liczba pokoi: 2 Stan: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

384 000 zł37 m² 10 457,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zakup tylko za gotówkę! Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w plombie z 1988r. Doskonała lokalizacja. Kilka minut pieszo do Starego Browaru. Powierzchnia użytkowa 36,72 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Newtona

Kopernika,Poznań

695 000 zł67 m² 10 419,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Podpisana umowa przedwstępna. Gotowe do zamieszkania. Polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Newtona w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 66,7m2 znajdujące się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

1 850 zł42 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym zamkniętym osiedlu położonym przy ul. Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Garbary,Poznań

8 700 zł73 m² 118,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji i masz wysokie oczekiwania względem jakości to sądzę, że znalazłeś ofertę, której szukasz. Na wynajem apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Stare Miasto,Poznań

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż jasną kawalerkę, zlokalizowaną na VII piętrze budynku na os. Kosmonautów w Poznaniu. Na powierzchnię 27 m2 składają się: - jasny salon z wyjściem na balkon papieski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

530 000 zł50 m² 10 495 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,5 m2. 2 piętro, ul, sarmacka. Lokal składa się z otwartej kuchni wraz z jadalnia (14 m2), 2 oddzielnych pokoi (15, 13m2),łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

638 000 zł53 m² 11 992,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie w centrum Jeżyc Mieszkanie 53,2m2 2 pokoje z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą 3 piętro w niskiej "plombie" centrum Jeżyc- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ustawną kawalerkę położoną na II piętrze w niskim, V-piętrowym bloku z windą z 2013r. przy ul. Górna Wilda na poznańskiej Wildzie. Na powierzchnię 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jeżyce,Poznań

623 677 zł50 m² 12 394,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe komfortowe mieszkanie, poznań Jeżyce. Zadzwoń i zapytaj o dostępność i możliwy rabat. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mączna

Jeżyce,Poznań

395 000 zł37 m² 10 777,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż urokliwe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Jeżyc, przy ulicy Mącznej. Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego, kuchnia z jadalnią oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

3 000 zł49 m² 61,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowe mieszkanie o wysokim standardzie na zamkniętym osiedlu, wykończone z dbałością o każdy detal przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Jednym z wyróżników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Starołęka,Poznań

556 000 zł54 m² 10 284,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z pięknym tarasem | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

550 000 zł65 m² 8 500,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w samym centrum Poznania przy ul. Garbary. Mieszkanie znajduje się IV piętrze kamienicy z 1908 r. Na powierzchnię 64,70 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

569 000 zł62 m² 9 119 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się ze znakomitą ofertą 3-pokojowego mieszkania na Piątkowie! Mieszkanie położone jest w jednym z lepszych i bardziej komfortowych miejsc na piątkowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galla Anonima

Jeżyce,Poznań

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | ul. Galla 18, poznań Lokalizacja: kameralna kamienica przy ul. Galla 18, poznań Powierzchnia: 58 m Układ: 2 osobne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Zapraszamy po kolejne oferty do Etalon Estate Group Do wynajęcia komfortowa kawalerka położona w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznania - przy cichej i zielonej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

560 000 zł63 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z lepszych lokalizacji na poznańskim Piątkowie! Mieszkanie o powierzchni prawie 64 m2 składa się z: - salonu (ok 22 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemiradzkiego

Łazarz,Poznań

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego 10a w Poznaniu. Grunwald/łazarz. Blisko: targi Poznańskie, uniwersytety, dworzec pkp, park Wilsona, park Kasprowicza, city.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnym apartamentowcu Towarowa 45, w samym centrum Poznania. To prestiżowe osiedle z monitoringiem, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

632 400 zł46 m² 13 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj na poznańskich Podolanach! Na sprzedaż pachnące nowością, nowoczesne wygodne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Podolanach. Bardzo dobra inwestycja. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia: 48,00 m2 Liczba pokoi: 2 Rodzaj zabudowy: blok Piętro: 5 Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Stan wykończenia: do zamieszkania, po malowaniu i remoncie łazienki Dostępne od: zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacza

Grunwald Północ,Poznań

430 000 zł46 m² 9 368,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Sprzedam mieszkanie bez pośredników dlatego wszystkim biurom nieruchomości serdecznie dziękujemy. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku (rok budowy 1959) przy ulicy Macieja Palacza 124.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

698 033 zł46 m² 15 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznań, grunwald, ul. Grunwaldzka 240 Brak podatku pcc oszczędność 14 200 zł! Brak prowizji sprzedaż bezpośrednia! Dodatkowa oszczędność na poziomie 25 000 zł! Łącznie oszczędzasz na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

529 000 zł48 m² 11 021 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni blisko 48 m2 usytuowane na 1. piętrze bloku z 1980 roku z wielkiej płyty w Poznaniu na osiedlu Rataje (konkretnie Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Winogrady,Poznań

2 500 zł36 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Poznania, znajdujące się w budynku Atanera przy ul. Kutrzeby. Lokal po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Przyjaźni,Poznań

2 400 zł47 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w spokojnej, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

429 000 zł47 m² 9 160,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupińska

Strzeszyn,Poznań

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*wyjątkowa lokalizacja, blisko lasu i w sąsiedztwie wspaniałych terenów rekreacyjnych nad Jeziorami Strzeszyńskim i Rusałka *ta doskonała lokalizacja zapewni Wam wszystkie wygody.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij