dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul.Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca PKP, Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piątkowo,Poznań

1 500 zł43 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji - oferta zarezerwowana do 06.11 - Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 000 zł47 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompaktowe 2-pokojowe, świeżo wykończone, pachnące jeszcze nowością mieszkanie w pakiecie z miejscem w hali garażowej do objęcia praktycznie od zaraz! Inwestycja Grunwald2 przy Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

550 zł12 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz idealny pokój na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach w mieszkaniu z trzema pokojami dla osób lubiących spokój i cisze. Okres wynajęcia do końca stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krysiewicza

Poznań,wielkopolskie

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu apartament w samym centrum Poznania przy ulicy Krysiewicza w reprezentacyjnym budynku w kamienicy ,żelazko''. Lokal składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mostowa

Poznań,wielkopolskie

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Goldenhome Nieruchomości polecają: do wynajmu w pełni wyposażony komfortowy dwupokojowy apartament w nowoczesnym budynku przy ul. Mostowej w Poznaniu. Lokal składa się z przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polanka

Nowe Miasto,Poznań

1 400 zł46 m² 30,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie na I piętrze apartamentowca w pobliżu jeziora Malta. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta komunikacją miejską. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aktualne - wolne od zaraz do wynajęcia mieszkanie - 3 pokoje z balkonem, poznań ul.SWOBODA wynajem preferowany dla par, studentów, przyjaciół Mieszkanie po remoncie, o powierzchni 51 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

4 800 zł134 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajmu komfortowy apartament o pow. 133,7m 2 znajdujący się na III piętrze odnowionej kamienicy w rewelacyjnej lokalizacji - przy ul. Śniadeckich w Poznaniu. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecam 29 metrową kawalerkę w bloku na Dębcu, przy ulicy Bukowej. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, pokój świeżo odmalowany z nową wykładziną wyposażony w przestronną szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wildecki

Wilda,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 położone na III piętrze nowoczesnego budynku z 2020 r w inwestycji Fyrtel Wilda, przy ul. Sikorskiego na poznańskiej Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Winiary

Winiary,Poznań

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy, nowy apartament 30m2 w pobliżu centrum handlowego Plaza, poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze 2 kondygnacyjnego apartamentowca z 2020 roku i ma zamontowane elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 250 zł38 m² 33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na os. Kosmonautów w Poznaniu. Mieszkanie zlokalizowane jest w odległości 5 minut do przystanku autobusowego (linie: 151, 167, 169, 171, 178, 182,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

1 850 zł28 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji dla biura!. Nowa, stylowa kawalerka o powierzchni 28m2 zlokalizowana w centrum miasta w odrestaurowanej od podstaw kamienicy przy ul.Bukowskiej 21 w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

2 000 zł47 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na os. Kosmonautów. Lokal znajduje się na czwartym pietrze niskiego, ocieplonego bloku. Powierzchnia mieszkania to 47m2, w tym jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Piastowskie

Rataje,Poznań

700 zł21 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka (21m2) na parterze niskiego bloku mieszkalnego na Os. Piastowskim na Ratajach w ładnej, zielonej enklawie mieszkalnej. Dogodna komunikacja z centrum miasta (tramwaj,autobus),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meissnera

Jeżyce,Poznań

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu oferty jest 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z dużym tarasem na Os. Nowe Ogrody przy ul. Meissnera w Poznaniu. Na ponad 50 m składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę na os. Przyjaźni w Poznaniu. Mieszkanie jest po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone na Ratajach, na osiedlu Piastowskim na 6 piętrze w desce. Powierzchnia lokalu 38m2, dwa osobne pokoje, ciemna kuchnia z oknem na pokój. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikke

Strzeszynek,Poznań

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie 3 pokojowe z miejscem postojowym położone na Strzeszynie. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska. Mieszkanie o pow. 60m2 położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

