dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Poznań

1 891 381 zł104 m² 18 186,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Centrum Poznania - Gotowy do odbioru. Brak prowizji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły i możliwy rabat. Idealne miejsce dla kancelarii I biur doradczych Bliskość sądów, urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

432 000 zł33 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

+zainwestuj W najlepszą inwestycje W poznaniu I umów się na dzień otwarty .13.09 (SOBOTA). Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 3-pokojowy z dużym tarasem na najwyższym piętrze budynku! Prezentacje mieszkania również w soboty i niedziele! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

2 439 150 zł163 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy do obejrzenia i odbioru. 4 pokojowy z 3 sypialniami (plus 3 garderoby). Zadzwoń i zapytaj o dostępność i możliwy rabat. Oddzielona kuchnia ze spiżarnią. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kopernika,Poznań

770 592 zł55 m² 13 892 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

799 890 zł72 m² 11 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

+zainwestuj W najmodniejszą dzielnicę poznania___ 5 minut do centrum I 10 nad jezioro+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 730 779 zł136 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 5 pokojowego mieszkania o powierzchni 135,80 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

523 602 zł46 m² 11 402,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do odbioru jesienią tego roku. Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2%. Mieszkanie w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lechicka

Piątkowo,Poznań

469 000 zł31 m² 15 192,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka zaprojektowana z myślą o funkcjonalności! Szukasz własnego mieszkania, które będzie świetnym początkiem na rynku nieruchomości lub bezpieczną inwestycją pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

785 292 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, która doskonale sprawdzi się zarówno na wynajem, jak i jako przestrzeń dla Twojego biznesu? Apartament M20 w inwestycji Lofty Matejki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

568 047 zł44 m² 12 878 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,11m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

815 520 zł77 m² 10 536,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,40m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

455 400 zł42 m² 10 915,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

618 272 zł48 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45m2 w promocyjnej cenie! Mieszkanie oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

527 540 zł41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

658 182 zł67 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z antresolom, balkonem i tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

693 086 zł52 m² 13 285,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,17m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

363 244 zł29 m² 12 665,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

603 338 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

623 000 zł50 m² 12 460 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

397 160 zł30 m² 13 194,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,10m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Poznań

499 264 zł44 m² 11 477,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! * promocja - do mieszkania przynależy miejce postojowe gratis! - oferta limitowana Zadzwoń i umów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Strzeszyn,Poznań

666 535 zł64 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z balkonem oraz własnym tarasem o pow. 32,7 m2 w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

724 585 zł58 m² 12 473,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,09m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Poznań

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie - idealne na start lub dla pary. Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Mamy dla Ciebie 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

405 900 zł33 m² 12 262,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

370 545 zł29 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

629 890 zł49 m² 12 854,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+zainwestuj W najlepiej sprzedającą się inwestycje W poznaniu___jedyne 5 minut do centrum I 10 nad jezioro +. . Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

815 520 zł77 m² 10 533,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

724 585 zł58 m² 12 473,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,09m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

387 604 zł31 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

462 415 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Zakup bez pcc i prowizji Kupujesz bezpośrednio od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

582 569 zł50 m² 11 563,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania z ogrodem i tarasem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

760 890 zł64 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

+ jezyce_najlepsza inwestycja W poznaniu. 5 minut do centrum I 10 nad jezioro+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

456 198 zł40 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 z dużą loggią od strony południowo-zachodniej. Duża sypialnia i przestronny salon z aneksem kuchennym, a także spora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

332 700 zł27 m² 12 191,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego mieszkania w Poznaniu Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do miejskich udogodnień. Zakola Warty, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

623 237 zł49 m² 12 600,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,46m2 w promocyjnej cenie! Mieszkanie oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

822 296 zł75 m² 10 897,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o wyjątkowym mieszkaniu, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalność i niepowtarzalny styl? Lofty Matejki to oferta dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

498 860 zł40 m² 12 471,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+zainwestuj W najlepiej sprzedającą się inwestycje W mieście___ 5 minut do centrum I 10 nad jezioro+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

595 294 zł57 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie 3-pokojowe w tej inwestycji. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

1 200 000 zł69 m² 17 333,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Prestiżowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Działyńskich Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości mieszkania o powierzchni 69 m , mieszczącego się.