dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

360 370 zł25 m² 14 227 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 25,33 m2 z tarasem i ogródkiem na Osiedlu przy ulicy Hawelańskiej. Mieszkanie bardzo słoneczne, ekspozycja zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

661 900 zł43 m² 15 364,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do odkrycia dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim przy ul. Naramowickiej. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących komfortu i spokoju w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

434 460 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: IV kwartał 2025 Na sprzedaż bardzo ustawna kawalerka z balkonem zlokalizowana na 2 piętrze o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

545 927 zł50 m² 10 947 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożnikowy apartament 3-pokojowy na 4 piętrze o powierzchni 49,87 m2, na nowoczesnym osiedlu pełnym zieleni na Naramowicach. W sąsiedztwie rezerwat przyrody. W pobliżu szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Malta,Poznań

667 039 zł59 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bardzo komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 58,77 m2 na 3 piętrze. W standardzie ogrzewanie podłogowe w łazience oraz elektryczne rolety zewnętrzne. Lokalizacja tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

986 730 zł93 m² 10 626 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

390 875 zł31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo funkcjonalnej kawalerki na 1 piętrze o powierzchni 31,27 m2. Powierzchnia pomieszczeń: salon Z aneksem kuchennym 21,32 m2 łazienka 4,64 m2 hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

1 032 300 zł67 m² 15 495,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, nowe Miasto Rynek: pierwotny Termin oddania: i kwartał 2025 Ostatnie wolne mieszkania w tej inwestycji - możliwość negocjacji. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

670 931 zł54 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Cenisz sobie wygodę, bliskość przyrody i dobrą infrastrukturę? Zapraszam do zapoznania z ofertą nowego 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

460 000 zł27 m² 16 739,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość położona jest przy ul. Lodowej 1, przy płycie Rynku Łazarskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy 2 pokojowe mieszkanie oddane do użytku, na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Malta,Poznań

1 054 137 zł104 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 104,37 m2 z dwoma balkonami. W standardzie ogrzewanie podłogowe w łazienkach oraz elektryczne rolety zewnętrzne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

444 842 zł34 m² 13 161 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż inteligentne 2 pokoje o powierzchni 33,80 m2 na 4 piętrze, na nowoczesnym osiedlu pełnym zieleni na Naramowicach. Powierzchnia pomieszczeń: - salon Z aneksem kuchennym 16,75 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Malta,Poznań

580 000 zł40 m² 14 550,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie w top inwestycji, które daje gwarancję inwestycyjnego sukcesu! To wyjątkowa oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem, w pobliżu jeziora Maltańskiego, term.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

629 370 zł47 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: IV kwartał 2025 Na sprzedaż dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem z widokiem zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

470 680 zł34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: IV kwartał 2025 Na sprzedaż kawalerka z dużym zielonym tarasem zlokalizowana na 1 piętrze o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

980 891 zł83 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszknia 4 pokojowego o powierzchni 83 m2 na 8 piętrze z dużym tarasem z widokiem i dodatkowo z osobnym balkonem przy sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

591 030 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: IV kwartał 2025 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z loggią zlokalizowane na 8 piętrze o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

780 000 zł70 m² 11 106,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, winogrady Rynek: pierwotny Termin oddania: III kwartał 2024 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem od strony południowej o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

584 715 zł55 m² 10 681,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

430 924 zł28 m² 15 357,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

483 462 zł42 m² 11 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

471 644 zł41 m² 11 585,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

585 360 zł52 m² 11 287,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

448 028 zł38 m² 11 790,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

599 472 zł57 m² 10 537,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

392 265 zł28 m² 13 817 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam ofertę kawalerki z tarasem i ogrodem o powierzchni 28,39 m2 od strony zachodniej na Winogradach. Mieszkanie bardzo słoneczne, ekspozycja zachodnia. Powierzchnia pomieszczeń: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

505 102 zł39 m² 12 806,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

509 152 zł45 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

661 049 zł60 m² 10 964,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

545 876 zł51 m² 10 711,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Naramowice,Poznań

619 359 zł60 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

609 507 zł53 m² 11 554,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

604 732 zł55 m² 10 947,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

717 500 zł67 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Obsługa bezprowizyjna, bez pcc Poznań, nowe Miasto Rynek: pierwotny Termin oddania: i kwartał 2025 Ostatnie wolne mieszkania w tej inwestycji - możliwość negocjacji. Na sprzedaż dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

585 047 zł50 m² 11 719,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Rataje,Poznań

629 178 zł61 m² 10 279 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

492 455 zł44 m² 11 251 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

570 495 zł55 m² 10 374,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

515 515 zł39 m² 13 070,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Żegrze,Poznań

480 261 zł45 m² 10 701 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,88 m2 na 1 piętrze z dużym balkonem. na Ratajach Doskonała lokalizacja dla rodzin, studentów, singla czy seniorów. Powierzchnia pomieszczeń:.