dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

520 000 zł104 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Luksusowe, dwupoziomowe, w pełni wyposażone mieszkanie z garażem i pomieszczeniem ok. 22 m2 na poziomie "0" ( o dowolnym przeznaczeniu np. dodatkowy pokój, gabinet, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: jasne, zadbane 67-metrowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym przy ulicy Dolna Wilda. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

349 125 zł80 m² 4 364,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam do sprzedaży mieszkanie na Wildzie o powierzchni 80,4 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, na parterze i posiada drugie niezależne wejście od ulicy. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

218 125 zł29 m² 7 521,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży śliczne mieszkanie o powierzchni 29 m2. Pierwotnie była to kawalerka, która po generalnym, gruntownym remoncie przeprowadzonym kilka miesięcy temu została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

178 000 zł35 m² 5 085,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronna kawalerka o powierzchni 35 m2 położona przy ulicy Łozowej na Dębcu. W skład mieszkania wchodzi ustawny pokój o powierzchni 18,5 m2, na podłodze położone panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Stare Miasto,Poznań

245 000 zł48 m² 5 078,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 251zł. Blok cegła z 1999 roku .Samodzielna kuchnia z meblami- płytki , pokoje16m-panele , 10m-wykładzina , okna PCV , wc i łazienka 7m-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Smochowice

Smochowice,Poznań

445 000 zł82 m² 5 426 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Luksusowe w pełni wyposażone dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym bloku z 2001r. Mieszkanie - pełna własność z kw, o pow. ok. 82 m2. Możliwość zakupienia garażu ( ok. 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dla pary pracującej z dzieckiem lub bez dziecka mieszkanie 2-poziomowe na spokojnym osiedlu Zielony Taras przy ul. Milczańskiej (rataje-Malta), zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

144 000 zł25 m² 5 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,1m2 położona na ulicy Małeckiego (łazarz) W skład mieszkania wchodzi przestronny pokój o powierzchni ok 14m2, na podłodze deski przykryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Do wynajęcia kawalerka w apartamentowcu przy ulicy Naramowickiej, na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Murawie

Winogrady,Poznań

369 000 zł69 m² 5 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, os. Na Murawie na Winogradach. Mieszkanie ze skośnym sufitem, powierzchnia 69m2 (po podłodze ok 80m2). Składa się z jednego niezależnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

795 000 zł150 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Polecam na sprzedaż zupełnie wyjątkową ofertę. Nieruchomość idealana dla osoby prywatnej jaki firmy. Apartament w samym centrum Poznania przy ul. Ratajczaka o powierzchni 150 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szydłowska

Sołacz,Poznań

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w Poznaniu, ul.Szydłowska,Sołacz, 1 piętro, Pokój + Pokój z aneksem kuchennym, łazienka, Balkon, Blok 2 piętrowy Telewizja kablowa, Centralne ogrzewanie, Wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Folwarczna

Nowe Miasto,Poznań

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie trzypokojowe w pełni wyposażone i umeblowane. Mieszkanie dostępne od zaraz.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i ma duży balkon.Blok trzypiętrowy (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

239 000 zł45 m² 5 252 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu. Mieszkanie 2-pokojowe w Poznaniu, rataje, os. Rusa. Bardzo zadbane i czyste mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 45,5 m2 na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż atrakcyjne i przestronne mieszkanie położone na os. Kopernika. W skład mieszkania wchodzi duży pokój o wymiarach ok 22m z loggią z której rozpościera się widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

299 000 zł53 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe, zadbane, mieszkanie o pow. ok. 53 m2 , z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji na os. Piastowskim, w niskim bloku na wysokim parterze. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3 pokojowe własnościowe mieszkanie położone na ul. Św Marcin. Mieszkanie w samym centrum Poznania na ul. Św. Marcin. Powierzchnia to 44,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 700 zł77 m² 22,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prowizja 0 %, prowizję pokrywa właściciel mieszkania. Polecam na wynajem, bardzo ładne, w 100 % wykończone i wyposażone mieszkanie, położone na poznańskiech Jeżycach, opodal parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Polecamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 64m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z lat 70' przy ulicy Jesiennej w dzielnicy Grunwald. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni w świetnej lokalizacji! Mieszkanie składa się z trzech niezależnych i ustawnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, osobnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Antoninek,Poznań

