dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w prestiżowym budynku Ataner w centrum miasta ul. Piekary / ul. Ogrodowa Mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze i składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2- pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku Atanera z 2004 roku zlokalizaowane przy ulicy Brzask w Poznaniu na osiedlu Grunwald. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajecia kawalerka na 2 piętrze w bloku na osiedlu strzeżonym przy ul.Milczańskiej 14, w pobliżu Galerii Posnania. Mieszkanie sklada się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Łazarz,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy samych Targach Poznańskich (mtp) i Uniwersytecie Medycznym oraz Parku Wilsona - na skrzyżowaniu ulic Śniadeckich i Parkowa. Jeden przystanek tramwajowy od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Spławie

Spławie,Poznań

1 399 zł43 m² 32,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem w atrakcyjnej cenie bezczynszową , przestronną kawalerkę na dwóch poziomach położoną na spokojnym, zielonym poznańskim szczepankowie/spławiu -ul. Spławie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 699 zł38 m² 44,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie położone na Zielonych poznańskich Winogradach - na Os. Przyjaźni 7. Mieszkanie dwupokojowe [ 38mkw > pokój dzienny 14m, sypialnia 11 oraz kuchnia 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołkowyska

Malta,Poznań

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja S.F. Zamieszkaj od zaraz na malcie, w 2 pokojowym mieszkaniu, z loggią, w nowym bloku obok Jeziora Malta przy ul. Wołkowyskiej 26 (wjazd od ul. arcybiskupa Baraniaka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przemysława

Nowe Miasto,Poznań

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Szukasz mieszkania przestronnego i o bardzo dobrym rozkładzie pokoi? Interesuje Cie wysoki standard? bingo! Na wynajem od zaraz świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł56 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie Z pięknym widokiem W doskonałej lokalizacji Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w tętniącym życiem centrum Poznania. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i Inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 2 osobnymi pokojami w nowoczesnym kompleksie przy ul. Giżyckiej Dostępne od zaraz. #lokalizacja# Grunwald ul. Giżycka. Doskonale skomunikowane miejsce z centrum miasta. Piotr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

1 950 zł48 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone w Poznaniu przy ul. Górczyńskiej. Mieszkanie o pow. 48m2 usytuowane na parterze w 10-cio piętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 900 zł23 m² 83,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł52 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcielibyście zamieszkać w samym centrum w apartamentowcu atanera przy ul. Towarowej 37, ale nie jesteście pewni czy Wasz najem potrwa długo? To świetnie, bo mamy właśnie opcję najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 400 zł47 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia, 2 pokojowy apartament o pow. 47 m2 z tarasem w kompleksie ataner Marcelin. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z otwartą kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 w kompleksie budynków z 2005 roku przy ul. Karpia 19 w Poznaniu - Naramowice. Na powierzchnię 48 m2 mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Starołęka,Poznań

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do Państwa dyspozycji mieszkanie na nowym, zamkniętym osiedlu w dzielnicy Poznań Starołęka. Mieszkanie usytuowane na parterze, 3 piętrowego budynku wielorodzinnego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

2 100 zł40 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu wygodne, wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone w Poznaniu przy ul. Jasna Rola 36 w inwestycji Konimpexu z 2013 r. Lokal o pow. 40 m2 składa się z dwóch pokoi (11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł60 m² 30,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59,5 m2, z dużym balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w niskim budynku. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości rs invest house poleca na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2, w topowej lokalizacji Poznania, nieopodal Lasku Marcelińskiego w Poznaniu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Rataje,Poznań

2 600 zł62 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Poznaniu przy ul. Św.Rocha( Rataje). Mieszkanie o pow. ok.61,5m2 położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winogrady,Poznań

1 900 zł47 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na os. Wichrowe Wzgórze, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. *Miejskie ogrzewanie, 2 piętro, 44,5m2 *bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem *w pobliżu rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Franowo,Poznań

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Prezentujemy zadbane i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na 5 (ostatnim) piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego mieszkania na poznańskich Jeżycach przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy z windą. Mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jeżyce,Poznań

2 100 zł46 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie składający się z 2 pokoi. Mieszkanie mieści się na ul. Norwida na parterze. W skład wchodzi pokój dzienny sypialnia łazienka korytarz przestronny Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

2 500 zł49 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje, budynek z nowego budownictwa, widok z balkonu na dziedziniec, a nie na ulicę, 5 piętro, budynek z windą, żabka w bloku, 200m do biedronki, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Bonin,Poznań

1 850 zł47 m² 39,03 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia, umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Boninie. Mieszkanie, na trzecim piętrze bloku przy ul. Turkusowej, składa się z: pokoju dziennego z balkonem, dwóch pokoi (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Piekary w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie Na powierzchnię około 40 m2 składa się: - pokój połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 750 zł29 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem klimatyczną, kompaktowa kawalerkę z zrewitalizowanej 3 lata temu kamienicy na Wildzie [ ul. Wierzbięcice 30]. Lokal po odświeżeniu w lutym 2023 czeka na dobrego najemcę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

2 500 zł38 m² 66,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę w pobliżu rynku Wildeckiego położoną przy ul. Sikorskiego w zrewitalizowanej kamienicy z 1919 roku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: znacie już Państwo najnowszą inwestycję przy ul. Barańczaka? (to ta z wjazdem od str ul. Kościelnej.) Nowy kompleks, wszystko pachnie nowością, a na narożniku już działa sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:11/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w budynku mieszkalnym w Poznaniu przy ul. Towarowej wybudowanym przez dewelopera ataner. Mieszkanie Na powierzchnię 58 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

9 000 zł109 m² 82,57 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia komfortowy i unikalny pod względem lokalizacji i urządzenia, apartament położony w luksusowym apartamentowcu na Starym Mieście przy ulicy Wenecjańskiej 8. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Łazarz,Poznań

1 100 zł15 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy pokoje jedno i dwuosobowe w segmentach akademika z wygodnym dostępem do łazienki i kuchni. - rynek Łazarski 7 Pokoje są wyposażone w łóżka (80 x 200), duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ogrody,Poznań

2 500 zł61 m² 40,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania na wynajem. Ładne i przytulne mieszkanie znajduje się w niskim bloku na przepięknych poznańskich Ogrodach. Wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na dziesiątym piętrze znajdującym się przy ul. Kutrzeby w bloku wybudowanym przez dewelopera ataner w 2008 roku. Mieszkanie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²