dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę z wydzieloną sypialnią na ul. Wawrzyniaka 29 na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni ok. 28 m2 położone jest w zrewitalizowanej kamienicy na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

1 599 zł27 m² 59,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem klimatyczną, kompaktową kawalerkę w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 1. Mieszkanie o powierzchni 27mkw składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam bardzo zadbane, dwupokojowe mieszkanie w wysokim bloku na osiedlu Kosmonautów Lokal mieści się na 1 piętrze, w 12 piętrowym bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania - 38,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę na ul. Wawrzyniaka 29 na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni ok. 20 m2 położone jest w zrewitalizowanej kamienicy na III piętrze. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilda,Poznań

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 2.01.2024 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Poznaniu, przy Drodze Dębińskiej, na ulicy Bielniki (dzielnica Wilda). Super lokalizacja - blisko centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, położone na nowym osiedlu w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

2 500 zł52 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje, 52,28 m2, grunwald tylko najem okazjonalny mieszkanie wolne od końca grudnia Oferujemy Państwu na wynajem atrakcyjne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca: na wynajem lokal mieszkalny położony w Poznaniu, dzielnica Grunwald przy. ul. Swoboda. Lokal o powierzchni 38 m2, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! 0% prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu słonecznego 2- pokojowego mieszkania, znajdującego się na 1 piętrze w 3-piętrowym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 190 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu, atrakcyjnego mieszkania w samym sercu Poznania. To świetna lokalizacja i bardzo dobry adres. Mieszkanie, kawalerka o powierzchni 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie kontakt telefoniczny. - oferuję dwa pokoje w mieszkaniu, znajdującym się na drugim piętrze wysokiego bloku z windą, na osiedlu Bolesława Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 400 zł42 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: ul. Dąbrowskiego - Jeżyce, nowa inwestycja. Lokalizacja tak znana i popularna, że w zasadzie nie muszę specjalnie jej reklamować. Dzielnica o niepowtarzalnym klimacie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

2 800 zł46 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w centrum miasta - Jeżyce, ul. Jeżycka! Powierzchnia użytkowa mieszkania 45,66 mkw, 2 pokoje. Dwa pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśnych Skrzatów

Poznań,wielkopolskie

2 400 zł46 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę bardzo ładnego mieszkania na wynajem. W niskim 3 piętrowym budynku wybudowanym przez Atal, w 2023 roku, przy ul. Leśnych Skrzatów, na monitorowanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Garbary,Poznań

2 500 zł47 m² 53,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne i komfortowe 2 pok. 46,72 m2 w centrum Poznania. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej kamienicy na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

1 500 zł58 m² 26,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja - Grunwald - ul. Włodkowica 13. Polecam do wynajęcia mieszkanie o pow.57,5 m2. mieszkanie mieszczące się na parterze w niskim ocieplonym bloku i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywa

Górczyn,Poznań

2 800 zł44 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia całkowita: 44,30m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (20m2), sypialni (12,33m2), łazienki (4,21m2), garderoby (3,5m2) i korytarza. Z salonu jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Garbary,Poznań

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne i stylowe 2 pok. 30 m2 w ścisłym centrum Poznania. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, - piękna sypialnia z dużym łóżkiem, - elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Poznań,wielkopolskie

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żelaznej. Lokal znajduje się na drugim piętrze bloku z 2022 roku. Powierzchnia 36m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu nowoczesne i jasne mieszkanie z dwoma balkonami w nowym budynku z 2018r. z windą przy ul. Milczańskiej w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 49m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Stare Miasto,Poznań

4 000 zł92 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja! Tuż przy mtp! Mieszkanie po generalnym remoncie! W pełni umeblowane i wyposażone! Wolne od zaraz! Polecam przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Ułańskiej 17 w budynkach Agrobexu przy City Parku. Układ: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

4 000 zł92 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja! Tuż przy mtp! Mieszkanie po generalnym remoncie! W pełni umeblowane i wyposażone! Wolne od zaraz! Polecam przestronne mieszkanie 3,4-pokojowe o powierzchni 92,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Rataje,Poznań

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dominanta Nieruchomości tel. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna pcv z roletami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

2 100 zł59 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,1m2 położone na II piętrze w czteropiętrowym budynku na Os. Śmiałego( Piątkowo) w Poznaniu. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w nowym budynku przy ul. St. Wołynki. Nieruchomość zlokalizowana 200 m od lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 34m2 w Poznaniu na ul. Garbary.( naprzeciwko szpitala) Mieszkanie położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 450 zł21 m² 68,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecam do wynajęcia kawalerkę w rewitalizowanej kamienicy blisko centrum i dworca pkp. Mieszkanie urządzone komfortowo, nowocześnie i przyjemnie. Pokój W pokoju znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 900 zł26 m² 73,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od stycznia 2024 Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Os. Bolesława Chrobrego 19 (piątkowo). *Jest bardzo jasne i ciche. *Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilska

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu przytulne mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w willi miejskiej z 2010r. przy ul. Pilskiej w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 37m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Bolesława Śmiałego,Poznań

1 900 zł31 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerkę z balkonem z osobną kuchnią w nowym bloku z windą na osiedlu Bolesława Śmiałego (kompleks Botanika). Lokal mieszkalny usytuowany bloku z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

2 650 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem lokal mieszkalny o pow. 53 m2 składający się z niezależnej kuchni, toalety, łazienki, dwóch mniejszych pokoi oraz dużego pokoju z wyjściem na balkon. Standard: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludmiły

Antoninek,Poznań

1 999 zł100 m² 19,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem bezczynszowe , przestronne 4 pokojowe mieszkanie powierzchni 100 metrów + taras 11mkw. Mieszkanie w poszukiwanym niezależnym układzie , znajduje się cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśnych Skrzatów

Grunwald,Poznań

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem na Grunwaldzie o powierzchni 51 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i komfortowe mieszkanie przy ulicy Hulewiczów na Piątkowie. Mieszkanie w funkcjonalnym układzie: duży przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeznaczone dla studentów (do 5 osób), położone przy ulicy Szamarzewskiego 36 (jeżyce). Składa się z czterech niezależnych, umeblowanych pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Wola,Poznań

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na wynajem pokój w domu jednorodzinnym. Pokój posiada pełne wyposażenie. Dostęp do współdzielonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 890 zł26 m² 72,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Dąbrowskiego 56 (jeżyce) *lokal o powierzchni 26 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki *internet gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Podolany,Poznań

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl W pełni umeblowane mieszkanie dla 2 osób. W cenie miejsce parkingowe na zamkniętym terenie należącym do osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

2 300 zł63 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym z kompletnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij