dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

409 400 zł30 m² 13 674 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i funkcjonalne osiedle w Centrum miasta Poznania. 800 m do Dworca Głównego 500m do Starego Browaru 750 m do Politechniki Poznańskiej 300 m do Parku Drwęskich Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

231 309 zł21 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dymka

Malta,Poznań

505 000 zł57 m² 8 859,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poznań malta - gotowe do odbioru, stan deweloperski w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na 4 piętrze z windą z halą garażową podziemną, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

387 000 zł43 m² 9 048,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mieszkania W inwestycji, która zostanie oddana do użytku - koniec września tego roku 2022! - Inwestycja znajduje się w Poznaniu na Podolanach, ul. Jasielska. Przyszli mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

518 100 zł66 m² 7 851,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami, o powierzchni 65,99 m2. Lokal znajduje się na parterze, w cztero-piętrowym budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

597 000 zł74 m² 8 037 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Promocja - miejsce postojowe rodzinne - gratis. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

551 000 zł67 m² 8 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

387 000 zł43 m² 9 063,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

444 809 zł52 m² 8 601,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy mieszkanie 3 pokoje z ogrodem na Ratajach - nowe budownictwo. Położenie: - 3 min do przystanku tramwajowego -10 min do Politechniki Poznańskiej - sklepy spożywcze, przychodnie - zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

380 171 zł36 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - zadzwoń - zapytaj - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

509 113 zł58 m² 8 738,64 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, tylko teraz przestronne mieszkanie z rabatem 50 tysięcy złotych! Cena przed rabatem: 509 113zł. Mieszkanie o powierzchni 58,26m2 sprzedawane w stanie deweloperskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

449 160 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji blisko centrum miasta. Układ idealny na wynajem lub własne potrzeby mieszkaniowe. Gotowe - klucze już w sierpniu br. Idealna lokata kapitału. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

436 394 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe na Wildzie blisko centrum. Gotowe - klucze już w sierpniu! Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

518 100 zł66 m² 7 851,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 65,99 m2 - 3 pokoje i dwa balkony. Mieszkanie ma przestronny salon, 2 sypialnie, osobną wc i łazienkę. Mieszkanie ma sporo okien, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

499 900 zł65 m² 7 659 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatnie dostępne mieszkanie! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji poznańskiej: - przestronna sypialnia, - garderoba, - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

387 277 zł37 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - zadzwoń - zapytaj - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Starołęka,Poznań

321 500 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 % prowizji / 0% podatku pcc / rynek pierwotny Mam zaszczyt przedstawić 2 pokojowe mieszkanie ze słonecznym salonem i ogródkiem. Elegancka i kameralna willa miejska usytuowana w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

436 394 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 44,53 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

501 633 zł51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam zaszczyt przedstawić przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Ratajach tuż nad Maltą. Jesteś osobą aktywną, ceniącą sobie kontakt z naturą? Zależy Ci na dostępie do miejsc rozrywki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

384 196 zł40 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - zadzwoń - zapytaj - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rataje

Rataje,Poznań

319 000 zł25 m² 12 674 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w okolicach Malty - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Mieszkanie w bardzo wygodnej lokalizacji kilka minut tramwajem do centrum miasta, w sąsiedztwie galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

438 000 zł48 m² 9 055,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem na Grunwaldzie. Wykończenie "pod klucz" od 750 zł/mkw. (przykładowa aranżacja w ofercie). Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

455 112 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie blisko ścisłego centrum miasta. Tuż obok Rynek Wildecki, kilka minut do Starego Browaru czy Dworca Głównego. Kameralny budynek z 60 mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowe Miasto,Poznań

458 548 zł40 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam zaszczyt przedstawić kawalerkę z dużym tarasem na Ratajach tuż nad Maltą. Jesteś osobą aktywną, ceniącą sobie kontakt z naturą? Zależy Ci na dostępie do miejsc rozrywki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

408 030 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. Ostatnie mieszkania 2-pokojowe w sprzedaży. Odbiór już we wrześniu br. Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

233 041 zł22 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

505 542 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % pcc - zakup z rynku pierwotnego. 0% prowizji - wynagrodzenie biura w całości pokrywa deweloper. [M.08] Koniecznie zapytaj o aktualne upusty i promocje! W ofercie mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

449 160 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż luksusowe dwupokojowe mieszkanie 47,28 m2 z balkonem w jednej z głównych dzielnic Poznania. Pomieszczenia Hol 4,41 m2 Łazienka 5,17 m2 Sypialnia 13,67 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

515 352 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % pcc - zakup z rynku pierwotnego. 0% prowizji - wynagrodzenie biura w całości pokrywa deweloper. [M.05] Koniecznie zapytaj o aktualne upusty i promocje! W ofercie mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

449 160 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 47,28 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

429 888 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0 % prowizji / 0% podatku pcc / rynek pierwotny Mam zaszczyt przedstawić 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Naramowicach. * inwestycja zaprojektowana w spokojnej części Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

475 458 zł44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % pcc - zakup z rynku pierwotnego. 0% prowizji - wynagrodzenie biura w całości pokrywa deweloper. [M.46] Koniecznie zapytaj o aktualne upusty i promocje! W ofercie mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

231 309 zł21 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

436 394 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy ofertę mieszkania w nowej inwestycji na Wildzie. Termin przekazania kluczy to sierpień 2022roku. Jest to idealna propozycja dla osób chcących bezpiecznie ulokować swój kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

480 376 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 46,19 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robocza

Wilda,Poznań

480 376 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, biuro sprzedaży proponuje do zakupu dwupokojowe mieszkanie M.59 o powierzchni 46,19m2. Inwestycja zlokalizowana jest na Wildzie, u zbiegu ulic Czarnieckiego i Robocza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

338 813 zł35 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania! Szczegóły na spotkaniu. Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - zadzwoń - zapytaj! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

459 198 zł47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży poleca na sprzedaż mieszkanie M.31 w nowoczesnej inwestycji na Wildzie. Układ idealny dla młodej pary na start lub jako inwestycja pod najem. Budynek zlokalizowany jest u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grunwald,Poznań

516 000 zł67 m² 7 663,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 % prowizji / 0% podatku pcc / rynek pierwotny To 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, blisko zielonej części Poznania - Lasku Marcelińskiego - może być Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

489 301 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 44,89 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

307 153 zł35 m² 8 838,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na naramowicach w Poznaniu. Kup inwestycję w budowie, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując mieszkanie w niższej cenie! Lokal dla singla lub pary. Mieszkanie 1 pokojowe ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij