dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 890 zł43 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje na ratajach ________ możliwość najmu na 4 miesiące _____________ Zapoznaj się z ofertą mieszkania do wynajęcia zlokalizowanego przy spokojnej ulicy na osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Strzeszyn,Poznań

3 800 zł67 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe, dobrze doświetlone mieszkanie, o funkcjonalnym rozkładzie, położone w budynku w zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze, przy ul. Malewskiej (os. Nowy Strzeszyn). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

1 000 zł34 m² 29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest umeblowana kawalerka przy ul. Hetmańskiej - narożnik z Głogowską Mieszkanie składa z pokoju dziennego, osobnej kuchni, korytarza oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

3 000 zł64 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Marcelińskiej 100 z dużym balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Budynek Atanera z 2016 r. Odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobczaka

Rataje,Poznań

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Całkowicie nowy apartament w centrum miasta z dwoma sypialniami to idealne miejsce dla osób poszukujących wygody, komfortu i wyjątkowej lokalizacji. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

1 600 zł34 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie , 33,6 m2 przy ul. Św.Wawrzyńca- Bamberski Dwór- za 1600,-zł/m-c + koszty Mieszkanie w centrum Jeżyc, w sąsiedztwie najnowszych realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie w doskonałej lokalizacji os. Kosmonautów, blisko centrum miasta, dogodny dojazd zarówno tramwajem jak i autobusami. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna Rola

Stare Miasto,Poznań

2 150 zł48 m² 44,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe całkowicie umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Wygodne, nowoczesne i jasne idealne lokum dla singla lub pary. Salon z balkonem, z którego roztacza się widok na Rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Aktualne od 1.09 Osoba prowadząca Kasia tel:Polecam na wynajem 3pokojowy apartament , zlokalizowany na poznańskim Grunwaldzie w sąsiedztwie Stadiony Inea. Mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ulicy Stablewskiego 10. Mieszkanie położone na wysokim parterze. W każdym z okien mieszkania rolety zewnętrzne gwarantujące ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 900 zł50 m² 38,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 49.6 m2 na osiedlu Chrobrego w Piątkowie. To urokliwe mieszkanie składa się z pokoju dziennego otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł31 m² 55,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka św. Marcin 41 Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w oficynie kamienicy (w podwórzu), która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

1 990 zł47 m² 42,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hulewiczów

Piątkowo,Poznań

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne i komfortowe mieszkanie przy ulicy Hulewiczów na Piątkowie. Mieszkanie w funkcjonalnym układzie: duży przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł25 m² 71,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na ostatnim piętrze w 8-piętrowym bloku przy ul. Chłapowskiego w Poznaniu(w budynku jest winda). Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, nazywam się i zapraszam Państwa do pięknego mieszkania na Poznańskim Piątkowie na os. Stefana Batorego. Mieszkanie jest gotowe na nowych najemców. Rozkład I opis mieszkania Komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 przy ul. Wagrowskiej 12 w Poznaniu (osiedle znajduje się pomiędzy rondami Starołęka i Żegrze). W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

1 300 zł26 m² 50,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam, przytulną kawalerkę przy ulicy Kanałowej 10 (łazarz). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w zadbanej kamienicy po rewitalizacji. Mieszkanie ciche, w pełni umeblowane, odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 800 zł38 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jasne, umeblowane, o funkcjonalnym rozkładzie, w niskim bloku na Os. Piastowskim 31 (rataje). Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże dwupokojowe mieszkanie. Do wynajęcia duże mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w oficynie kamienicy (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy. *Położone ok 5/10 min spacerem od Warty. *Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych gwarantują szybkie przemieszczenie się do wybranych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** bez prowizji dla biura! *** Pragniesz zamieszkać w jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania z doskonałym dostępem do infrastruktury i komunikacji miejskiej? Zapraszam do serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Jeżyce,Poznań

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - prestiżowe Osiedle Botaniczna wybudowane przez Nickel Development Idealna lokalizacja dla osób szukających mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł25 m² 67,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka św. Marcin 41 Do wynajęcia mieszkanie typu Kawalerka w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum miasta. - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary 550m), autobus (mostowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

1 990 zł49 m² 40,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie na os. Jagiełły 12n *składa się z 2 niezależnych pokoi i kuchni *parter, brak schodów *48,78 m2 *elektryczne rolety zewnętrzne *ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł35 m² 59,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 53 m2, idealnego dla pary lub rodziny, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kwiatowa

Poznań,wielkopolskie

1 400 zł21 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum, po remoncie, słoneczne, cisza Do wynajęcia kawalerka 21m2 w samym centrum Poznania. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w świeżo zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Kwiatowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeylanda

Stare Miasto,Poznań

4 900 zł138 m² 35,46 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy ofertę wynajmu apartamentu w centrum miasta , z bardzo dobrą komunikacją publiczną, szybkim dostępem do lotniska , dworca , z wieloma restauracjami w pobliżu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jeżyce,Poznań

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** bez prowizji dla biura! *** Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Prezentujemy ofertę najmu mieszkania zlokalizowanego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pobiedziska

Nowe Miasto,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyposażoną kawalerkę (29 m2) w budynkuprzy ul. Pobiedziskiej na parterze. Dostępne od czerwca W pobliżu Malty, linie tramwajowe, autobusy, sklepy, park linowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Łęgi Dębińskie,Poznań

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania do wynajęcia, położonego w Poznaniu na Wildzie - ul. Rolna. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 4 piętrowym.