dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

749 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

2 499 zł48 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem gustownie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w samym sercu Poznania - na ul. Półwiejskiej w budynku atanera (budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez pośredników. Mieszkanie na pierwszym piętrze w prawie stuletniej, odnowionej kamienicy blisko centrum Poznania. Mieszkanie zostało wyremontowane od podstaw, w zakresie: - montaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! po generalnym remoncie! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Marcelińskiej, znajdujące się na 3 piętrze niskiego, odnowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

319 900 zł57 m² 5 612,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 2/3 pokojowe mieszkanie na ul.Szamarzewskiego o pow. 56,51m2. Znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. Spółdzielcze własnościowe. Dwa ustawne, niezależne pokoje, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

264 000 zł44 m² 5 986,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam! Dwupokojowe mieszkanie na ul.Pobiedziskiej o pow. 44,10 m2. Znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Pełna własność z księgą wieczystą. Dwa ustawne pokoje, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wilda

Wilda,Poznań

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Jednopokojowe, zadbane mieszkanie o niedużym metrażu ale bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń (zob.rys.). Słoneczny pokój, łazienka razem z wc (po remoncie 3 lata temu) oraz jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Źródlana

Bonin,Poznań

177 000 zł39 m² 4 585,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkania Poznań. Mieszkanie na sprzedaż Sołacz, winiary, bonin. Zmodernizowany, porządnie zbudowany budynek z cegły z 1959. Spokojna, pełna zieleni okolica przy ulicy Sokoła. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

330 000 zł74 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazja. Bez prowizji. Oferta bezpośrednia. Właściciel! Poszukujesz ładnego, przestrzennego mieszkania, położonego w dogodnym miejscu, z miłymi sąsiadami, z szybkim dojazdem do Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 799 000 zł152 m² 11 827,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dla wymagającego klienta Oferuję do sprzedaży przepiękny, jedyny w swoim rodzaju, luksusowy apartament w prestiżowym budynku, nad wartą(wstęga Warty). Największym atutem oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka (30m) na 1 piętrze w bloku - desce na Os. Powstań Narodowych w dogodnej lokalizacji i komunikacji z centrum miasta w otoczeniu zieleni, w pobliżu skwer. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

275 000 zł51 m² 5 371,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezpieczna transakacja - oferta zweryfikowana przez pośrednika przestronne 2pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I garderobą - nie wymaga dodatkowych nakładów Polecam atrakcyjne mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

2 500 zł88 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis Mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy (88m) po kapitalnym remoncie, na 1 piętrze z 2 balkonami, na Wildzie (ul. Wierzbięcice) w korzystnej lokalizacji i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Śniadeckich

Grunwald,Poznań

500 000 zł143 m² 3 503,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1916

w kamienicy w centrum miasta bezpośrednio sąsiadującej z terenami Międzynarodowych Targów Poznańskich; 5 - pokojowe ( największy pokój 38 m kw. , najmniejszy 9 m kw ); oddzielna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Jeżyce,Poznań

175 000 zł36 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Poznań od 1999 poleca na sprzedaż: mieszkanie jednopokojowe na Strzeszynie Greckim w Poznaniu przy ul. Literackiej. 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1867

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie Grunwald Poznań , mieszkanie 3-pokojowe po remoncie, gustownie urządzone, zadbane. Mieszkanie na sprzedaż na III piętrze niskiego budynku (IV) na Grunwaldzie. Rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

214 900 zł43 m² 4 997,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie własnościowe, spółdzielcze z kw o powierzchni 38 mkw, v p, w bloku X p. z wielkiej płyty na Osiedlu Piastowskim ( Rataje ). Dwa niezależne pokoje ( 16,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

214 900 zł43 m² 4 997,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

253 000 zł47 m² 5 382,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gorąco polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na os. Kosmonautów wraz z ogródkiem! opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na parterze w niskim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoninek

Antoninek,Poznań

445 000 zł89 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta "3 x 0 zł" - szczegóły na Bezpieczny zakup tylko z licencjonowanym pośrednikiem.Polecam na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie o nietypowym układzie w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czapla

