dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

330 000 zł42 m² 7 819,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry, mam na imię i jestem Ekspertem ds. nieruchomości i inwestycji w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom transakcji pomagam moim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie, usytuowane w oficynie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wawrzyniaka na Poznańskich Jeżycach. Mieszkanie to o pow. 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Rataje,Poznań

2 300 zł41 m² 55,69 zł/m²

 

Piętro:5/255

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkanie na Osiedlu Lecha zlokalizowane na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku z dwoma windami. Czytelny układ z centralnym korytarzem i niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

259 000 zł28 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie na ulicy Gorczynskiej 40 , 3 nieprzechodnie pokoje ,swiezo po remoncie .9 pietro.W kuchni nowa zmywarka ,nowa kuchenka ,nowe meble. Pokoje : 16 m z ogromnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Marcelin,Poznań

2 300 zł73 m² 31,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem parter w szeregowcu na poznańskim Grunwaldzie. Możliwość wynajmu lokalu pod biuro, jak i na cele mieszkaniowe. Nieruchomość mieści się na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łazarz,Poznań

319 000 zł32 m² 9 876,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

! r E Z E R W A C J A! Polecamy na sprzedaż bardzo klimatyczne, a zarazem funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, położone w sercu poznańskiego Łazarza - przy ul,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

499 000 zł63 m² 7 958,53 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

2 pokoje + salon | 67 mkw | piękna, zielona okolica Pragnę zaprezentować Państwu mieszkanie idealne dla studentów lub rodziny z dziećmi. Idealne położenie mieszkania sprawia, że dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego idealnego pod wynajem położonego na Poznańskich Winogradach. Winogrady to dzielnica, która łączy bliskość infrastruktury z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

440 000 zł53 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam na imię i jestem Expertem ds. nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom transakcji pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzysz o niezwykłej lokalizacji z pełnym dostępem do terenów zielonych a jednocześnie z komunikacją w zasięgu ręki? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne, zadbane i atrakcyjnie położone mieszkanie na poznańskich Ratajach (osiedle Rzeczypospolitej; 4/4piętro; spokojna, zielona okolica). Lokalizacja osiedla i budynku zapewnia bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

399 000 zł29 m² 13 931,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Marzysz o wysokich pomieszczeniach, sztukaterii i odrestaurowanej kamienicy, w której od frontu czuć powiew niesamowitej historii? Szukasz stylowego mieszkaniu w loftowym stylu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poplińskich

Wilda,Poznań

707 000 zł88 m² 7 997,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Jeśli szukasz możliwości uzyskiwania co miesiąc przynajmniej 5.000 zł dochodu pasywnego, zainwestuj w mieszkanie na Wildzie. Kupujący nie płaci nam prowizji! Mam dzisiaj dla Ciebie ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Jeżyce,Poznań

449 000 zł65 m² 6 929,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie z wygodną loggią. Najlepsza lokalizacja -> Jeżyce (!) ul. Długosza. *** O mieszkaniu: - powierzchnia: 64,80m - 3 pokoje: pokój 1 ok 15m , pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepanowskiego

Jeżyce,Poznań

419 000 zł50 m² 8 430,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz klimatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

419 000 zł49 m² 8 469,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania dwupokojowego w sercu Łazarza, w zadbanej kamienicy, a do tego tuż przy parku ta oferta jest dla Ciebie! Lokal idealny dla singla, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

425 000 zł45 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Przestrzeń, elegancja, klasa, spójność wykończenia to wszystko znajdziesz w już zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego 20 w Poznaniu. Mieszkanie jest gotowe do zakupu czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

297 396 zł60 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż lokal o powierzchni 60,08 m2 z koncepcją zagospodarowania przestrzeni pod działalność typu "mini hostel". Idealny dla inwestorów szukających nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Powstań Narodowych

Oświecenia,Poznań

275 000 zł24 m² 11 270,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę znajdującą się na 9 piętrze w wysokim bloku (blok 10 piętrowy) na Osiedlu Powstań Narodowych na Ratajach. Blok znajduje się bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Rataje,Poznań

429 000 zł63 m² 6 810 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie idealne dla rodziny z dzieckiem, również inwestycyjnie na Ratajach, w doskonałej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Głuszyna

Głuszyna,Poznań

359 000 zł49 m² 7 327 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużą otwartą kuchnią z salonem przerobione z 3 pokoi i osobnej kuchni. Możliwość zabudowania i powrotu do 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

284 000 zł30 m² 9 472,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż obszerną kawalerkę o powierzchni użytkowej około 30 m2, zlokalizowaną na pierwszym piętrze w willi miejskiej na Jeżycach. Mieszkanie jest po remoncie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji przy ul.Bukowskiej w Poznaniu. Oferta idealna pod inwestycje jak i do zamieszkania. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

375 000 zł48 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Chcesz ulokować kapitał i wynajmować mieszkanie ? Zależy Ci na dobrej komunikacji? A na deser marzysz o balkonie z widokiem na zieleń? bingo! Serdecznie polecamy na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

490 000 zł65 m² 7 492 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Polecam na sprzedaż bardzo komfortowe i zadbane mieszkanie 3-pokojowe na Winogradach w Poznaniu. Oferowane mieszkanie ma wiele atutów, na czele z lokalizacją - tak chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

392 000 zł39 m² 9 969,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy na wysokim parterze o powierzchni 39,32 m2, po remoncie generalnym. Duży komfort funkcjonowania ze względu na dobrze skomunikowany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

400 000 zł47 m² 8 456,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przestronnego, ustawnego mieszkania, a ogród do tego byłby spełnieniem marzeń? Interesuje Cię lokalizacja bogata w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winiary,Poznań

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winiarach, przy ul. Michałowskiej. Trzy pokoje w niskim bloku na 4 piętrze z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

499 000 zł47 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Niewątpliwą zaletą mieszkania jest jego układ, staranne wykończenie z zadbaniem o najmniejsze detale! Nowoczesny design, urządzone w stylu skandynawskim w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

339 000 zł42 m² 8 033,18 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

449 000 zł77 m² 5 797,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Okazja! Obniżka ceny o 50 000 zł! ( poprzednia cena 499 000 zł nowa cena 449 000 zł). Posiadam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy w stanie do remontu o powierzchni 77,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Calliera

Łazarz,Poznań

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Poszukujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

269 000 zł31 m² 8 666,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przytulna kawalerka na poznańskiej Wildzie, w budynku z charakterystycznym muralem, znanym wielu Poznaniakom. Wykonał go hiszpański artysta w ramach festiwalu Outer Spaces. Mural.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

324 000 zł25 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż oferuję stylową kawalerkę w Poznaniu, wilda, ul. Fabryczna. 25m2 2 piętro, okna od strony południowej wychodzą na dziedziniec mieszkanie jasne i słoneczne świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarowa

Dębiec,Poznań

275 000 zł33 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie dwupokojowe, bardzo ciepłe, słoneczne i przytulne. Okna skierowane na zachód zapewniają maksymalną ilość promieni słonecznych, widok z okna na sąsiednie posesje nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

330 221 zł20 m² 16 243 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz funkcjonalnej kawalerki w prestiżowej, kompleksowo wyremontowanej kamienicy? Chcesz zabezpieczyć swoje oszczędności przed inflacją? Jeżeli tak - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

280 000 zł44 m² 6 407 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta aktualna! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w podpoznańskiej Głuszynie. Mieszkanie przeznaczone jest do remontu, aczkolwiek niektóre elementy obecnego wykończenia mogą być.