dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

563 880 zł50,80 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 669 zł40,82 m² 11 677,34 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 06.2026. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 754 zł62,18 m² 13 247,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe 3-pokojowe* mieszkanie w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania poleca się na sprzedaż *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 150 zł48,32 m² 13 951,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,32 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie wykończone 'pod klucz'. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 858 zł35,40 m² 13 442,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top lokalizacja - rynek jeżycki mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 7 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Na metraż 35,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 800 zł54,98 m² 10 618,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,98 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 360 zł28,77 m² 14 124,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 337 zł71,50 m² 12 704,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 956 114 pln na 908 227 pln W ofercie nowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 864 zł82,78 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 5 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

839 999 zł56,20 m² 14 946,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zarezerwowane do czwartku 30.04 3 pokoje, zaprojektowane przez biuro projektowe MOOSH INTERIORS. Przemyślane i dobrze zaprojektowane osiedle zamknięte z pełną infrastrukturą położone między.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł34,22 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków - inwestycja blisko centrum , w pobliżu Cytadela , Warta.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 872 zł73,68 m² 21 428,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Przestrzeń, funkcjonalność i komfort w jednym ten 74 m apartament na 5. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza i inteligentny układ mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

485 685 zł37,65 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokal sprzedawany jest w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia "pod klucz" według indywidualnego projektu, dzięki czemu możesz urządzić je dokładnie tak, jak chcesz -bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 769 zł40,20 m² 12 830,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronna kawalerka z opcją drugiego pokoju w samym sercu Jeżyc. Idealne inwestycyjnie lub na start. W okolicy wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 673 zł42,53 m² 14 029 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest dobrze zaprojektowane, z doskonałą lokalizacją, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, w dodatku jest gotowe do odbioru- warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inwestycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 318 zł62,18 m² 13 047,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Both Polish and English below Nowe 3-pokojowe mieszkanie na Naramowicach poleca się na sprzedaż Naramowice są jedną z najmłodszych, najszybciej rozwijających się i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 976 zł41,44 m² 15 129,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkanie o podwyższonym standardzie! Na Poznańskim Grunwaldzie przy cichej, bocznej uliczce powstaje kameralna, a jednocześnie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 735 zł39,89 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 520 zł45,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,96 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 000 zł45,62 m² 12 363 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Starołęka - nowozabudowywana dzielnica Poznaniaków , mieszkanie : przestronna dwójka z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 824 zł91,12 m² 10 401,93 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

693 574 zł58,61 m² 11 833,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,61 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym. Doskonała oferta dla osób szukających miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,84 m² 56,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 53 mkw znajdujące się na II piętrze w budynku z windą przy ul. Wieruszowskiej (deweloper Jakon) Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 776 zł57,11 m² 12 305,66 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 147 zł64,90 m² 12 174,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 900 zł41,41 m² 11 733,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026