dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

517 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł28 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z widokiem na Św. Marcin Do wynajęcia mieszkanie typu Kawalerka w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chartowo

Chartowo,Poznań

2 290 zł77 m² 29,74 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne i jasne 3pok/77m2 z balkonem, chartowo , Poznań w bloku z 2 windami. Rezerwacja Mieszkanie znajduje w w ocieplonym wysokim bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka 32 m2, położona na 9 piętrze w wysokim (16 kondygnacji) bloku na os. Wichrowe Wzgórze dla 1 osoby pracującej (umowa o pracę lub inna umowa o podobnym znaczeniu) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu zupełnie nowe, swiezo wykonczone mieszkanie w inwestycji "widok Warty - ul.Starołęcka 36. Kompleks w pierwszej linii zabudowy nad rzeką, zjazd do osiedla na wysokosci zus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Łazarz

Łazarz,Poznań

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna i słoneczna kawalerka do wynajęcia w Poznaniu na Łazarzu. Mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieści się na trzecim piętrze zadbanego i ocieplonego budynku z cegły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia świetnie zlokalizowana kawalerka z szybkim połączeniem z centrum miasta. *Mieszkanie składa się z pokoju, odrębnej kuchni, korytarza i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

2 200 zł44 m² 50,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+ rezerwacja + Szanowni Państwo, polecam Państwu serdecznie zadbane, odświeżone i przytulne 2 pok. mieszkanie na os. Piastowskim. Mieszkanie w głębi osiedla, w cichym i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studniarskiego

Główna,Poznań

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie na osiedlu o nietuzinkowej architekturze - osiedle kwadrans Chcesz być w stałym kontakcie z miastem i infrastrukturą, to tutaj najważniejsze punkty masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sołacz,Poznań

2 000 zł47 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, umeblowane, o funkcjonalnym rozkładzie, w niskim bloku, przy ul. Nad Potokiem 27. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Kopernika,Poznań

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 3 pokoje, 53 m2, grunwald, newtona Oferujemy Państwu na wynajem niezwykle wygodne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w Poznaniu w dzielnicy Grunwald, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł28 m² 71,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka św. Marcin 41 Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w oficynie kamienicy (w podwórzu), która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł58 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w tętniącym życiem centrum Poznania. Bez wątpienia, lokalizacja jest największym atutem mieszkania. Bliskość do Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+ rezerwacja + Polecam serdecznie komfortowe, nowoczesne i bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie świetnie umeblowane i wyposażone! Lokal jest usytuowany w kompleksie Tarasy Warty przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Warszawskie,Poznań

2 500 zł46 m² 54,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania na ulicy Krańcowej w wieżowcu z końca lat osiemdziesiątych. Lokal znajduje się na wysokim parterze dziesięciopiętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

2 850 zł48 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu bardzo fajne i funkcjonalne mieszkanie na parterze niskiego bloku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Mieszkanie 47,5 m2, po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lecha

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do najmu mieszkanie o pow. 49 m2, na 15 piętrze 16-piętrowego bloku na os. Lecha z niesamowitym widokiem na panoramę Poznania. Mieszkanie 2 pokojowe, z niezależną i jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia apartament z wydzielonym aneksem sypialnym i ogródkiem w nowoczesnej kamienicy przy Garbary 32 *wysoki standard *parter, 42 m2 *bardzo dobra (centrum) lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanka

Rataje,Poznań

2 200 zł38 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane, ze swobodnym widokiem z dużego balkonu. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Malta,Poznań

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+ + mieszkanie zarezerwowane + + Szanowni Państwo, polecam serdecznie na wynajem całkowicie nowe, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem 10 m kw.! w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie w kamienicy na poznańskiej Wildzie. *Lokal ma niezależny układ i składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni oraz korytarza. *Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 29 lipca! *uwaga - stałe koszty najmu, brak dodatkowych rachunków. *Świetne mieszkanie, niedawno urządzone, wszystkie sprzęty oraz meble prawie nowe. *Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Starołęka

Starołęka,Poznań

2 720 zł56 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie na parterze 3 pok/56m2 z dużym tarasem, miejscem postojowym w hali garażowej (w cenie) i komórką lokatorską, starołęka, poznań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

1 350 zł25 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej, ratajaje. *25m. *Osobna kuchnia. *Ogrzewanie miejskie. *1 piętro. *Rewelacyjny widok z okna - dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Turkusowa

Sołacz,Poznań

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zablokowane Mamy przyjemność zaproponować Państwu przytulną kawalerkę usytuowaną w dogodnej lokalizacji, tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rataje

Rataje,Poznań

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2pok/43m2 z balkonem oraz miejscem postojowym w cenie, rataje, poznań. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze na strzeżonym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mieszka I

Winogrady,Poznań

2 350 zł70 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone na Winogradach, tuż obok przystanku pst Aleje Solidarności. Idealna Lokalizacja! Mieszkanie mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze na Osiedlu Kosmonautów. 2 osobne pokoje (16m2 11m2) oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem i wc Mieszkanie jest umeblowane, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w samym sercu Poznania? Tętniącego życiem centrum, w pobliżu Nowego Rynku, dworca kolejowego i autobusowego, starego Browaru, międzynarodowych Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Śródka,Poznań

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaproponować atrakcyjne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na I pietrze w bloku przy ul. Konarskiego na Śródce. Powierzchnia oferowanego mieszkania wynosi 63,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bonin

Bonin,Poznań

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezależne 2pok/47m2 z balkonem, bonin, poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne mieszkanie trzypokojowe z dużym tarasem w apartamentowcu longbridge przy ul.Kościelnej 33 w Poznaniu. *Znajduje się na ostatniej, piątej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokoje, poznań Centrum, ul. Wenecjańska bez pośredników - umowa najmu na min 12 miesięcy (dostępne od 01.05.2023) Na wynajem apartament położony w centrum Poznania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ english Below / Poszukujesz komfortowego mieszkania - w idealnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Jeżyc - przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 850 zł64 m² 28,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!Polecam na wynajem przestronne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Wawrzyniaka, niespełna 200 metrów od Rynku Jeżyckiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie [.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Malta,Poznań

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji. Szanowni Państwo, polecam serdecznie na wynajem całkowicie nowe, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem 10 m kw.! w nowej i bardzo nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

3 000 zł55 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Ratajach - ul. Wagrowska 12 K (obok Ronda Starołęka) opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 55,43 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia gustownie urządzone mieszkanie jednopokojowe w sercu poznańskich Jeżyc, na ulicy Kościelnej 18. *Składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. *Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 450 zł52 m² 47,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Arkei Nieruchomości poleca na wynajem piękne mieszkanie 2 pokojowe z kominkiem na os. Stefana Batorego w Poznaniu Mieszkanie wolne od zaraz. Brak opłaty dla biura. Opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 4 pokojowe, w bardzo cichej i spokojnej okolicy, z dużym ogrodem, z otwartym widokiem na teren zadrzewiony, w bliskiej odległości do Campusu uam (500 metrów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 900 zł44 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia przytulne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie