dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznań - Sprzedaż i wynajem

673 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

673 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataje

Rataje,Poznań

1 500 zł33 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: , tel. Polecam na wynajem kawalerkę z balkonem, usytuowaną na 5 piętrze nowszego bloku z windą przy ul. Rataje. Mieszkanie o łącznej powierzchni ok 32,80 m2 jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

590 000 zł62 m² 9 455,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (przerobione na 4 pokojowe) położone na II piętrze w niskim IV-piętrowym bloku na os. Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 62,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

585 000 zł62 m² 9 450,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny 61,9 m2, os. Jana III Sobieskiego, piątkowo Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

449 000 zł49 m² 9 144,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na os. Bolesława Śmiałego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Kosmonautów,Poznań

1 850 zł38 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Mieszkanie położone przy ul. Spychalskiego 7, nieopodal Rynku Wildeckiego, zaledwie pięć minut pieszo od Dworca Głównego i Avenida. W odległości kilku minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Rataje,Poznań

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Polecam na sprzedaż niezwykle klimatyczne i stylowe dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 69m2 znajdujące się na poznańskiej Wildzie w historycznym zespole bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Wilda,Poznań

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Polecam na sprzedaż niezwykle klimatyczne i stylowe dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 70m2 znajdujące się na poznańskiej Wildzie w historycznym zespole bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

920 000 zł72 m² 12 724,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania ? Dodatkowo w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz ? Z szybkim dojazdem do Centrum jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 050 zł43 m² 47,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na na III piętrze w niskim 4-piętrowym bloku z 2001 roku na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 43m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Naramowice,Poznań

317 300 zł28 m² 11 446,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji nowa cena- najtańsza dostępna kawalerka zlokalizowana na poznańskich Naramowicach.! wysokie sufity- ponad 3 metry Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródka,Poznań

500 000 zł46 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

**mieszkanie jest zarezerwowane** Potrzebujesz mieszkania, które posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych? Skorzystaj z dofinansowania rządowego i uzyskaj dofinansowanie na zakup - nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

380 000 zł38 m² 10 125,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

: mieszkanie Klasyk z 1983 roku, z balkonem typu loggia na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Armii Krajowej. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe, bez przeciwskazań do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

415 000 zł53 m² 7 859,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie, 3 pokoje, doskonały układ, poznań. Oto mieszkanie, które zapewni Tobie wygodę mieszkania w połączeniu z niezwykle zieloną i cichą okolicą na uboczu gwarnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

349 000 zł26 m² 13 214,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

1 460 360 zł70 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bardzo prestiżowy adres W samym centrum poznania Niegdyś najbardziej ekskluzywna ulica w Poznaniu. Inwestycja w historycznej kamienicy doskonale zrewitalizowanej przez cenionego poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio kawalerkę na ul. Przemysłowej 46a Mieszkanie przeszło remont nowa kuchnia że sprzętami (lodówka ,płyta indukcyjna ,piekarnik,okap)nowa podłoga narożnik dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

530 604 zł41 m² 13 005 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, obejrzałeś już setki ogłoszeń, ale żadne nie skradło Twojego serca? Czujesz, że wciąż nie znalazłeś miejsca, w którym poczujesz się jak w domu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

690 713 zł70 m² 9 807,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rataje,Poznań

449 000 zł46 m² 9 868,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, 2-pokojowego mieszkania z balkonem na osiedlu Tysiąclecia! Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Kościelnej 21, w samym sercu Jeżyc, blisko centrum Poznania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leśnych Skrzatów

Ławica,Poznań

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie od właściciela, bez pośredników i prowizji. Mieszkanie dostępne od zaraz. Najem okazjonalny. I speak English. Szanowni Państwo, oferuję do wynajęcia nowe, klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Główna,Poznań

500 000 zł46 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

** Mieszkanie jest zarezerwowane ** Potrzebujesz mieszkania, które posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych? Skorzystaj z dofinansowania rządowego i uzyskaj dofinansowanie na zakup -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drewsa

Różany Potok,Poznań

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ciekawe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy lesie na kameralnym osiedlu Różany Potok, w pobliżu kampusu uam. Mieszkanie ma 52 m2 i znajduje się na trzecim (najwyższym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratumiły

Naramowice,Poznań

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Naramowice, ul. Bratumiły 4 - polecam do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku wybudowanego w 2007 roku. Mieszkanie, którego powierzchnia wynosi 49,76 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świetlana

Grunwald,Poznań

1 500 zł30 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcie komfortowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Grunwald , a jednocześnie blisko centrum miasta jakieś 5-6 km.Mieszkanie umeblowane składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Garbary,Poznań

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Poznania w rewelacyjnej cenie!. Jest to idealne położenie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Jeżyce,Poznań

7 000 zł150 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem 4-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami, 3 balkonami, 2 garderobami, pomieszczeniem gospodarczym w doskonałej lokalizacji w samym sercu Jeżyc. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winiary

Winiary,Poznań

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mam umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie na III piętrze w niskim bloku przy os. Winiary. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2016 r. Niebywałym atutem mieszkania jest lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą pięknego i nowoczesnego, dwópokojowego mieszkania z miejscem parkingowym, komórką lokatorską i dużym balkonem w cenie. Mieszkanie może zostać doposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

339 000 zł29 m² 11 853,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

! mieszkanie zarezerwowane! Kawalerka z balkonem i panoramicznym widokiem idealna dla singla, pary lub jako inwestycja Szukasz mieszkania z wyjątkowym widokiem i funkcjonalnym układem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

498 000 zł38 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta bezpośrednia! Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i odnowione mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy serbskiej/wilczaka. Teren osiedla zamknięty - wjazd na pilota. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

399 000 zł38 m² 10 472,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w 12 piętrowym bloku z dwoma windami na osiedlu Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,10 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

342 000 zł26 m² 12 949,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

605 000 zł65 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4-pokojowe mieszkanie na Wichrowym Wzgórzu idealne dla rodziny lub inwestora! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, na osiedlu Wichrowe Wzgórze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

373 700 zł45 m² 8 304,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bez pośredników Sąsiedztwo Mieszkanie znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Milczańskiej 22, na wschód od Galerii Posnania. Bardzo dobrze skomunikowane do najbliższej linii tramwajowej tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

778 000 zł67 m² 11 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta bezpośrednia Podziwiaj przestrzeń bez zaglądania sąsiadom w okna. Delektuj się kawą na przestronnym balkonie, w promieniach wschodzącego słońca. Jasne, przewiewne, wysokie na 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

448 000 zł44 m² 10 251,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze niskiego budynku na os. Piastowskim w Poznaniu. Na powierzchnię 43.70 m2 składają się: - jasny salon - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze budynku na os. Zwycięstwa w Poznaniu. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

631 162 zł56 m² 11 339,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na naramowicach w Poznaniu. Kup inwestycję w budowie, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując mieszkanie w niższej cenie! Mieszkanie 3 pokojowe , o powierzchni: 55,66 metrów ,.