1 099 zł30 m² 36,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta cenowa ważna tylko do końca miesiąca Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Piątkowo,Poznań

1 200 zł21 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowo wyremontowanej kawalerki w ścisłym Centrum Poznania przy ul. Gen Taczaka. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstań Narodowych

Nowe Miasto,Poznań

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe, świeżo odremontowane mieszkanie 47 m2 na Osiedlu Powstań Narodowych (rataje), blok 44-49 (1 piętro): - pokoje: 15,5 m2 (+ duża loggia balkonowa), 9,5 m2 i 6,7 m2, po cyklinowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Antoninek,Poznań

1 150 zł44 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji - oferta zarezerwowana do 30.10 - Polecam wykończone 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Poznaniu na Osiedlu Lecha. Powierzchnia 44 mkw. Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu nowoczesną kawalerkę w świetnej lokalizacji ul.Kanałowa 10 Poznań Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w kamienicy po całkowitej rewitalizacji o powierzchni ok 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rataje,Poznań

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesna kawalerka poznań nowe miasto - rataje os. Czecha oferta 0% prowizji od najemcy- właściciel mieszkania pokrywa prowizję biura dostępna od zaraz Umowa na czas określony - Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 199 zł42 m² 28,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Wawrzyniaka, niespełna 200 metrów od Rynku Jeżyckiego. Mieszkanie w układzie przejściowym! po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji dla pośrednika! Oferujemy państwu wynajem 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Wichrowe Wzgórze, w Poznaniu. Mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na wysokim parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum Poznania, niedaleko Rynku Jeżyckiego, przy ul. Żurawia. Powierzchnia mieszkania 30m2, i piętro w niskim bloku z 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madziarska

Poznań,wielkopolskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednio od Wynajmującego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Wynajem minimum rok. Zapraszam do wynajmu kawalerki z oddzielną sypialnią na antresoli, ogródkiem i miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jeżyce,Poznań

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia w prestiżowym "żelazku" 100 m od parku przy Starym Browarze. 500m od Starego Rynku 100m Stary Browar Balkon Klimatyzacja Ochrona 24h Lokal tylko w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Komfortowe 2pok/54m2 z garażem i balkonem przy Parku Cytadela na zamkniętym osiedlu Atanera w Poznaniu. W skład mieszkania wchodzą: - słoneczny salon (rozkładana sofa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 700 zł69 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3pok/69,30m2 z balkonem,idealne dla studentów Piątkowo -poznań. Mieszkanie znajduje się na 1 kondygnacji niskiego bloku 4-piętrowego. W skład mieszkania wchodzą: - słoneczny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Winogrady,Poznań

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*************************rezerwacja****************************************
********************* Zaciszne, przytulne mieszkanie dwupokojowe (44m2) w spokojnej, zielonej okolicy, os. Powstań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Biedrzyckiego

Grunwald,Poznań

890 zł18 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest kawalerka o pow. 18m2 zlokalizowana z Poznaniu przy ul. Biedrzyckiego. Mieszkanie posiada wyposażona kuchnię, łazienkę z kabiną i pralką, w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

1 600 zł58 m² 27,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Goldenhome Nieruchomości polecają: do wynajmu wyjątkowa nieruchomość "z duszą". Lokal o pow. 58,5m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Idealnie skomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Rataje,Poznań

1 300 zł49 m² 27 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecam do wynajęcia od zaraz odnowione, w bardzo dobrym stanie 2-pokojowe mieszkanie na os. Orła Białego w Poznaniu o powierzchni prawie 49 m2. Znakomita lokalizacja. 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bąka

Grunwald,Poznań

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Bajkowym w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44m2 składające się z sypialni,kuchni z aneksem,łazienki,dużego tarasu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 500 zł46 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem! Atrakcyjna lokalizacja! Bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie. Nowszy budynek na Batorego. Idealne dla studentów, absolwentów. 5 minuty do przystanku pst, obok centrum handlowe,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij