dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

439 942 zł37 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokoje z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

553 486 zł40 m² 13 837,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

495 667 zł41 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera okazja - tylko teraz - 33 000 zł taniej Kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w sąsiedztwie lasku Marcelińskiego. Mieszkanie: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Łazarz,Poznań

684 838 zł44 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń 8-20! prosto od Dewelopera. Sprzedaż nowej inwestycji w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Poznania- w myśl 15 minutowego Miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

399 000 zł31 m² 12 759,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem na winogradach. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

457 000 zł34 m² 13 593,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Co za oferta! To mieszkanie aż się prosi o wydzielenie sypialni - ścianka już stoi - kup kawalerkę i zyskaj 1 pokój! :) Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

458 199 zł40 m² 11 550,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Zadzwoń 8-20! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Są również dostępne inne mieszkania na tej inwestycji: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

622 223 zł63 m² 9 877 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Chcesz kupić mieszkanie od developera? Skorzystaj z okazji - zadzwoń - umów się na spotkanie. Mamy promocję na wybrane mieszkania i miejsca postojowe. Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

634 123 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! nowa cena- najtańsze 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy lasku Marcelińskim - ze świetnym układem. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta - do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Żegrze,Poznań

655 485 zł74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe z dużymi balkonami, położone na I piętrze - mieszkanie oddane do użytkowania, zobacz mieszkanie na żywo. Ten układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

467 880 zł33 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartament z dużym tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

502 000 zł39 m² 12 881,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Co za oferta! 2 pokoje z garderobą - pięknie ustawne -balkon - szybki tramwaj - super komunikacja Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Naramowice,Poznań

306 500 zł26 m² 11 788,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klasyczna kawalerka z balkonem, położona na I piętrze w budynku o niskiej zabudowie z windą. Mieszkanie ma duże panoramiczne okno, które zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotowo

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

545 009 zł56 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, światło i komfort w nowoczesnej odsłonie Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik znajdzie swoje miejsce? Marzysz o jasnych wnętrzach, prywatnej przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

495 000 zł41 m² 11 976,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - parter + ogródek Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 41,34 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) Poziom: parter Dodatkowa przestrzeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

683 000 zł65 m² 10 507,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o układzie na przestrzał, położone na 1 piętrze. Mieszkanie cechuje się bardzo funkcjonalnym układem - przestronny salon z aneksem kuchennym (25,42 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

588 000 zł46 m² 12 869,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klucze do odbioru! 2 pokojowe mieszkanie na górnym tarasie Rataj, w super lokalizacji, idealne dla Rodziny lub inwestycyjnie. Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc zadzwońi umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

634 123 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - dokładne wymiary na ostatnim zdjęciu Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 57,7 m Liczba pokoi: 3 (salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnia) Poziom: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

799 825 zł71 m² 11 189,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

859 151 zł72 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera Promocja do końca listopada! - rabat 65 000 zł! ( wcześniej 923 800 zł ) top dzielnica Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

1 232 030 zł78 m² 15 872,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

#rezerwacja Szukasz mieszkania w Poznaniu, o wysokim standardzie wykończenia budynku? W prestiżowej lokalizacji? W wyjątkowym otoczeniu? - Znalazłeś! Ostatnie mieszkanie z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 800 zł41 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc 2 pokoje z balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach.! lokal usytuowany w kameralnej części osiedla. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie ponad 100 m2 teras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

860 000 zł74 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Chcesz wprowadzić się jeszcze w tym roku? To mieszkanie ma już położone gładzie i sufit typu slim - wystarczy nadać mu Twój styl! Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć kurzu, hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

512 207 zł39 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

547 250 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

545 009 zł56 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe - gotowe do wykończenia dokładne rzuty ostatnie zdjęcie Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 55,67 m Liczba pokoi: 3 pokoje Przynależność: balkon 2,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Minikowo,Poznań

577 598 zł49 m² 11 828,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | zakup od dewelopera Klimatyczne mieszkania na Starołęce nad Wartą - wysoki standard i świetna komunikacja! ㅤ Kluczowe cechy: 48m2 | 2 pokoje | duży ogród 41m2 Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

554 780 zł33 m² 17 038,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera - gwarancja najniższej ceny, dostęp do oferty rabatowej i korzystnych warunków zakupu. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

879 865 zł77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** promocja - W budynku pozostało nam już tylko 4 lokale!*** ***atrakcyjna cena 11.500 zł/m *** ***Oferta 0% od Kupującego i 0% podatku PCC*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

662 024 zł74 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe - gotowe do wykończenia dokładne rzuty ostatnie zdjęcie Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 73,64 m Liczba pokoi: 4 pokoje Przynależność: 2 balkony 2,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rataje,Poznań

697 352 zł70 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez pcc! wkrótce gotowe mieszkania! Idealna propozycja dla rodzin i osób szukających przestronnego mieszkania z funkcjonalnym układem. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

395 760 zł29 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 29,10 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Idealne dla/pod: > studenta, singla > pary na start >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

681 780 zł53 m² 12 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

766 156 zł60 m² 12 769,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

952 061 zł83 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 5-pokojowe dokładne wymiary na ostatnim zdjęciu Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 82,86 m Liczba pokoi: 5 Poziom: 3 Balkon: 7,80 m Stan: deweloperski - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

673 365 zł70 m² 9 620 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem idealne dla inwestora. Miejsce postojowe w obniżonej cenie. Mieszkanie pod wynajem: - dwustronne, - 5 pokoi, - z jednej strony dwa balkony, - z drugiej strony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Żegrze,Poznań

507 000 zł50 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na przestrzał o powierzchni aż 50m2 z dodatkowymi ogrodami i tarasem. Przestronny salon z aneksem kuchennym (29,82 m ) otwiera się na dwa tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rataje,Poznań

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.