dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 899 zł51 m² 37,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta cenowa aktualna tylko do końca miesiąca. Polecam na wynajem ładne, funkcjonalne i urządzone mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na poznańskiej Wildzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

2 900 zł70 m² 41,61 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem słoneczne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na przedostatnim piętrze budynku osiedla Polanka 2, zlokalizowanego przy ul. Katowickiej. Osiedle Polanka 2 to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: mam przyjemność zaproponować Państwu w opcji najmu przyjemne mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie. Jest to umeblowana i wyposażona, jasna kawalerka z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

9 000 zł178 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament w powierzchni 178 m2 w prestiżowym kompleksie City Park. Obiekt położony jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, w dzielnicy Łazarz, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

2 300 zł53 m² 43,15 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli lubisz miejsca z klimatem, chcesz podziwiać piękne zachody słońca oraz zależy Ci na bliskiej odległości do pełnej infrastruktury, to mam dla Ciebie mieszkanie idealne. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

3 500 zł52 m² 67,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia nowoczesne, atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58m2 położone w centrum miasta przy ulicy Zwierzynieckiej. Nowy kompleks budynków, zwany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald Południe,Poznań

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkania w wybudowanej 2021 willi miejskiej z ogrodem, w willowej dzielnicy Grunwald Południe (kilka minut pieszo od Parku Kasprowicza, kilka minut pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Grunwald Południe,Poznań

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bezpośrednia. Brak prowizji. Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,3 mkw, położone w budynku Atanera na ulicy Rynarzewskiej na Grunwaldzie. Blok z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ułańska

Św. Łazarz,Poznań

2 350 zł43 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę bardzo ładnego mieszkania na wynajem. W niskim 3 piętrowym budynku wybudowanym przez Agrobex, w 2011 roku, przy ul. Ułańskiej, na zamkniętym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 350 zł53 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nieumeblowane mieszkanie 2 pokojowe z niezależną kuchnią w niskim bloku, zlokalizowanym na osiedlu Stefana Batorego, na poznańskim Piątkowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krańcowa

Malta,Poznań

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie w kompleksie "moja Malta" przy ul. Krańcowej w Poznaniu. : atuty : - wygodna lokalizacja - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz oryginalnego mieszkania z duszą? Czujesz się dobrze w nowoczesnych wykończeniach połączonych z historią starej kamienicy? Bingo! To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zeylanda

Jeżyce,Poznań

2 700 zł58 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Poznania Jeśli zależy Ci na bliskiej odległości do pełnej infrastruktury, terenach zielonych, a do tego ważna jest dla Ciebie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stefana Batorego,Poznań

2 100 zł52 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, nazywam się i zapraszam Państwa do pięknego mieszkania na Poznańskim Piątkowie na os. Stefana Batorego. Mieszkanie jest gotowe na nowych najemców. Rozkład I opis mieszkania Komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do najmu mieszkanie pierwotnie 3-pokojowe (obecnie salon z aneksem i dwa pokoje) na parterze w niskim bloku na os.Kosmonautów. Blok ładnie położony wewnątrz osiedla, spokojnie, zielono,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malewskiej

Strzeszyn,Poznań

5 000 zł68 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Chcesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu? Szukasz nowoczesnego miejsca urządzonego ze smakiem? Marzysz o lokalizacji, która daje Ci możliwość aktywnego życia, wśród zielonych terenów, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 800 zł51 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

PL 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard, świetny widok lokalizacja Mieszkanie znajduje się w kultowym już Skórzewie, miejscowości stanowiącej zachodnie przedmieścia Poznania. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 50 m2 na ulicy Głogowskiej 102 dwupokojowe z osobna kuchnia i łazienka jak na zdjęciu. W pełni wyposażone. Idealna lokalizacja blisko do centrum miasta. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

2 400 zł52 m² 46,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie na Wildzie. Świetna lokalizacja, ok. 1 km od Starego Browaru, ul. Przemysłowa/ Spychalskiego, tuż przy Skwerze Jerzego Kurczewskiego. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Zawady,Poznań

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wygodne, nowocześnie urządzone mieszkanie 3-pokojowe na Zawadach, ul. Smolna. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z centrum przy jednoczesnej bliskości terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowej kawalerki z osobną kuchnią? Chcesz mieć swój kąt blisko centrum miasta? Ta oferta jest skierowana dla Ciebie! Mieszkanie wolne od zaraz! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nieruchomości Noble Estate polecają do wynajęcia bardzo słoneczne mieszkanie 3 pok., o dobrym rozkładzie w nowoczesnym niskim, budynku z WINDĄ wybudowanym w 2009 roku (deweloper PWD).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz słonecznego mieszkania w nowym budownictwie na zielonym, zadbanym osiedlu? Zależy Ci na spokojnej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do wszelkich wygód miasta? bingo! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 990 zł42 m² 47,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyremontowana jasna i duża kawalerka ok.42m2 z balkonem ul.Grochowska,Grunwald,Poznań. Super wykończone mieszkanie po kapitalnym remoncie- jeszcze nie wynajmowane! znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 przy ul. Ogrodowej 9 w Poznaniu. Budynek z windą. Pokoje niezależne, lokal po remoncie. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jeżyce,Poznań

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty umeblowane 2 pokoje Z balkonem, bamberski dwór, kościelna, jeżyce Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36m2 położone na 3. piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karlińska

Smochowice,Poznań

4 200 zł71 m² 59,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Noble Estate poleca do wynajęcia nowoczesny, nowo oddany do użytkowania dwupoziomowy lokal, mieszkanie o pow. 71m2 w nowo wybudowanym 4-lokalowym budynku w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogileńska

Malta,Poznań

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mogileńska 10a. *Składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. *Kuchnia częściowo otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesna kawalerka w trzypiętrowej willi miejskiej na Grunwaldzie (ul. Smardzewska 20). *Parter (rolety wewnętrzne oraz rolety zewnętrzne). *W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Malta,Poznań

2 200 zł36 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości tel Do wynajęcia komfortowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym położone przy ulicy Wołowyjskiej 30 na poznańskiej Malcie. Mieszkanie wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Umultowo

Umultowo,Poznań

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe i niezależne 3 pok. 47 m2 z ogródkiem, umultowo, poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze 2 piętrowego bloku z 2022 roku. W skład mieszkania wchodzą: - jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosińskiego

Dolna Wilda,Poznań

3 000 zł79 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem na Wildzie przy ul. Kosińskiego 16 w Poznaniu. W okolicy Dworzec Główny, centrum Avenida, dworzec pks, międzynarodowe Targi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Czecha

Żegrze,Poznań

1 300 zł27 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie na parterze. mieszkanie o pow. 27 m2 położone na Os. Czecha. Kuchnia : lodówka , kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, zestaw mebli. Łazienka : razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

5 000 zł92 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja! Tuż przy mtp! Mieszkanie po generalnym remoncie! W pełni umeblowane i wyposażone! Wolne od września! Polecam przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylne Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

5 000 zł81 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem umeblowane, dwupokojowe, otwarta przestrzeń. Możliwość parkowania w hali garażowej za dodatkową opłatą 350 pln. Wymagane dokumenty do wynajmu: zaświadczenie.