dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

751 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

751 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Łazarz,Poznań

660 000 zł81 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w budynku z lat 60 na ul. Sczanieckiej o powierzchni 81 m2. Idealna lokalizacja dla osób ceniących miejski tryb życia. Jasne, przestronne. Położone na 4 ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

430 000 zł48 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej bardziej atrakcyjnej dzielnicy Poznania jakiem jest Grunwald. Jest to wyjątkowa oferta dla osób szukających swojego pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wilda,Poznań

769 000 zł80 m² 9 574,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Calliera

Łazarz,Poznań

579 000 zł64 m² 8 987,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzielnicy Łazarz nie trzeba nikomu rekomendować -to wspaniałe miejsce z mnóstwem urokliwych uliczek, klimatycznych knajpek, kameralnych restauracji, wokół ogrom zieleni, cisza i spokój od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

877 500 zł74 m² 11 826,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Polecam na sprzedaż doskonale zlokalizowany lokal mieszkalny położony w Poznaniu przy ul. Wyspiańskiego (dzielnica Łazarz). Lokal o powierzchni 74,2m2, położony jest w części frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

2 100 zł48 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu bardzo fajne i funkcjonalne mieszkanie na parterze niskiego bloku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Mieszkanie 47,5 m2, po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

480 000 zł170 m² 2 827,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Piątkowo,Poznań

599 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na osiedlu Władysława Łokietka na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie (w pełni rozkładowe) składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

549 000 zł47 m² 11 606,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! oferta dostępna tylko U nas! Z przyjemnością prezentuję ofertę wyjątkowego i pięknie wykończonego mieszkania 3-pokojowego na Winogradach. Mieszkanie znajduje się na os. Wichrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

560 000 zł61 m² 9 180,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Grunwaldzie- ul. Swoboda 54. Mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej 61 m2 znajduje się na ostatnim (4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

355 000 zł37 m² 9 659,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, tuż przy ulicy Poznańskiej, 200m od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje z balkonem, kosmonautów, polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na Winogradach o powierzchni 53 m2 na os. Kosmonautów 25. Idealne pod inwestycję, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 600 zł36 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie czeka na najemcę. Może to właśnie Ty poczujesz się tutaj jak w Domu? Układ (łącznie 35,5m2): - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesława Śmiałego,Poznań

570 000 zł63 m² 8 990,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na osiedlu Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Raszyn,Poznań

499 000 zł53 m² 9 479,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Szamotulskiej 35 na styku Jeżyc, grunwaldu i Ogrodów. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z cegły (lata 50/60), odnowionym, ocieplonym. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

629 000 zł64 m² 9 806,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie (tuż przy samym parku Jana Pawła II) przy ul. Dolna Wilda. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

579 000 zł25 m² 22 876,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w zrewitalizowanej, 5 kondygnacyjnej kamienicy, wybudowanej pod koniec XIX wieku. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 25,31 m2. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Sołacz,Poznań

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w budynku (bloku) przy ul. Lazurowej 16 w Poznaniu. Dwie sypialnie (9 i 9,3 m2), pokój dzienny (16,6 m2) z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Nowe Miasto,Poznań

527 000 zł63 m² 8 365,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 62 m2, 3 pokoje, osiedle Rusa, rataje, nowe Miasto Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, rodzinnego 3-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

448 000 zł48 m² 9 275,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- r E Z E R W A C J A do 23.12. - mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, w cichej i bezpiecznej dzielnicy Grunwald. To nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

630 000 zł53 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

445 000 zł45 m² 9 823,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyremontowanego mieszkania w spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 45,30m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skargi

Górczyn,Poznań

699 000 zł65 m² 10 820,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam przestronne mieszkanie położone względem trzech stron świata, co jest niebywałym atutem owej nieruchomości, o powierzchni 64,6. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

549 000 zł62 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie na os. Batorego na poznańskim Piątkowie o powierzchni 61,5 m2 w pełnym rozkładzie. Dwustronne, z oddzielną kuchnią i piwnicą. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stary Rynek,Poznań

429 000 zł30 m² 14 121,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam niesłychaną przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w zabytkowej kamienicy zaledwie 500 metrów od płyty Starego Rynku! Lokal mieszkalny jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy na wynajem kawalerkę o pow 32m2. znajdującą się na wysokim parterze w budownictwie na przy ulicy Przybyszewskiego. Świetny dojazd do centrum miasta. Komunikacja miejska mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

398 000 zł33 m² 12 097,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| kompaktowe 2 pokoje | Grunwald | Duży balkon | rezerwacja do dnia 23.12. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni niemal 33 m2 położony na czwartym piętrze bloku usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

549 000 zł56 m² 9 716,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone przy ul. Maczka 28a. Lokal o powierzchni 56,5m znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku z 1968r. Bliskość komunikacji, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

740 000 zł84 m² 8 799 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż wyjątkowe i komfortowe duże mieszkanie 5-pokojowe na Piątkowie - os. Bolesława Śmiałego - w znakomitej lokalizacji! Cały lokal ma aż 84,1 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Rybaki,Poznań

998 000 zł87 m² 11 484,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dzień dobry, nazywam się i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizatorów

Dębiec,Poznań

499 000 zł58 m² 8 631,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

! 0% prowizji dla kupujących! 4-pokojowe mieszkanie na Dębcu - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe, dwustronne, mieszkanie o powierzchni 57,81 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

470 000 zł44 m² 10 706,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Mieszkanie 2 pokojowe, tym razem na Jeżycach a dokładnie przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

465 000 zł49 m² 9 432,05 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Link youtube do spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Łazarz,Poznań

378 000 zł40 m² 9 502,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się przy ul. Bogusławskiego na poznańskim Łazarzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Areny. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

610 000 zł50 m² 12 079,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Grunwald po remoncie 3 pokoje Czynsz tylko 480zł! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się na 3. piętrze solidnego bloku z lat 60-tych. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

2 490 zł36 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia ul. Limanowskiego, poznań Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Poznania, na Łazarzu, przy ul. Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Nowe Miasto,Poznań

550 000 zł54 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze IV-piętrowego budynku na os. Czecha w Poznaniu. Na powierzchnię 53,5 m2 składają się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

379 900 zł49 m² 7 690,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości przy ul. Kasztanowej w Poznaniu. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,4 m znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Rataje,Poznań

439 000 zł44 m² 10 045,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna/rezerwacyjna Okazja 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Rondo Rataje Mieszkanie na sprzedaż od zaraz Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą.