dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Wilda

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

758 000 zł50 m² 15 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

791 500 zł55 m² 14 338,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 48 m2, na drugim piętrze, z balkonem. Dodatkowo komórka lokatorska! Blok z windą. Położenie: mieszkanie znajduje się w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

529 000 zł43 m² 12 302,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w sercu Wildy ul. Czarnieckiego Centrum Poznania | Po generalnym remoncie | Blisko terenów zielonych Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

2 500 zł46 m² 54,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w sercu poznańskiej Wildy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańcza

Wilda,Poznań

399 999 zł46 m² 8 714,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena - tylko 8714zł/mkw!. Oferta cenowa ograniczona czasowo. Polecamy na sprzedaż mieszkanie [spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu] z bardzo dużym potencjałem adaptacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

315 000 zł20 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka inwestycyjna w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Możliwości inwestycyjne Nieruchomość ta stanowi rewelacyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilda,Poznań

470 000 zł52 m² 9 029,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,05 m , które łączy funkcjonalność z wyjątkowym klimatem. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperska

pod Platanami,Poznań

564 000 zł51 m² 10 994,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Saperskiej w Poznaniu. Powierzchnia mieszkania 51,3 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

485 000 zł31 m² 15 798 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30.7 m2, zlokalizowanego na wysokim parterze w nowobudowanym niskim bloku przy ulicy Fabrycznej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Wilda,Poznań

619 000 zł42 m² 14 692,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na nowoczesnym kameralnym osiedlu w sercu Poznania 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera Idealne dla/pod: studenta, singla pary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Poznań

Wilda,Poznań

650 zł14 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do najmu 1 pokojowe mieszkanie o pow.14m2 zlokalizowane na Wildzie w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy i składa się z aneksu kuchennego, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

683 000 zł80 m² 8 503,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

579 000 zł39 m² 14 770,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w sercu poznańskiej Wildy przy ul. Sikorskiego 31. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

450 000 zł170 m² 2 651,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Wilda,Poznań

1 179 000 zł100 m² 11 713,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 100 metrowego apartamentu zlokalizowanego w jednej z najpiękniejszych i aktualnie bardzo pożądanej części Wildy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 37 m2 z osobną sypialnią i kuchnią- ul. Fabryczna 35a, wilda - Poznań Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowej kawalerki z wydzieloną sypialnią oraz osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

569 000 zł41 m² 13 744 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,4 m zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w sercu klimatycznej Wildy. Opis mieszkania: 2 niezależne pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie z potencjałem do gruntownego remontu. Powierzchnia mieszkania wynosi 58m2, składa się z dwóch dużych pokoi i dużej oddzielnej kuchni co daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

325 000 zł28 m² 11 537,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta skierowana dla inwestorów! Nowa oferta mieszkania z potencjałem inwestycyjnym Poznań, wilda Szukasz nieruchomości z potencjałem na wynajem lub do szybkiego obrotu (flip)? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

399 000 zł42 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Wilda,Poznań

659 000 zł44 m² 14 859,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Wilda - Poznań , przy centrum , prestiżowy apartamentowiec , smarthome mieszkanie : dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Wilda,Poznań

548 000 zł31 m² 17 541,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Wilda - Poznań , przy centrum , prestiżowy apartamentowiec , smarthome mieszkanie : kawalerka z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponuję piękne odnowione 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m (plus ok. 6 m wydzielone z klatki schodowej na szafy Komandor), położone na 2. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajcza

Dolna Wilda,Poznań

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem pomieszczeń, gdzie idealna infrastruktura oraz bliskość terenów zielonych będzie świetnym dodatkiem? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Łęgi Dębińskie,Poznań

550 000 zł59 m² 9 385,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wilda Klimatyczne 2 Pokoje w Kamienicy z Duszą! Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania, ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Wilda,Poznań

791 000 zł55 m² 14 329,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Wilda - Poznań , przy centrum , prestiżowy apartamentowiec , smarthome mieszkanie : trzypokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperska

pod Platanami,Poznań

579 000 zł51 m² 11 286,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langiewicza

Wilda,Poznań

649 900 zł55 m² 11 816,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świeżo wykończone, przestronne mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Langiewicza na Wildzie. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ z oknami zarówno na stronę południową (część dzienna), jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Wilda,Poznań

420 000 zł36 m² 11 797,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na II piętrze w bloku z cegły przy ul. Wybickiego na poznańskiej Wildzie. Na powierzchnię 35,6 m2 składają się: - pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem świeżo wyremontowane, przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe na poznańskiej Wildzie. Mieszkanie o pow. 50 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

269 000 zł39 m² 6 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym w zrewitalizowanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Poznania. Oferta inwestycyjna Świetna opcja pod dwupaka! Dwa piony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wildecki

Wilda,Poznań

3 000 zł45 m² 67,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem komfortowy apartament 2 pokojowy usytuowany na 1 piętrze budynku o zachwycającej bryle, w samym sercu Wildy, jednej z najdynamiczniej rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

2 060 zł31 m² 66,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji - Wilda, ul. Czarnieckiego 4c w Poznaniu *nieruchomość* Powierzchnia 31,17m2 5 piętro Ogrzewanie miejskie *lokalizacja*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wilda,Poznań

1 700 zł55 m² 31,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne oraz funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m2, zlokalizowane na Wildzie - ul. Traugutta 23, usytuowane na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania inwestycyjne W poznaniu już od 260 000 zł! Jeśli jesteś inwestorem, interesujesz się rynkiem nieruchomości i chciałbyś rozpocząć proces flipowania lub zlecić nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Wilda,Poznań

645 000 zł70 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Polecam na sprzedaż niezwykle klimatyczne i stylowe dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 70m2 znajdujące się na poznańskiej Wildzie w historycznym zespole bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

639 000 zł59 m² 10 871 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajcza

Dolna Wilda,Poznań

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

270 000 zł29 m² 9 307,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne w kamienicy idealne dla flippera! Jeśli jesteś inwestorem lub interesujesz się rynkiem nieruchomości i chcesz rozpocząć proces flipowania, albo zlecić nam wykończenie.