dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Wilda

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

732 054 zł71,77 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

M i E S Z K A N I E Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy położonej na cichej ulicy w sąsiedztwie Rynku Wildeckiego oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64,70 m² 10 030,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Ładne, przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy. Teren wokół ogrodzony. Na podwórzu miejsce postojowe. Kamienica ocieplona. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze. Parę lat temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny apartament z dużym tarasem | Maratońska | przy Starym Browarze Jeżeli szukasz mieszkania w centrum, które daje jednocześnie światło, przestrzeń i prywatność, ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 004 zł51,74 m² 16 698,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 także w niedziele i święta! Kameralny budynek o wysokim standardzie położony w prestiżowej części Wildy, graniczącej ze Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

926 247 zł63,01 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstała w jednej z najszybciej zmieniających się dzielnic miasta - na Wildzie - łącząc nowoczesną architekturę, wysoki standard i doskonałą lokalizację blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,77 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 423 zł69,85 m² 13 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł98 m² 16 010,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywny apartament W kamienicy | wilda | design premium Kamienica | Luksusowe wykończenie | Marmur i dąb | Salon kąpielowy | Bio-kominek | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł25 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam Państwu do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie w całkowicie rewitalizowanej kamienicy na poznańskiej Wildzie. Świetna lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 644 956 zł77,96 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 także w niedziele i święta! zostań właścicielem >legendy<! gotowe do wprowadzenia się już teraz! Nie pobieram prowizji od klienta 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 376 zł47,56 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku pcc, co oznacza realne oszczędności!.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,30 m² 13 184,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Mieszkanie przy ul. Umińskiego o powierzchni 49,30 m2 szuka nowych właścicieli! Możliwe również wynajęcie mieszkania! :o.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł26,38 m² 13 608,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka, świeżo po remoncie, zlokalizowana przy ul. Wybickiego na Wildzie - idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i świetną lokalizację! Mieszkanie ma powierzchnię 26,40.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Piękne własnościowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 129 w Poznaniu. To mieszkanie nie jest przypadkowe, zostało zaprojektowane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 000 zł139,49 m² 8 000,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Kamienica, mieszkanie / loft/ loggia + balkon, piwnice 2 szt, ul wierzbięcice - okazała kamienica, cicha lokalizacja Oferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 mkw )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

899 000 zł82 m² 11 030,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie z balkonem | 3 pokoje | 81,5 m | Wilda | kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Chłapowskiego 10 w Poznaniu. -Nieruchomość- powierzchnia 25 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- atrakcyjna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Saperska

Wilda,Poznań

448 000 zł35 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- rezerwacja- zapraszam do zapoznania się z bardzo eleganckim mieszkaniem , znajdującym się w dzielnica Poznań-Wilda przy ul. Saperskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

599 000 zł44 m² 13 576,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Świetne 2 pokoje + garderoba | po generalnym remoncie |ładna kamienica realne zdjęcia mieszkanie wykończone I gotowe do wprowadzenia! całkowicie zrewitalizowana W 2020 roku kamienica ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

2 700 zł58 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie 'z duszą, idealne dla singla lub pracującej pary. Świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 58,5 m składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na ul. Dolna Wilda, w bloku na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa z 3 osobnych, niezależnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

824 999 zł58 m² 14 182,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament W sercu wildy Smart Home Fibaro | Zabudowa stolarska na wymiar | Garaż podziemny | Apartamentowiec z ochroną ***** Apartament o powierzchni 58,17 m znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje | 41 m | wilda | gotowe do wprowadzenia | kamienica po rewitalizacji ul. Madalińskiego 9 | Poznań Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do najmu 2 pok mieszkanie na parterze w oficynie bardzo ładnej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Pamiatkowej - ok Green Point. Kamienica po termoizolacji, ładna, czysta, poradne klatki schodowe. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Wilda,Poznań

740 000 zł58 m² 12 677,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Wildzie przy ul. Traugutta. Lokal znajduje się na 4-piętrze w budynku z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Łęgi Dębińskie,Poznań

1 500 zł29 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę kawalerki do wynajęcia, położonej w Poznaniu na Wildzie - ul. Jana Umińskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku z cegły. Teren wokół bloku ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na Wildzie w Poznaniu. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

569 000 zł67 m² 8 507,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ciekawym potencjałem aranżacyjnym w zrewitalizowanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części poznańskiej Wildy. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

750 000 zł58 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość "z duszą". Świeżo wyremontowany lokal o pow. 58,5m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Idealnie skomponowany nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

298 300 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

450 000 zł30 m² 15 085,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

450 000 zł30 m² 15 085,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Droga Dębińska

Wilda,Poznań

10 000 zł113 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

An exclusive apartment for rent with a total area of 113 m , located in the prestigious Vilda Park residential development, close to the city centre and just a short walk from the Warta River.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

280 900 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

389 000 zł30 m² 13 186,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5m2 zlokalizowane na IV piętrze kamienicy przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Na powierzchnię 29,5 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

239 000 zł30 m² 7 843,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę po zakończonej w maju 2022r całkowitej metamorfozie. Mieszkanie o powierzchni 29mkw zlokalizowane w niskim bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 899 zł31 m² 61,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

314 000 zł20 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 1-pokojowe położone na I piętrze w cichej oficynie kamienicy.