dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Winiary

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje przy uniwersytecie przyrodniczym Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do wynajęcia. Wyposażone w zmywarkę, pralkę, lodówkę, piekarnik i płytę gazową. W sypialni duże łóżko, komoda oraz szafa. Na korytarzu szafa dwudrzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe i przytulne mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Winiarach przy ul. Szydłowskiej. W pobliżu znajduje się cała niezbędna infrastruktura. Blisko mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,10 m² 9 964,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*Oferta zwolniona z prowizji od kupującego* Jasne, 3-pokojowe mieszkanie ul. Lazurowa, bonin, winiary. Szukasz przestrzeni, która łączy miejską wygodę z bliskością natury? To 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 412 500 zł113 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament z czterema balkonami w nowoczesnej willi miejskiej! pcc 0% | Prowizja 0%! stara cena 1499 000zł! nowa cena 1412 500zł Jeśli marzysz o przestrzeni, świetle.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

R e Z E R W A C J A - Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,0 m z piwnicą, położone na spokojnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Winiary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 455 zł48,85 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ваша нова домівка чекає на Вас! Уявіть собі: ви відчиняєте двері та потрапляєте у світлу, затишну квартиру, де все.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł53 m² 10 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Winiary. Na powierzchnię 53 m2 składają się: - salon z wyjściem na balkon - dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 niezależne pokoje | ok. 48 m | Bonin | blisko Uniwersytetu Przyrodniczego Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu podstawowe informacje Powierzchnia: ok. 48 m Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35,65 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem kawalerkę, położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Piątkowskiej na poznańskich Winiarach. Lokal o powierzchni 35,65 m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

707 940 zł51,30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł36,35 m² 12 627,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie - 36,25 m2 Ul. Turkusowa 1, bonin Przy Uniwersytecie Przyrodniczym Polecam urządzone, 2 pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń i dużą, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

498 500 zł44,80 m² 11 127,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! nowa Cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,8 m położone na os. Powstańców Warszawy w Poznaniu. Lokal znajduje się w budynku z 1992 roku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 665 zł34,80 m² 76,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka idealna dla singla | ul. Piątkowska 78, poznań | bez prowizji | Zwierzęta mile widziane! Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,02 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł30,47 m² 11 289,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo jasna kawalerka o łącznej powierzchni 30,47 m (wraz z piwnicą), położona na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,70 m² 11 755,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

* rezerwacja* Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnie skomunikowanej części Poznania ? Interesuje Cię lokalizacja łącząca bliskość miasta oraz terenów zielonych ?.

Szczegóły ogłoszenia

1 412 500 zł113 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,40 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | ul. Piątkowska 78, poznań Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,85 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje z Panoramą Miasta Poznań, bonin (tuż przy Sołaczu!) cena: 528 000 złotych (do negocjacji) Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard po generalnym remoncie z prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65,80 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz przestronnego mieszkania dwupoziomowego w zadbanej, odświeżonej kamienicy? To oferta, która naprawdę się wyróżnia! To słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,90 m² 11 540,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

840 130 zł61,10 m² 13 750,08 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,40 m² 13 159,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokoje z balkonem, zamknięte osiedle, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na poznańskich Winiarach przy ul. Piątkowskiej. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł42 m² 23 452,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m ! cena : 985 000 zł do rozsądnej negocjacji! Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł55,90 m² 10 644,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,9m znajdujące się na poznańskich Winiarach w sąsiedztwie Uniwersytetu Przyrodniczego. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Bonin,Poznań

565 000 zł47 m² 11 970,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,20 m2 znajdujące się w malowniczej okolicy na Boninie przy ul. Turkusowej. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winiary

Winiary,Poznań

560 000 zł64 m² 8 818,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, słonecznego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego na 7. piętrze w zadbanym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonin

Winiary,Poznań

549 000 zł56 m² 9 821 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Proponujemy na sprzedaż przestronne, ciche 2 -pokojowe mieszkanie na ul. Bonin 31 (okolice Sołacza, jeziora Rusałki, uniwersytetu Przyrodniczego). Mieszkanie o pow. 55,9m2 usytuowane jest na II p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Winiary,Poznań

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super oferta! 3 oddzielne pokoje - bardzo dobra lokalizacja! św. Leonarda W poznaniu/ Winiary Miejsce postojowe w cenie. Oferta skierowana do osób pracujących bez dzieci, studentów. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

679 000 zł49 m² 13 913,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bez prowizji od Kupującego. Mieszkanie 2-pokojowe, lokal w budynku ul.Piątkowska 84C w Poznaniu, budowa - Ataner 2006, mieszkanie na 6 piętrze. Doskonała lokalizacja, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winiary,Poznań

425 000 zł38 m² 11 243,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt - tel. NA sprzedaż mieszkanie 2 pok. Obok uniwersytetu przyrodniczego 2-pok. Mieszkanie O pow. 37,8 mkw w poznaniu, winiary, ul.LAZUROWA: układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Winiary,Poznań

549 000 zł48 m² 11 413,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na poznańskich Winiarach, przy ul. Turkusowej o powierzchni 48.10 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania Układ mieszkania > Kuchnia > Dwie osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bonin,Poznań

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w Poznaniu na ulicy Lazurowej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Winiary,Poznań

707 940 zł51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

654 000 zł55 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaproponować Państwu zakup nowych mieszkań realizowanych w ramach inwestycji deweloperskiej Sołacz - Winiary w Poznaniu. Budowę prowadzi sprawdzona i znana z dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

2 350 zł56 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wymagana umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie przy Piatkowskiej,w kompleksie Atanera- obiekt zamkniety,monitorowany, całodobowo chroniony. Niemal całe umeblowane.( w jednej sypialni brak łozka, jest.