dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznań - Sprzedaż i wynajem

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Słowiańskie

Winogrady,Poznań

289 000 zł28 m² 10 321 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana! Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskich Winogradach na os. Słowiańskim przy ul. Generała Maczka. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 maja, przeznaczone dla maksymalnie 2 osób dorosłych, bez zwierząt. Zapraszam do oglądania i wynajęcia mieszkania w nowym budynku, na nowym osiedlu kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Świerczewo,Poznań

546 000 zł78 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Cena do negocjacji! Zapraszam do oglądania i zakupu apartamentu na kameralnym osiedlu nowszej, niskiej zabudowy położonego wśród domów jednorodzinnych, a zarazem w pobliżu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepanowskiego

Jeżyce,Poznań

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienka nowe na trzecim pietrze ,całkowicie umeblowane z balkonem.Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

554 000 zł70 m² 7 896,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam do oglądania i zakupu nowe mieszkanie na poznańskich Naramowicach, przy ul. Sielawy na nowo wybudowanym osiedlu ( deweloper Echo Investment). Białe, eleganckie bryły wyróżnią się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Świerczewo,Poznań

546 000 zł78 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do oglądania i zakupu apartamentu na kameralnym osiedlu nowszej, niskiej zabudowy położonego wśród domów jednorodzinnych, a zarazem w pobliżu pełnej infrastruktury miasta jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

1 290 zł30 m² 43,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna ,budżetowa kawalerka 29m2 Poznań,Dębiec, do wynajęcia. Niezależne mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się: - z jasnego dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dalemińska

Piątkowo,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna Do wynajęcia umeblowane 2 pokojowe mieszkanie + miejsce postojowe w hali garażowej Mieszkanie wolne od 01.04.202r Lokalizacja: Poznań, Piątkowo, ul. Dalemińska Cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Poznań,wielkopolskie

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez pośredników. Polecam do najmu dwupokojowy apartament znajdujący się w ścisłym centrum Poznania, niedaleko Starego Browaru przy ulicy Różanej 19, w budynku Atanera z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaniemyska

Poznań,wielkopolskie

2 950 000 zł1 090 m² 2 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:38

 

Rok budowy:1939

Nieruchomość przy ul. Zaniemyskiej 17 w Poznaniu (osiedle Warszawskie) to 1500 metrowa działka, zabudowana czterokondygnacyjną willą miejską o powierzchni pum około 480 m2 na froncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł31 m² 12 678,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam okazję inwestycyjną w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Poznania przy ul. Św. Marcin. Dwupokojowy apartament o powierzchni 31,47 mkw znajdujący się w kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Sielawy - do wynajęcia nowa kawalerka z miejscem w hali garażowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzeszyn,Poznań

795 000 zł83 m² 9 625,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej znajdujące się na kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szydłowska

Sołacz,Poznań

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam do zakupu wyjątkową przestronną kawalerkę o powierzchni 37,20m2 w pobliżu Parku Sołackiego w Poznaniu (5 min spacerem do parku). Mieszkanie sprzedawane jest jako inwestycyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

2 750 zł41 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz położonego na Ratajach przy ul. Wagrowskiej o powierzchni 41m na 6 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Grunwald,Poznań

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna, nowoczesna kawalerka o pow. 30 m2 w nowym budynku z 2006 roku przy ul. Wojskowej. Lokal wykończony w nowoczesnym stylu zgodnie z aktualnymi trendami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki z osobnym aneksem sypialnianym, położoną w apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej w Poznaniu, na 3 piętrze. Winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

779 000 zł78 m² 9 987,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna dwupoziomowy lokal w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

569 000 zł63 m² 9 046,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! nowa cena zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego ,przestronnego mieszkania położonego na Oś, tysiąclecia przy jeziorze Malta w Poznaniu. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Winiary,Poznań

220 000 zł18 m² 12 134,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- zakup tego mieszkania może być genialną inwestycją na wynajem lub dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby mieć coś na własność z niskim kosztem wejścia. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Wilda,Poznań

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Pan A.G. Jeżeli szukasz mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 40 m z aneksem kuchennym na wynajem w Poznaniu. To oferta dla Ciebie! Zamieszkaj wokół ekskluzywnej architektury na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Św. Łazarz,Poznań

499 900 zł51 m² 9 790,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w rewelacyjnej lokalizacji. Doskonałe miejsce do zamieszkania lub idealna inwestycja pod wynajem. Pełna infrastruktura, niezwykle modna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

1 950 zł55 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Wielkopolanki na os. Na Murawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji blisko szkół, sklepów, przystanków tramwajowych i autobusowych i całej miejskiej infrastruktury ? Marzysz jednocześnie, by odnaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko Malty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

430 000 zł63 m² 6 782 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Polecamy zadbane, aczkolwiek wymagające w większości remontu mieszkanie 3-pokojowe w znakomitej lokalizacji na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

269 000 zł23 m² 11 721 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka po całkowitym remoncie znajdująca się w kamienicy przy ul. Fabrycznej. Mieszkania przeszły generalny remont wraz z wymianą wszystkich instalacji. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Naramowice,Poznań

569 999 zł53 m² 10 674,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

dla biura nieruchomości. Oferuję na sprzedaż 2-pokojowy apartament wyposażony w wysokim standardzie. Nieruchomość zlokalizowana na poznańskich Naramowicach przy ulicy Błażeja. Prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 65 m . Lokalizacja ze świetną komunikacją przy ulicy Bukowskiej, która biegnie od centrum miasta ku jego peryferiom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

430 000 zł60 m² 7 155 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy Państwu świetnie umiejscowione mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku na os. Bolesława Śmiałego w Poznaniu. Uwaga: kupno tylko za środki własne (bez kredytu). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

495 000 zł59 m² 8 375,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio polecam Państwu świetnie umiejscowione mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku na ul. Wilczak 13 w Poznaniu. Lokal znajduje się na II piętrze i posiada wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

339 000 zł43 m² 7 852,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nasze biuro nie pobira prowizji od kupującego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,17m , które mieści się na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ogrody

Ogrody,Poznań

757 262 zł108 m² 7 026 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszka mogła się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie 2 pokojowe z Loggią o pow. 51 m2 położone w budynku Atanera na Grunwaldzie przy ul. Brzask. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

1 390 zł30 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budżetowa jasna kawalerka 29m2 Poznań,Dębiec, do wynajęcia. Niezależne mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się: - z jasnego dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

480 000 zł88 m² 5 461 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z lokalem położonym tuż przy Rynku Wildeckim - w centrum życia niezwykle urokliwej dzielnicy Poznania - Wildy. Oferowany lokal ma powierzchnię 87,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mogileńska

Nowe Miasto,Poznań

640 000 zł62 m² 10 289,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe 62,2 m2 na parterze, z tarasem na os. Warszawskim, ul. Mogileńska Poznań. Komfortowe, nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania - w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Piątkowie przy ul. Franciszka Stróżyńskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza

Grunwald,Poznań

599 000 zł62 m² 9 615 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Heweliusza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł60 m² 30,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59,5 m2, z dużym balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w niskim budynku. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

378 500 zł38 m² 9 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskich Naramowicach przy ul. Błażeja. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku, oddanym do użytkowania.