dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Naramowice

Naramowice,Poznań

267 399 zł27 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja! Kawalerka od developera - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

306 628 zł29 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Kawalerka od developera - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rataje

Rataje,Poznań

304 800 zł25 m² 12 109,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w okolicach Malty - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Mieszkanie w bardzo wygodnej lokalizacji kilka minut tramwajem do centrum miasta, w sąsiedztwie galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

426 455 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji blisko centrum miasta. Układ idealny na wynajem lub własne potrzeby mieszkaniowe. Gotowe już w lipcu br. Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

380 700 zł37 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 37,36 m2 w doskonałej lokalizacji na Wildzie w Poznaniu. Idealne dla studentów lub pod wynajem. Mieszkanie: pokój z aneksem kuchennym Łazienka Taras z ogrodem 10,8 m2 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

566 130 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 66,80 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

561 000 zł66 m² 8 453,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,36 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

489 301 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 44,89 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

499 900 zł65 m² 7 658,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z garderobą i balkonem, o powierzchni 65,27 m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze, w cztero-piętrowym budynku z windą. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

486 000 zł48 m² 10 220,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 47,55 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

408 030 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 40,60 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

429 000 zł47 m² 9 143,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 46,92 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

379 549 zł42 m² 9 024 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

429 000 zł47 m² 9 143 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. W czerwcu promocje - zadzwoń - zapytaj! Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

545 099 zł70 m² 7 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Wizualizacje przedstawiają możliwe wykończenie wnętrza! Polecam ofertę czteropokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Naramowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

480 400 zł44 m² 10 827,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 44,37 m2, 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji na Wildzie w Poznaniu. Idealne dla studentów lub pod wynajem. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dymka

Nowe Miasto,Poznań

563 588 zł66 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania z dużą otwartą przestrzenią do codziennego życia położonego w wyjątkowej lokalizacji? Prezentujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polanka

Polanka,Poznań

554 000 zł62 m² 9 003,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Załączone zdjęcia przedstawiają możliwą wizualizację wykończenia! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc)! Posiadam na sprzedaż także inne lokale w tej inwestycji! Polecam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

466 575 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Wizualizacje przedstawiają możliwe wykończenie wnętrza! Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Naramowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

436 000 zł46 m² 9 398,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. W lipcu promocje! Zadzwoń - zapytaj Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

385 000 zł36 m² 10 766,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 35,76 m2, 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji w Poznaniu. Idealne dla studentów lub pod wynajem. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Garaż (miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

408 030 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

499 900 zł65 m² 7 659 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatnie dostępne mieszkanie! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji poznańskiej: - przestronna sypialnia, - garderoba, - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polanka

Polanka,Poznań

684 000 zł77 m² 8 928,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

509 000 zł59 m² 8 650,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 58,84 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

551 000 zł67 m² 8 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. W czerwcu rabaty! Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zawady

Zawady,Poznań

813 950 zł73 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawady

Zawady,Poznań

376 480 zł42 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

393 972 zł47 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Wizualizacje przedstawiają możliwe wykończenie wnętrza! Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Naramowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

566 978 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Naramowice

Naramowice,Poznań

577 944 zł66 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Posiadam na sprzedaż także inne mieszkania w tej inwestycji! Wizualizacje przedstawiają możliwe wykończenia wnętrz! Polecam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Naramowice

Naramowice,Poznań

278 878 zł27 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Posiadam na sprzedaż także inne mieszkania w tej inwestycji! Wizualizacje przedstawiają możliwe wykończenia wnętrz! Polecam ofertę kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

463 980 zł49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Posiadam na sprzedaż także inne mieszkania w tej inwestycji! Polecam ofertę mieszkania dwupokojowego położonej w Poznaniu, na Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawady

Zawady,Poznań

506 220 zł57 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

597 000 zł74 m² 8 037 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

409 035 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. Ostatnie mieszkania 2-pokojowe w sprzedaży. Odbiór już we wrześniu br. Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

442 316 zł49 m² 9 075,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

689 000 zł87 m² 7 933,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z 2 balkonami, o powierzchni 86,85 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

525 768 zł58 m² 9 120 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocje - rabaty na wybrane mieszkania! Gotowe w lipcu 2022 r. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

427 000 zł46 m² 9 197 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Do końca czerwca promocja! Zadzwoń - zapytaj Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

347 003 zł36 m² 9 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023