dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Poznań

Żegrze,Poznań

655 236 zł70 m² 9 360,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,61m2 + dodatkowo balkon, położone na I piętrze z balkonem. Układ mieszkania umożliwia wiele aranżacji, a do Państwa dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Most św. Rocha

Stare Miasto,Poznań

420 390 zł26 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2 gotowe apartamenty w centrum Poznania - doskonała lokalizacja i wysoki standard! promocja mieszkanie na parterze - 349 050zł 25.1m2 Apartamenty w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Poznań

1 130 593 zł67 m² 16 774,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Winogrady,Poznań

370 082 zł27 m² 13 616 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczna kawalerka z balkonem, położona na 3 piętrze w budynku z windą. Doskonała propozycja jako inwestycja lub na użytek własny, wschodnia ekspozycja zapewni dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podolany,Poznań

444 219 zł37 m² 12 160,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 499 000 zł92 m² 16 371,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1891

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości z ogromnym potencjałem zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania przy alei Karola Marcinkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

779 166 zł45 m² 17 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

405 900 zł33 m² 12 266,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 900 zł41 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

790 147 zł65 m² 12 174,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,90 m2 na 1 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 412 835 zł94 m² 15 014,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 94,10 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Naramowice,Poznań

446 500 zł38 m² 11 805,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Super mieszkanie w super cenie, oferta tylko u mnie! 0% pcc Zero prowizji Jestem z Tobą od początku do końca transakcji. Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe. Świetny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grotkowska

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w jednej z najbardziej przyjemnych, cichych i kameralnych dzielnic Poznania. Niedaleko pętli Junikowo, blisko lasu, przy samej naturze w cichej uliczce, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

553 000 zł42 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeżyce to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu, a mieszkania w rewitalizowanych kamienicach należą do rzadkości. Prezentowana nieruchomość łączy historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

975 284 zł63 m² 15 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

840 027 zł76 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma ogródkami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

561 800 zł54 m² 10 424,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

439 000 zł35 m² 12 665,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowy lokal 34,67 m z tarasem i ogrodem Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Lokal 2-pokojowy Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

709 120 zł50 m² 14 097,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,30 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

509 990 zł42 m² 12 142,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne mieszkanie na przestrzał o powierzchni 42m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,03m2. Ustawny salon od strony południowej, komfortowa sypialnia (11,55m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

359 647 zł29 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

553 000 zł53 m² 10 428,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37,82 m | 2 piętro | Naramowicka Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu. Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Metraż: 37,82 m Układ: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

884 023 zł74 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w spokojnej, zielonej części miasta. Lokal o powierzchni 73,73 m ,.