Winogrady,Poznań

1 099 zł47 m² 23,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajęte - posiadamy inne oferty na naszej stronie Dwupokojowe,umeblowane mieszkanie w układzie niezależnym z balkonem. Polecam do wynajęcia od zaraz mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł61 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zadbane, praktyczne mieszkanie W kompleksie atanera na Os.BATOREGO Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym na zamkniętym, strzeżonym terenie zagospodarowanym i zarządzanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciekawe mieszkanie do wynajęcia w okolicy rezerwatu przyrody. Atrakcyjna cena najmu tylko 1000zł.Plus czynsz w wysokości 490zł. Swietne położenie pod względem komunikacji , markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

264 900 zł75 m² 3 532 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wielka obniżka O 13 000 zł! Oferta - "3 x 0 zł" 0 zł - wynagrodzenia za pośrednictwo od kupującego 0 zł- ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku ( dotyczy zakupu i kredytowania) 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

700 000 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Poznań centrum Sprzedam mieszkanie parterowe 3 pokojowe 63 m2 przy ul .Fr. Ratajczaka w Poznaniu.Ścisłe centrum,znakomita lokalizacja,bezpośrednie sąsiedztwo Browaru i Sądu administracyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jodłowa

Górczynek,Poznań

600 zł10 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań. Niekrępujący pokój na parterze w domku jednorodzinnym, ul. Jodłowa. Do środków komunikacji blisko, autobus ok. 2 min, do tramwaju ok. 7 min. Dojazd do centrum tramwajem ok 15 -20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

445 000 zł89 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Wilda,Poznań

173 000 zł33 m² 5 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 33m,drugie piętro,stan dobry.Pokój16m,łazienka 4,5m,korytarz 4.5m z szafą typu komandor,kuchnia 8m przedzielona ścianą przesuwaną,W części kuchennej meble robione na wymiar,nowe,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

264 900 zł75 m² 3 532 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rataje

Rataje,Poznań

180 000 zł44 m² 4 118,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, na os. Powstań Narodowych, przestronne pokoje 16 i 14 mkw, dają duże możliwości aranżacji, jasna oddzielna kuchnia, umeblowana,Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

370 000 zł63 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bez pośredników całkowicie odnowione, bardzo nowoczesne mieszkanie na osiedlu Bolesława Śmiałego. Forma własności spółdzielczo własnościowe. Czynsz 500 zł (3 osoby). Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

289 000 zł48 m² 6 084,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie zweryfikowane przez pośrednika pod względem wizualnym I formalnym. BT - bezpieczna transakcja. Polecam przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2 piętrze w nowszym,niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 199 zł53 m² 22,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej (ataner). Mieszkanie na drugim piętrze. (blok z windą) Pow. 55m2. Układ mieszkania niezależny: salon, sypialnia i kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maciejewskiego

Różany Potok,Poznań

1 500 zł73 m² 20,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe (73m) w nowoczesnej willi miejskiej położone na Os. Różany Potok w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na Morasku (las, tereny spacerowe, ścieżki rowerowe). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla spokojnych osób ceniących elegancję i wysoki standard. Bardzo zadbane mieszkanie w ślicznym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Mniejszy kwadratowy został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

400 zł10 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest pięć pokoi w dużym mieszkaniu na ostatniej kondygnacji w kamienicy przy ul. Matejki w Poznaniu. W całym mieszkaniu jest dziewięć pokoi. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

209 000 zł42 m² 4 917,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Uwaga! prowizję biura pokrywa strona sprzedajaca! polecam : wygodne mieszkanie dwu pokojowe o pow.42,50 położone na poznańskim Grunwaldzie. Ulica brzask. Piętro 3/4. Niski blok - ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

335 000 zł74 m² 4 527,03 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prowizję pokrywa strona sprzedająca! Polecam: - czteropokojowe, przestrzenne mieszkanie, położone na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 47m2 znajdujące się na 11 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu. Lakal składa się z 2 samodzielnych pokoi, salon z balkonem 21,5m1, sypialnia 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

262 000 zł49 m² 5 346,94 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,8 m2 położone w bloku na 9 piętrze na os. Czecha - rataje- nowe miasto Blok z lat 80tych po termomodernizacji o 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

285 000 zł64 m² 4 453,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Uwaga! prowizję pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze wygodne, trzy pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu B.Chrobrego. Blok niski, ocieplony i otynkowany, mieszkanie.