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bardzo zadbane i eleganckie mieszkanie dwupokojowe na ul. Ziemowita w Poznaniu-Antoninek o powierzchni 45m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim 3 piętrowym bloku z 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Oferuję do sprzedaży luksusowo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z garderobą w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Browaru (3 min. pieszo). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

231 000 zł45 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż, jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie na poznańskich Ratajach, os. Rusa. Okolice rekreacyjnych terenów Malta. Mieszkanie położone na IV p w bloku z płyty. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam do kupna dwupokojowe mieszkanie na Boninie, położone na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecamy Państwu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 64m2. Lokal mieści się na 3 i 4 piętrze w nowej plombie wybudowanej w 1999 roku przy ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

285 000 zł74 m² 3 851,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 3 pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Jana Keplera o powierzchni 74m2 przy czym jego część stanowi zaadaptowana część korytarza. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

490 000 zł94 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Prowizja 0 %, prowizję pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam na sprzedaż, bardzo ładne urokliwe mieszkanie, położone na starym grunwaldzie, w zacisznej bocznej uliczce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Stare Miasto,Poznań

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ulicy Wierzbięcice. Wystawa okien na podwórze- wejście z oficyny. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

288 000 zł47 m² 6 127 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż: poznań, piątkowo, osiedle Batorego, 46.6m2, pierwsze piętro, balkon. Rok budowy: 2000. Uwaga: kupujący zwolniony z prowizji, biuro zapewnia obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Piątkowo,Poznań

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż bardzo przytulne i pomysłowo urządzone mieszkanie na ul. Królewskiej na Piątkowie. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 44m2, składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Grunwald,Poznań

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone przy ulicy Polnej, mieszkanie posiada osobną kuchnią i znajduje się w bloku z lat 60-tych. Na mieszkanie składa się: -duży pokój ok 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 - pokojowe, o powierzchni 46,30m2, znajdujące się na drugim piętrze w niskim bloku, położonym przy ulicy Naramowickiej. W jego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Polecam na sprzedaż ciche i przytulne mieszkanie 4-pokojowe w niskim bloku na ul. Sarmackiej na Naramowicach. Mieszkanie o powierzchni 64m2 składające się z 4 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Piątkowo,Poznań

287 000 zł55 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2000 nowsze Piątkowo, bardzo ładne, zadbane mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe z balkonem na Piątkowie w Poznaniu przy ul. Znanieckiego 12, os. Bolesława Śmiałego, poznań. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mgielna

Jeżyce,Poznań

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Spóldzielczo - własnosciowe z księgą wieczystą [pełna własność] , czynsz 530zł.[zkablówką i gazem] Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 22m i 11m-lentex , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Grunwaldzie przy ulicy Palacza. Mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 62 m kw usytuowane na II i III piętrze w ocieplonym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

193 000 zł30 m² 6 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka Poznań na sprzedaż, bamberski Dwór. Mieszkanie jednopokojowe Poznań dostępne od 1 czerwca 2012. Jednopokojowe mieszkanie w Poznaniu o metrażu 30,9 m2 bardzo dobrej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 200 zł78 m² 15,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia o podwyższonym standardzie. Blok cegła z 2002 roku .Opłaty do SM z ogrzewaniem i wodą 760zł. Aneks kuchenny z meblami na wymiar 9m- płytki , pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja Polecamy Państwu piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie o łącznej powierzchni 57m2. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupińska

Strzeszyn,Poznań

990 zł48 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje z podstawowym wyposażeniem, łazienka i kuchnia wyposażone, garderoba w korytarzu, balkon, piwnica. 990zł + opłaty